Skocz do zawartości

AnT

Moderator
 • Zawartość

  755
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  44

Ostatnia wygrana AnT w dniu 6 Wrzesień

Użytkownicy przyznają AnT punkty reputacji!

Reputacja

76 Excellent

O AnT

 • Tytuł
  Hobbysta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Akwarium
  400
 • Skąd
  Tarnów

Ostatnie wizyty

8 933 wyświetleń profilu
 1. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Ok , niech będzie ślimaki 😁
 2. AnT

  Co wybrać? Pomożecie?

  Jeżeli rachunki bolą na starcie tematu , to odpuść sobie , nie tedy droga . Które hobby jest tanie ??? Sorki - nie żebym zniechęcał ale nie tędy droga . Szkoda tylko potem zwierzaków i twoich nerwów .
 3. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Euphyllia glabrescens i Fungia . Glabra zrobiła sobie dziś - jaja Fungia - były pytania skąd - wiec : Później i powoli sobie zmieniają kolor jaki ma "starsza" Anacropora
 4. AnT

  Mętna woda i obumieranie życia

  Więc , na początek Pokarm z czosnkiem to przy chorobach , albo zapobiegawczo raz na jakiś czas. Na pewno nie codziennie przy zdrowym zbiorniku Kup sobie cyrkulację do akwa , a tego aquaszuta to szuflady schowaj . Nie wiem kto ci powiedział żeby w ten sposób wodę nim natleniać w akwarium . W ten sposób to szybciej wyjdzie Cjano i dino . Przy okazji jakieś tło daj na tylnia szybę,albo tak fotka wyszła . Kup sobie w Castoramie białe listwę narożną mają takie dwu lub trzy metrowe i obklej akwa można spokojnie to przykleić na silikonie sanitarnym. . Dlaczego ? - ślimaki nie będą na podłodze. Nie masz wzmocnień i zaczną wychodzić po szybie . Taki banał a działa.
 5. Sprzedam : Odbiór osobisty lub wysyłka . (Tarnów/Małopolska) Pompa obiegowa : Maxspect Jump DC 6k Nowa - kupiona w lutym ,ale się plany zmieniły , jak przyszła tak leży w pudełku . Cena : 750 zł Korale : Porządki w akwa . Fungia ( młode) : 200 zł /szt. Caulastrea Furcata : 80zł/ szt. . Sarcophyton-spp-Fluo : 200 zł /szt. ( za kapelusz)
 6. AnT

  Posolony Mieszko I

  Oby się sprawdziło . Tylko jak wodę wyczepiesz to może pokazać się "efekt uboczny " dnino i cjano - oby nie .
 7. AnT

  Posolony Mieszko I

  Ale to preparat na PO4 .
 8. AnT

  Aqua Medic Armatus XD

  Spokojnie , prowadź dziennik . Ja prowadzę dla siebie w razie wglądu wstecz jak chce coś sprawdzić . Po co od razu zamykać ?
 9. AnT

  [s] Sprzedam 2 pokolce

  Aktualne ?
 10. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Z góry .
 11. AnT

  AnT - Kropla Oceanu

  Do pamiętnika.
 12. AnT

  przygotowanie "Szafy" pod akwarium

  Akwarium - Jeśli wymiar szkła - 114x60x60 h około 2300 zł , to już lepiej 110 x60 x50 h - około 2000 zł Sump pewnie z 300 zł Do tego pompa obiegowa , cyrkulacja , lampa , odpieniacz , hydrualika , media - tu zależy jaka firma ? 0d 5000 i w wzwyż ? Możesz poszukać na OLX .
 13. AnT

  Aqua Medic Armatus XD

  dotlenione tym bardziej głodne .
 14. AnT

  Wybór muszli kraba pustelnika

  Fajne są też szklane muszle dla krabów - sam miałem . Można fajnie gagatka podglądać . Chyba tylko , oprócz robienia kupy - kto lubi patrzeć jak idzie nad głową - jak dobrze pamiętam lub nie.
×