Skocz do zawartości
Admin

Erybka [Zabrze / Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

182 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      45
    • Średni
      33
    • Dobry
      52
    • Bardzo dobry
      133


Rekomendowane odpowiedzi

Tak z moimi rybami bylo zawsze prawie wszystko ok poza decora i gobiodonem ktore padly w noc po przywiezieniu.Mialem na mysli ryby znajomych ktore padly wszystkie niestety... Znizke dostalem owszem ale w porownaniu do cennikow wyslanych mi przez Panstwa ceny bardzo znacznie sie roznily.Czyzby euro znowu podrozalo :D?

a moze wystarczy tylko zaktualizowac cenniki?

A co do tego tematu ze Zabrze nie prowadzi hurtu to ten hurt sam juz nie wiem gdzie jest bo w Warszawie zostalem swego czasu odeslany do Zabrza wlasnie :D i z tego co pamietam jakies zamowienie z Zabrza wlasnie szlo pociagiem :) Paranoja...

Edytowane przez matt321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osoboscie uważam iż jest to jeden z najmocniejszych sklepów na południu większosc towarów zawsze jest na półce,obsługa ok jeżeli ktoś ma zastrzeżenia do jakosci zwierzaków niech nie kupuje zaraz po dostawie a pozwoli się wypływac można spokojnie tak się dogadac sam kupuje już kilka lat i jest ok

pozdrawiam Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze ryby kupione byly sporo po dostawie... :)

Dziwne to w sklepie ryby pływały sporo dni, a u Pana padły w nocy. Hmmmm.

Edytowane przez Geralt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, robię zakupy w E-rybce w Zabrzu i jestem bardzo zadowolony, zarówno z obsługi jak i jakości sprzedawanych produktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak to wygladalo niestety,transport sam zapewnialem wiec jego wina to raczej nie byla.Decora dokladnie w noc po wpuszczeniu,gobion pare dni sie meczyl..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak to wygladalo niestety,transport sam zapewnialem wiec jego wina to raczej nie byla.Decora dokladnie w noc po wpuszczeniu,gobion pare dni sie meczyl..

Panie Mateuszu niech Pan sobie sam odpowie czemu ryby zdechły. Jak by nie było to szkoda bo to piękne rybki są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze jakas podpowiedz? Bo zbiorniki dojrzale,roczne.Parametry ok.Pozostale ryby do teraz zyja swietnie sie maja rowniez te co byly i przyszly pozniej.Korale ok.Aklimatyzacja dluga,powolna metoda kropelkowa.Wiec w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem cienki to pewnie zostawił bym je w sklepie :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja prosilem o ryby po kwarantannie a czy dostalem ze zbiornika w ktorym plywaly 3 tygodnie czy 3 dni to nie mi to niestety wiedziec.Po rybie niestety niektorych rzeczy do razu nie pozna.No ale co zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matt321 - Tak wiem jestem nowy i w sumie to chyba pierwszy mój post ale flaki mi się wywracają jak to czytam, proszę miej odrobinę godności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zaczyna sie robic kolejny n-r gdzie nie mozna wyrazic swojej opinii nie koniecznie pozytywnej :) pewnie zaraz tez posty zostana usuniete :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim morszczaką konkretne ceny i towar bardzo dobry kontakt i szybka realizacja to sie ceni w tych czasach,doradza co trzeba i odradza co nie dobre jestem bardzo zadowolony z zakupów !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt zgodny z opisem,idealnie spakowany i ekspresowa wysyłka :thumbsup: Jestem bardzo zadowolony z zakupów i wzorowego podejścia do klienta :thumbsup: POLECAM!! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tego sklepu.Obsluga olewajaca bo nie wiem jak ich inaczej nazwac!Trzy razy fatygowalem sie jadac ponad 100km. kilometrow i co?Na ryby czekam drugi miesiac,bo po pierwszym zakupie wszystkie zdechly,sprzet do akwarystyki ok.wyslali ale po dlugotrwalych telefonach i przyszedl nie kompletny.czekam juz miesiac.Rece opadaja.Dzwonilem do nich ok. 10 razy i tylko slysze ze bedzie.KIEDY???? kto wie...ja tylko chce to za co zaplacilem <sprzet>,dalej nie kompletny. To nie jest 100,ani 500 zl.tylko duzo wiecej.Akwa stoi bez ryb,bez sprzetu a nerwy mam i to duze...i pare slow dla pracownikow E-rybki;jak nie macie czasu dla klijenta to pozamykajcie te sklepy,a nie robcie z ludzi idiotow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem raz w Zabrzu, kupiłem 3 zwierzaki, w sumie za 400zł, 2 szczepki zoa dostałem gratis :)

Nie widziałem dużej ilości 'trupów' w akwa, jak to co poniektórzy piszą...

Ogólnie jestem zadowolony i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tego sklepu.Obsluga olewajaca bo nie wiem jak ich inaczej nazwac!Trzy razy fatygowalem sie jadac ponad 100km. kilometrow i co?Na ryby czekam drugi miesiac,bo po pierwszym zakupie wszystkie zdechly,sprzet do akwarystyki ok.wyslali ale po dlugotrwalych telefonach i przyszedl nie kompletny.czekam juz miesiac.Rece opadaja.Dzwonilem do nich ok. 10 razy i tylko slysze ze bedzie.KIEDY???? kto wie...ja tylko chce to za co zaplacilem <sprzet>,dalej nie kompletny. To nie jest 100,ani 500 zl.tylko duzo wiecej.Akwa stoi bez ryb,bez sprzetu a nerwy mam i to duze...i pare slow dla pracownikow E-rybki;jak nie macie czasu dla klijenta to pozamykajcie te sklepy,a nie robcie z ludzi idiotow.

Witam,

proszę mi napisać na PW numer zamówienia albo Pana godność, sprawdzę o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×