Skocz do zawartości
Admin

Erybka [Zabrze / Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

182 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      45
    • Średni
      33
    • Dobry
      52
    • Bardzo dobry
      133


Rekomendowane odpowiedzi

Zakupy robiłem osobiście oraz zamawiałem wysyłkowo w E-rybce w Zabrzu .Akwarium mam z E-rybki z  Warszawy .W obu sklepach bsługa bardzo dobra , podejśie do klienta profesjonalne.W 100% mogę  polecić ten sklep .Nigdy nie było problemu z reklamacjami .

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też korzystam z ich sklepu w pobliskim Zabrzu i złego słowa nie mogę powiedzieć.  Pomagają doradzają wszyscy także i chyba na tym forum obecny kolega Paweł. Ceny od jakiegoś czasu też wyraźnie spadły bo były czasy gdy byli jednym z droższych sklepów.  Jedynie co to faktycznie trzeba uważać by nie pomylić oddziałów. Ostatnio stronę uporządkowali dostępność życia oddziałami co ułatwia bardzo sprawę. Dla niektórych wadą dla innych zaletą może być że oferują sprzęt raczej bardziej znanych marek niż no name.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Warszawie nie ma, tylko Marki, a szkoda.

A może na twojej ulicy tuż obok domu maja sklep postawić ? Ile ty masz latek kolego że dojazd kilka lub kilkanaście km zależnie od dzielnicy w której mieszkasz stanowi problem ? 12- 14 lat ? Bo w starszym wieku to się już korzysta z komunikacji miejskiej którą nota bene macie w Wawie całkiem niezłą lub własnego autka.U nas na Śląsku też są 3-4 sklepy i  poza mieszkańcami tych miast inni muszą jechać do innego miasta najczęściej, ale nikt nie robi z tego jakiegoś problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego, napisalem ''niestety nie ma'' dlatego, ze erybka w Warszawie byla ale sie zamkneli. Nigdzie nie napisalem lamentu, ze daleko, albo czegos w tym stylu, tylko zdanie ''niestety w Warszawie nie ma, tylko Marki'', wiec twoja wypowiedź jest nieadekwatna do mojego wypowiedzianego zdania i tego rodzaju uwagi, ktore napisales zachowaj sobie dla siebie ew. osob, ktore znasz osobiście. Innymi slowy zwazaj na slowa i nie obrazaj innych. Milego wieczoru.

I owszem napisalem jeszcse ''a szkoda'' bo widzialem foty sklepu w Wawie a nie bylo dane mi go odwiedzic niestety :/.

A co do komunikacji miejskiej Warszawa jest olbrzymia i ja aby dostać sie do Marek musze jechac z przesiadkami okolo 2 godzin bez korkow, wyobrazasz sobie w taka pogode wiezc zwierzeta np. w korku? 3 godziny? I to w sumie do przezycia, tylko szkoda zwierzakow i trzeba miec na to czas po 18 konczac prace czy w weekend okolo 15 juz nie ma sensu jechac, wiec raz jeszcze jak nie znasz kogos i tego jak wyglada sytuacja to sie nie wypowiadaj.

A co do Marek i erybki polecam :).

Raz udalo mi sie byc, kupilem jestem zadowolony. Innym razem wysylka blyskawiczna piasku i siporaxu. I w sumie juz tyle w temacie. Milego wieczoru posolonym! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego, napisalem ''niestety nie ma'' dlatego, ze erybka w Warszawie byla ale sie zamkneli. Nigdzie nie napisalem lamentu, ze daleko, albo czegos w tym stylu, tylko zdanie ''niestety w Warszawie nie ma, tylko Marki'', wiec twoja wypowiedź jest nieadekwatna do mojego wypowiedzianego zdania i tego rodzaju uwagi, ktore napisales zachowaj sobie dla siebie ew. osob, ktore znasz osobiście. Innymi slowy zwazaj na slowa i nie obrazaj innych. Milego wieczoru.

I owszem napisalem jeszcse ''a szkoda'' bo widzialem foty sklepu w Wawie a nie bylo dane mi go odwiedzic niestety :/.

A co do komunikacji miejskiej Warszawa jest olbrzymia i ja aby dostać sie do Marek musze jechac z przesiadkami okolo 2 godzin bez korkow, wyobrazasz sobie w taka pogode wiezc zwierzeta np. w korku? 3 godziny? I to w sumie do przezycia, tylko szkoda zwierzakow i trzeba miec na to czas po 18 konczac prace czy w weekend okolo 15 juz nie ma sensu jechac, wiec raz jeszcze jak nie znasz kogos i tego jak wyglada sytuacja to sie nie wypowiadaj.

A co do Marek i erybki polecam :).

Raz udalo mi sie byc, kupilem jestem zadowolony. Innym razem wysylka blyskawiczna piasku i siporaxu. I w sumie juz tyle w temacie. Milego wieczoru posolonym! :)

Nikogo nie obraziłem. To jest normalna sprawa, że sklepy z akwarystyką morską nie są tak popularne jak te ze słodkowodną. Wiadomo dlaczego. Wyprawa do takiego sklepu to często jest trochę dnia poświęcone. Mało kiedy i kto jedzie tam wpada jak bomba kupuje i wypada. Większość z nas choć pobieżnie przejrzy co ciekawego maja w zbiornikach. Co do reszty to nie wiem o co chodzi z tymi 3 godzinami w korkach ale kupując w sklepie na wybrzeżu ryby bez korków jechały PKP cały dzień w woreczkach i całe i zdrowe do dziś śmigają w baniaku - wiec tu się da tak je opakować by przeżyły transport. Poza tym ja też mało kiedy mam czas na sklepy w tygodniu wiec czasami je w soboty odwiedzam. A jak nie dysponujesz autem to czasami można poprosić o pomoc kolegów. Gdybym miał czas i ktoś z okolicy chciał sie razem ze mną wybrać na zakupy do sklepu to raczej bym nie odmówił. Taka praktyka podrzucania i wspólnych wyjazdów np na giełdy terratystyczne lub przywożenia zakupionych gadów/plazów  jest normalna w środowisku terrarystów  ale nie wiem jak i czy w ogóle  ona działa w środowisku akwarystów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze braku pracy w weekendy, ja tyle szczęścia nie mam :P, a poważnie, nikt nie będzie pisał po znajomych wszystkich dookoła, cześć jedziesz do Marek? ;)

Czy też czegoś w tym stylu, po prostu wypowiedź dot. wieku czy stwierdzenie że chciałbym, aby sklep był pod blokiem (w sumie kto by nie chciał tak) - to uważam za obrazę.

Dlatego erybka niestety jest dla mnie na razie niezbyt osiągalna i ciężko podjechać mi tam osobiście, a żałuję, że nie ma w Warszawie, bo sklep wyglądał super, przynajmniej na fotkach i to tak jakby EOT ;) w temacie :).

Edytowane przez marking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze braku pracy w weekendy, ja tyle szczęścia nie mam :P, a poważnie, nikt nie będzie pisał po znajomych wszystkich dookoła, cześć jedziesz do Marek? ;)

Czy też czegoś w tym stylu, po prostu wypowiedź dot. wieku czy stwierdzenie że chciałbym, aby sklep był pod blokiem (w sumie kto by nie chciał tak) - to uważam za obrazę.

Dlatego erybka niestety jest dla mnie na razie niezbyt osiągalna i ciężko podjechać mi tam osobiście, a żałuję, że nie ma w Warszawie, bo sklep wyglądał super, przynajmniej na fotkach i to tak jakby EOT ;) w temacie :).

A może właśnie to jest jakiś pomysł. Nie trzeba obdzwaniać znajomych. Może administracja serwisu zgodziłaby się np na próbę by w którymś dziale z ogłoszeniami ludzie mogli dawać ogłoszenia np takiego typu : Mieszkam w Katowicach dnia tego a tego o godzinie takiej to a takiej  jadę do Bielska Białej do sklepu z morszczyzną( celowo nie pisze nazwy by nie być posądzonym o reklamę), Po drodze jadę przez miasta X,Y,Z jak ktoś zainteresowany to mam 4 wolne miejsca w aucie i mogę kogoś zabrać w 1 lub obie strony.

I odwrotnie:

Mieszkam w Katowicach i wybieram się do BB czy ktoś z autem planuje tez tam w najbliższym czasie wyjazd.

 

W gestii ludzi byłoby już czy ktoś komuś płaci za transport czy jest to koleżeńska przysługa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci broni napisać taki temat gdzieś? ;-)

Wątpie że to kogoś jakoś poratuje, bo z reguły każdy jedzie wtedy kiedy jemu pasuje, co jest przeca logiczne ;).

Milego wieczoru :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci broni napisać taki temat gdzieś? ;-)

Wątpie że to kogoś jakoś poratuje, bo z reguły każdy jedzie wtedy kiedy jemu pasuje, co jest przeca logiczne ;).

Milego wieczoru :).

 

Mylisz się. Dziś jadę do Sellersa kopic kilka ostryg i kolega z forum prosił o sprawdzenie w jakiej są cenie. Poddaje pomysł który w innych środowiskach hodowców już się sprawdza i lepiej lub gorzej ale działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kolega nie mógł zadzwonić i sam się dowiedzieć ;)

dziwne że się nie oburzyłeś i nie zapytałeś go czy nie ma mniej niż 14 lat, bo w tym wieku używa się już telefonów :P

ot taki żarcik :)

bez urazy ;)

i nie mylę się, mam na ten temat inne zdanie i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kolega nie mógł zadzwonić i sam się dowiedzieć ;)

dziwne że się nie oburzyłeś i nie zapytałeś go czy nie ma mniej niż 14 lat, bo w tym wieku używa się już telefonów :P

ot taki żarcik :)

bez urazy ;)

i nie mylę się, mam na ten temat inne zdanie i tyle :)

Kolego inne zdanie możesz mieć ale polecam mały eksperyment - zadzwoń do kilku sklepów i zapytaj o cenę konkretnego towaru. Będziesz miał sporo szczęścia jak 50% z nich udzieli ci informacji. Nie mam na myśli sklepów z akwarystyka morska tylko innych. Taką maja politykę. Udzielają zazwyczaj jedynie odpowiedzi, że towar jest lub go nie ma. Na pytanie o cenę często informują, że nie wolno im jej podawać telefonicznie i zapraszają do odwiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne macie sklepy, ja dzwoniąc o dowolny towar otrzymuje odpowiedz ;) zaloze sie ze dzwoniac do wspomnianego przez ciebie tez ja otrzymam ;) poza tym pks i ztm tez u was chyba funkcjonuje a kolege znasz to bardziej mozesz wyrazic sie na jego temat niz na moj. Watpie aby droga do trgo sklepu pksem zajela mu 2-3 godziny jak ki do Marek :). Przepraszam za OT ale juz koniec, ty radiesteta tez juz sobie daruj, dyskusje uwazam juz za zakonczona ;).

Przepraszam za literowki, pisany post z telefonu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też pierwsze słyszę żeby sklep nie udzielił informacji ile towar kosztuje , nawet jeśli by tak było jak piszesz to bym olał z góry na dól taki sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizacja czasu na hobby i inne rzeczy to w sumie prywatna sprawa każdego a jak ktoś ma z tym problem to to od tego są inne fora. Jak dla mnie EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też pierwsze słyszę żeby sklep nie udzielił informacji ile towar kosztuje , nawet jeśli by tak było jak piszesz to bym olał z góry na dól taki sklep.

 

Ben_sage dokładnie :).

 

 

Organizacja czasu na hobby i inne rzeczy to w sumie prywatna sprawa każdego a jak ktoś ma z tym problem to to od tego są inne fora. Jak dla mnie EOT.

 

Widzę tutaj, że na siłę próbujesz od początku dogryźć - informacja nie wychodzi Ci to, a skoro nie wychodzi, to może przestań? Zacznij zmieniać świat od siebie - coś takiego gdzieś kiedyś usłyszałem ;).

Nie widziałem forum dot. problemu zorganizowania czasu na wyjazd do sklepu ;) to po 1. 

Po 2 mam prawo jak i każdy napisać, że szkoda iż sklepu nie ma tu czy gdzie indziej, bo nie mam czasu jechać tam gdzie jest, a jak Ci się to nie podoba, to tego nie czytaj, a przynajmniej nie komentuj w taki arogancki sposób :), bo to co ktoś uważa, to chyba też jak napisałeś jego prywatna sprawa :).

To czy ktoś ma problem zorganizować czas, to nie jest Twoja sprawa, a to czy go zorganizuje czy nie tymbardziej :), nikt wkońcu nie rzuci pracy, żeby lecieć do Marek ;).

Teraz tak: stwierdzenie że ktoś w ogóle robi PROBLEM pokazuje raczej, że to chyba Ty masz jakiś problem kolego, bo nigdzie nie było ani lamentu, ani problemu, tylko stwierdzenie brzmiące "szkoda, że nie ma tutaj w Warszawie" - gdzie w nim dopatrujesz się problemów? - ale jako że już EOT jest, to nie musisz odpowiadać ;), bo ja już nie odpowiem.... :).

Po 3 już dawno proponowałem EOT jeżeli chodzi o ten temat, pomine też fakt, ze chyba nie czytasz mnie ze zrozumieniem i nie zrozumiałeś, że przede wszystkim post dotyczył tego, iż zamknięto warszawską e-rybkę, bo tu była i mam prawo tego żałować :P. To tak jakby zamknięto ci piekarnię na rogu i przeniesiono ją do Marek, a na forum byłby o tym temat, pewnie też napisałbyś, że szkoda ;), czyż nie?

 

Miłego dnia życzę :) i zakop już ten nie wiem jak to nazwać, chyba jeszcze nie topór wojenny, ale próby dalszego polemizowania i dogryzania? :) To hobby chyba ma łączyć, a widzę, żę niektórzy próbują tylko dopierdz... innym o każdą możliwą pierdołę. Po co ludzie? ;)

Edytowane przez marking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze kupuję osobiście bo mieszkam blisko i nigdy nie było problemu obsługa miła i fachowo doradza polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sklep Józefowo

Często odwiedzam jak potrzebuje sprzętu. Chyba nie ma w Polsce sklepu tak dobrze zaopatrzonego. 

Z życiem również duży wybór ale jak ostatnio byłem wyglądały zbiorniki jak by była jakaś plaga glonów w nich. Podobno przez dozowanie mikro. Nie wiem bo się nie znam przedstawiam tylko jak wygląda z mojego punktu widzenia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×