Skocz do zawartości

Admin

Admin
 • Zawartość

  696
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Admin

 • Ranga
  Administrator

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 1. Załączniki, brak miejsca

  Tego niestety nie mogę zmienić. Usunięcie każdego załącznika wymaga dodatkowego potwierdzenia, to forma zabezpieczenia przed masowym, przypadkowym usunięciem załączników z treści postów.
 2. Załączniki, brak miejsca

  Sprawdź teraz z prawej strony u góry. Zawartość -> Moje załączniki Powinna być już dostępna możliwość usuwania. Pozdrawiam
 3. Naprawa uszkodzonego akwarium

  Witaj Scaliłem posty i przeniosłem do odpowiedniego działu. Co do samego tematu, to zależy co kryje się pod pojęciem "atrakcyjna cena" :). Akwarium jest ze szkła float czy opti? Ceny nowych baniaków o tych wymiarach zaczynają się od około 600 zł.
 4. Przeniosłem do DIY . Przy takim sposobie zamocowania pompy na pewno obsługa przycisków na górze obudowy była kłopotliwa. Wystarczyło przeciągnąć kable i przenieść wyświetlacz czy konieczne były większe zmiany w elektronice?
 5. Śmierdząca woda w akwarium

  To pewnie dlatego, że zakupiłaś to nowe akwarium w sklepie Plantica. Oj słaby ten wasz "marketing szeptany", słaby... Marzena19 idzie na urlop.
 6. Aktualizacja forum

  Wrzuciłem właśnie najświeższą (bo z wczoraj) wersję Tapatalka. Działa? Tak jak powinno działać?
 7. Aktualizacja forum

  Ciemny styl jest chwilowo niedostępny, ale wróci w ciągu kilku dni. Sprawdzę to, czas zalogowania przy braku aktywności powinien wynosić około 20 minut.
 8. Aktualizacja forum

  Przygotowywana od pewnego czasu aktualizacja skryptu forum w końcu doszła do skutku jak widać na załączonym obrazku . Był to już najwyższy czas na takie działania, tym bardziej że ostatnio pojawiało się coraz więcej botów zaśmiecających tematy różnego rodzaju spamem. Aktualizacja jest jednocześnie początkiem większego "remontu", ale dalej powinien on przebiegać już bez większych utrudnień w dostępie do treści. Oprócz widocznych na pierwszy rzut oka zmian wizualnych pojawią się nowe funkcjonalności, zmieni się trochę struktura samego forum i niektórych jego działów oraz zasad ich funkcjonowania. Chciałbym też poinformować, że wielokrotnie poruszany w tym dziale problem możliwości edycji postu tylko do 30 minut od jego napisania został rozwiązany. Od teraz treść postów można edytować w dowolnym momencie. Na koniec standardowe pytania przy takiej okazji: Co nie działa? Czego brakuje? (Tapatalk - wiem, będzie:) )
 9. I zarejestrowałeś się dziś specjalnie żeby Nam to powiedzieć? Szeptanka prawie majstersztyk, gdyby nie kilka drobnych niedociągnięć .
 10. Potrzebny admin lub moderator

  Znam admina
 11. Tapatalk, kto używa?

  W takim razie Tapatalk zostaje . Zrobię aktualizację w najbliższym czasie. Co się dzieje przy próbie wstawienia zdjęcia?
 12. Tapatalk, kto używa?

  Kto jeszcze używa Tapatalk'a do przeglądania forum? Chciałbym się zorientować w jakim stopniu jest potrzebny. Wraz z kolejnymi wersjami pojawia się tam coraz więcej reklam. Pozdrawiam, Tomek
 13. Nie widać zdjęć

  Problem masz z fotkami w każdym temacie czy tylko w niektórych? Te "żaby" które wrzuciłeś wyżej pojawiają się kiedy użytkownik umieszczał zdjęcia na zewnętrznym serwerze (Imageshack), ale zostały one z niego usunięte z różnych powodów. Którego konta chcesz używać na forum, worldcar czy worldcarpiotr? Jeden użytkownik powinien, korzystać z jednego konta, drugie będę musiał usunąć. Musisz wybrać .
 14. Nie widać zdjęć

  Zdjęcia próbowałeś dodać z własnego komputera czy z jakiegoś serwisu hostingowego?
 15. Pseudo złośliwe oprogramowanie

  Strona jest bezpieczna . Niestety tak jak wspomnieliście, ten ich cały system działa na podstawie zgłoszeń od użytkowników, więc można nawet z jakiegoś sprytnego automatu wysłać kilka zgłoszeń co powoduje oznaczenie strony jako potencjalnie niebezpiecznej.
×