Skocz do zawartości

Admin

Admin
 • Zawartość

  691
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Admin

 • Ranga
  Administrator

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 1. Aktualizacja forum

  Wrzuciłem właśnie najświeższą (bo z wczoraj) wersję Tapatalka. Działa? Tak jak powinno działać?
 2. Aktualizacja forum

  Ciemny styl jest chwilowo niedostępny, ale wróci w ciągu kilku dni. Sprawdzę to, czas zalogowania przy braku aktywności powinien wynosić około 20 minut.
 3. Aktualizacja forum

  Przygotowywana od pewnego czasu aktualizacja skryptu forum w końcu doszła do skutku jak widać na załączonym obrazku . Był to już najwyższy czas na takie działania, tym bardziej że ostatnio pojawiało się coraz więcej botów zaśmiecających tematy różnego rodzaju spamem. Aktualizacja jest jednocześnie początkiem większego "remontu", ale dalej powinien on przebiegać już bez większych utrudnień w dostępie do treści. Oprócz widocznych na pierwszy rzut oka zmian wizualnych pojawią się nowe funkcjonalności, zmieni się trochę struktura samego forum i niektórych jego działów oraz zasad ich funkcjonowania. Chciałbym też poinformować, że wielokrotnie poruszany w tym dziale problem możliwości edycji postu tylko do 30 minut od jego napisania został rozwiązany. Od teraz treść postów można edytować w dowolnym momencie. Na koniec standardowe pytania przy takiej okazji: Co nie działa? Czego brakuje? (Tapatalk - wiem, będzie:) )
 4. I zarejestrowałeś się dziś specjalnie żeby Nam to powiedzieć? Szeptanka prawie majstersztyk, gdyby nie kilka drobnych niedociągnięć .
 5. Potrzebny admin lub moderator

  Znam admina
 6. Tapatalk, kto używa?

  W takim razie Tapatalk zostaje . Zrobię aktualizację w najbliższym czasie. Co się dzieje przy próbie wstawienia zdjęcia?
 7. Tapatalk, kto używa?

  Kto jeszcze używa Tapatalk'a do przeglądania forum? Chciałbym się zorientować w jakim stopniu jest potrzebny. Wraz z kolejnymi wersjami pojawia się tam coraz więcej reklam. Pozdrawiam, Tomek
 8. Nie widać zdjęć

  Problem masz z fotkami w każdym temacie czy tylko w niektórych? Te "żaby" które wrzuciłeś wyżej pojawiają się kiedy użytkownik umieszczał zdjęcia na zewnętrznym serwerze (Imageshack), ale zostały one z niego usunięte z różnych powodów. Którego konta chcesz używać na forum, worldcar czy worldcarpiotr? Jeden użytkownik powinien, korzystać z jednego konta, drugie będę musiał usunąć. Musisz wybrać .
 9. Nie widać zdjęć

  Zdjęcia próbowałeś dodać z własnego komputera czy z jakiegoś serwisu hostingowego?
 10. Pseudo złośliwe oprogramowanie

  Strona jest bezpieczna . Niestety tak jak wspomnieliście, ten ich cały system działa na podstawie zgłoszeń od użytkowników, więc można nawet z jakiegoś sprytnego automatu wysłać kilka zgłoszeń co powoduje oznaczenie strony jako potencjalnie niebezpiecznej.
 11. Jak usunąć swoje konto z forum

  Jawohl Herr Kommandant! Przykro mi, że zwracasz się bez delikatności i z pewną dozą grubiaństwa. EOT, bo zaraz nam się zrobi wątek na 10 stron. Twój koszmar pobytu na forum zaraz zakończę. Ehh, a czasem wstaję rano z nadzieją, że to właśnie dziś będę miły i uprzejmy dla wszystkich i za chwile dostaję butem w czoło . (Nie, nie żalę się ).
 12. Jak usunąć swoje konto z forum

  Podejrzewam, że początkiem całego zamieszania jest fragment wypowiedzi, który pozwolę sobie przytoczyć: Wysłano 12 styczeń 2015 - 21:17 Osobiście nie widzę tutaj grubiaństwa o którym mowa. Nie przeczę, że dało się tutaj zastosować więcej zasad savoir vivre'u, ale z drugiej strony chodziło też o krótki i jasny komunikat. Mogę się przyczepić do braku ogonków i interpunkcji. Zasady w targowisku są umieszczone na samej górze i każdy kto umieszcza ogłoszenie ma obowiązek się do nich dostosować. Rozumiem, że nie zawsze da się podać ostateczną cene już w momencie pisania ogłoszenia "ta szczepka kosztuje 17,59 zł, ni mniej ni więcej, żadnych negocjacji", ale przynajmniej orientacyjnie można ją okeślić, tak żeby potencjalny kupujący miał jakiekolwiek rozeznanie czy ogłoszenie go interesuje, a również po to żeby pod pierwszym postem nie padało 20 postów z pytaniami "Ile za to?", "Ile za tamto?", "Jaka cena?". Działalnośc forum opiera się na dyskusjach nie na dziale targowisko, który jest tylko dodatkiem. Wymagasz kultury od innych, piszesz o dobrym traktowaniu, później o żenadzie ze strony moderacji i forum. Jesteś tutaj od maja 2014, wkładu w dyskusje zbyt wielkiego nie wniosłeś, a problem pojawił się gdy chciałeś Nam coś sprzedać i nie dostosowałeś ogłoszenia do regulaminu. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, popatrz też z tej strony. Zgodznie z życzeniem konto zostanie usunięte, w ciągu 24h.
 13. Nowe zasady na Targowisku

  Zrobimy z tym porządek, zbliżają się porządki na targowisku. Proszę jeszcze o trochę cierpliwości. Jeśli chcesz zamknąć temat sprzedaży, możesz wysłać zgłoszenie do moderacji. Kliknij "Zgłoś" pod postem.
 14. Jak usunąć swoje konto z forum

  Ja mogę je usunąć. Możesz przed usunięciem podać troche więcej informacji? Kto nie był przyjacielski i w jaki sposób? Jeśli nie chcesz tutaj to może być i na PW.
×