Skocz do zawartości

marking

Użytkownik
 • Zawartość

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana marking w dniu 13 Luty 2017

Użytkownicy przyznają marking punkty reputacji!

Reputacja

1 Neutral

O marking

 • Tytuł
  Advanced Member

Informacje

 • Płeć
  Nie powiem
 • Akwarium
  220
 • Skąd
  Warszawa

Ostatnie wizyty

1410 wyświetleń profilu
 1. marking

  Mr. X

  Ciężko cokolwiek powiedzieć po zdjęciu od góry mimo szczerych chęci. Jeśli masz możliwość daj foto od boku i od przodu.
 2. marking

  Co to jest ?

  Jest to albo gąbka, albo osłonica. Pożyteczny stwór.
 3. Trochę zwierzaków na sprzedaż, odbiór osobisty Warszawa Wola okolice Klifa. Piękne dwie krewetki ukwiałowe cena 80 zł/sztuka, 150 za obie. Kraby percnon gibbesi 90 zł/sztuka od 2 w górę po 80 zł/sztuka. Krewetki kilery na aiptazje cena 80/sztuka, 2-4 po 75/szt i od 5 po 70/szt. Wcinają jak Reksio szynkę, mogę wysłać zainteresowanym filmik, bo tutaj nie daje się dodać. Kraby pustelniki leavimanus, podobno potrafią wcinać Valonię cena 40 zł/sztuka, 2-4 po 35 zł/sztuka od 5 po 30 zł/sztuka. Ślimaki Cerithium na cyjano cena 40 zł/szt od 2 sztuk w górę po 35/szt. Więcej informacji na PW.
 4. marking

  [S] Wawa najlepsze do EKIPY CZYSZCZĄCEJ

  up
 5. marking

  IUCN oficjalnie ogłosiła wyginięcie Sympterichthys unipennis

  Moim zdaniem pozostaje mieć nadzieję, że jednak gdzieś jeszcze są i da się je rozmnożyć.
 6. marking

  problem z zywym piaskiem

  Niestety te drobne piaski o małej granulacji tak mają, że coś je ruszy i zaraz mleko w akwarium przy dobrej cyrkulacji. Warto zastanowić się nad zmianą piasku na większą granulację.
 7. Sprzedam Warszawa Wola okolice Klifa Ślimaki Nassarius black 30/szt od 2 sztuk po 25/szt rewelacyjnie przekopują podłoże. Ślimaki Babylonia cena 39/szt od 2 sztuk po 35/szt od 4 po 30/szt mają przepiękne muszle, super czyszczą dno i przekopują piasek. Ślimaki strombus 30 zł/szt od 3 sztuk po 25/szt super ślimaki, które powinny być w każdej ekipie czyszczącej. Więcej informacji oczywiście na PW, zapraszam do kontaktu.
 8. marking

  nieaktualne

  Up i aktualizacja 1 post :).
 9. marking

  Koralowce, rozgwiazdy w Bałtyku?

  Zgadza się w Bałtyku o dziwo jest parę fajnych żyjątek. Są także krewetki, czy iglicznia :). Fajnie też zobaczyć, że ktoś korzysta z mojego portalu i do niego linkuje (to do Osmodeusza) :).
 10. Wydaje mi się, że najprościej będzie jak napiszesz do jakiejś firmy, która się czymś takim zajmuje, bo tutaj nawet jak znajdziesz kogoś kto wiercił, to jemu akurat mogło się to udać. Dobrze byłoby gdyby wypowiedział się ktoś, kto robił to przynajmniej kilka/kilkanaście razy, żebyś miał jakieś wiarygodne informacje.
 11. marking

  nieaktualne

  nieaktualne
 12. marking

  nieaktualne

  nieaktualne
×