Skocz do zawartości

marking

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana marking w dniu 13 Luty 2017

Użytkownicy przyznają marking punkty reputacji!

Reputacja

1 Neutral

O marking

 • Tytuł
  Advanced Member

Informacje

 • Płeć
  Nie powiem
 • Akwarium
  220
 • Skąd
  Warszawa

Ostatnie wizyty

900 wyświetleń profilu
 1. Jak w temacie, najchętniej Warszawa, ale przy aiptazji nie jest to konieczność, bo można śmiało wysłać, nic jej nie będzie :).
 2. marking

  Oświetlenie do kostki 49l

  Bardzo fajne są takie małe Zetlighty, myślę że też by się tutaj sprawdziła z ledówek.
 3. marking

  Co to za glony i jak z tym walczyc??

  Odsysaj to co się da, ale z tymi bakteriami to tak do końca nie jestem pewien, a właściwie bakterie jak bakterie, ale pożywka dla bakterii może to zwiększać. Zaobserwuj i wtedy będziesz wiedział dokładnie.
 4. Witam wszystko wypłwane, odbiór osobisty Warszawa, więcej informacji na PW. - pterapogon został ostatni - 70 zł - błazenki czarne para 220 zł, sztuka 120 zł - błazenki standardowe sztuka 60 zł, para 110 zł - gobiodon okinawae 45 zł - lysmata kuekenhali 1 sztuka 55 zł, 4 sztuki 200 zł
 5. marking

  Nowa plaga

  Chrysus podobno się sprawdza, ale to też trzeba wziać pod uwagę, że każdy zwierzak moze gustować w konkretnym wirku. Jeśli masz na skałkach to zanurzenie na chwilę dosłownie w RO powinnno pomóc na kilka sekund, wtedy spadną, korale można wydipować.
 6. marking

  Co to za koral?

  To nie koral, tylko ukwiał, do tego niestety raczej mogący stać się plagą i drażniący koralowce. Jak napisał wyżej Mateusz jest to Aiptasia sp. dokładnie gatunku aiptasji raczej nie zidentyfikuję.
 7. marking

  Prośba o rozpoznanie koralowca

  Bardzo niewyraźne zdjęcie, z daleka jakby albo sinularia jakaś jeśli ejst miękki, jesli jest to SPS to raczej montipora, ale daj dobre zdjęcie i nie będzie większego problemu wtedy :).
 8. marking

  Jaki odpieniacz

  Hej nikt nie poelci Ci odpieniacza nie znając litrażu, ani obsady. Pamiętaj o tym, że tak naprawdę odpieniacz dobiera się do obsady akwarium, a nie do jego litrażu.
 9. marking

  Jak walczyć? Brak pomysłów...

  Hej najlepszym sposobem jest chyba Berghia.
 10. Na sprzedaż piękne okazy Acanthastrea lordhowensis z odbiorem osobistym w Warszawie. Niestety zdjęcia jak to zdjęcia, wiadomo trudno je wykonać w akwarium. Każde zdjęcie to szczepka od góry i od boku. 1. Seledynowo-błękitno-czerwona minimum 12 główek cena 320 zł 2. Seledynowo-błękitno-czerwona minimum 12-14 główek cena 340 zł 3. Czerwona w paski minimum 8-9 główek cena 300 zł 4. Czerwona w paski minimum 5 główek cena 220 zł 5. Czerwona w paski i też jakieś elementy zielonego minimum 5-6 główek cena 240 zł Korale pięknie rosną, wypuszczają nowe główki, pięknie polipują w nocy. Odbiór osobisty na Ochocie, więcej informacji na PW.
 11. Piękny quadricolor rainbow. Cena 180 złotych.
 12. marking

  [S] Wawa Krewetki na aiptazje

  up
 13. marking

  [S] Wawa Krewetki na aiptazje

  up
 14. Zostały 2 sztuki Lysmata kuekenthali. 1 sztuka 55 zł, 2-100 zł, 3-150, 4-190. Odbiór osobisty Warszawa na Ochocie.
 15. marking

  Do zamknięcia

  Do zamknięcia
×