Skocz do zawartości
Admin

Erybka [Zabrze / Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

182 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      45
    • Średni
      33
    • Dobry
      52
    • Bardzo dobry
      133


Rekomendowane odpowiedzi

chciałem kupić błazenka, pani powiedziała że mają ale jeszcze nie sprzedają bo jeszcze trwa kwarantanna. Radziła poczekać jeszcze tydzień. Więc wielki plus dla Zabrza. :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła do mnie kolejna paczka z erybki (kupuje od dawna w tym sklepie), po otworzeniu okazało się,że dostałem preparat Microbelifta 236ml z dopiskiem "od firmy", a nie 118ml jak zamawiałem :) Niby nic wielkiego a cieszy, ogromny plus dla erybki!!! Oczywiście wysyłka i kontakt błyskawiczny, ale tego chyba nie muszę pisać ponieważ to standard w erybce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robie tam zakupy co miesiąc i jest wszystko ok. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było, że tylko krytykuje, to będę chwalił :thumbsup:

dziś nabyłem stadko, antiasów, ślimola i koral

wszystko już ładnie się zaaklimatyzowało

szczególnie chciałbym pochwalić sposób spinania torebek ze zwierzakami

moim zdaniem najlepszy w Warszawie :D

gumka pod zdjęciu nigdzie się nie wybiera :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też robię zakupy w e-rybce i bardzo podoba mi się profesjionalne podejście do tematu. Jak coś nie tak to odrazu telefon do mnie że np. zamówiony koral nie czuje się najlepiej i czy w zamian tego co wybrałem może być inny. Wielki plus pełen profesjonalizm widać że to pasjonat :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem już wielokrotnie w erybce i nigdy nie było tak że coś nie pasowało, ostatnio Tomek nawet przywiózł mi do Zabrza Acropore która była na stanie w Warszawie. Była to kwestia dogadania się meilowo z Tomkiem. Nigdy nie jest tak żeby nie można było się dogadać,

zresztą erybka jest jedynym sklepem akwarystycznym w którym zawsze mi proponuje sam od siebie jakiś bonus czego nie mogę powiedzieć o innych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w erybce ani nie zostawiam dużo pieniędzy ani specjalnie często tam nie jestem, jednak zawsze znajduję pomoc. A przysłowiowe dostawy na drugi dzień rano to norma ... :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stało się, ostatnio wspólnie z Waldkiem złozylismy zamówienie w erybce, poniewaz dostali ten towar co chcielismy : Waldek zamowił skrzydlice i 2 rybki na aiptasie , a ja tytlko 2 rybki na aiptasie. Rybki dojechały PKP - pakowanie bez zarzutu, woda była ciepła - wszystko ok, ale ryby w fatalnej kondyncji : dziwne kolory, postrzepione płetwy, ryby bez zadnej aklimatyzacji - cholera wie skąd - jak sie to skończyło. A tak ze Waldkowi została tylko 1 rybka zjadajaca aiptasie, druga mu padła na samym poczatku, skrzydlica tez mu padła i mi padły 2 wiec pieniadze poszły w błoto.

Rewelacja - chore ryby, bez aklimatyzacji - i co na to pan panie Tomku - czy dostane zwrot kasy, czy nowe ryby, czy wkoncu zaczniecie dbac o klientow i nie isc na łatwizne spzedajac ryby bez zadnej aklimatyzacji, nagle ich nie mieliscie, potem sie zjawiły, telofon do Waldka ze macie i wysyłacie - kto tak robi, jestescie do bani, zero profesjonalizmu - taka po prostu tandeta bo juz mnie .... strzela. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę Was nie kumam :wacko: psioczycie na Tomka i jego sklep i z uporem maniaka zamawiacie tam towar.

Trochę dziwnie to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh Ja sam Was Nie rozumiem.........

Mimo szczerych i dobrych chęci zadzwoniłem do p. Waldka i poinformowałem ze mam bardzo dlugo wyczekiwaną skrzydliczkę Poinformowałem go także że ryba jest mega ciężka w hodowli i jak na razie nie przyjmuje pokarmu , z tego względu zrobiłem na nią specjalną cenę.

Co do Acreichthysów to coś mi tu śmierdzi bo dziwne aby jako jedynym klientom zdechło ich 6 szt !

Rozwiązanie jest jedno, proszę o numer konta na maila zwróce kase za jednorozki i wielka prośba abyście nie składali więcej zamówień w moim sklepie gdyż nawet jak dzwonie że są ryby dla Was i specjalnie wysyłam je potem dostaje publiczny ochrzan że jestem idiotą bo "przez mnie w okresie przedświątecznym pociąg z rybami się spóźnił" i jestem debilem downem i nie wiem kim nawet gdy człowiek ma dobre chęci to dziękuje !

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwileczkę chwileczke,juz pare dni temu miałem napisać że poszło w kibel, ale odpusciłem , skrzydlica padła nie z głody tylko na jakas chorobe co płetwa ogonowa zgniła i ryba 2 ciagu 2 dni zeszła,tyle zostalo z oczekiwanej ryby,a nie z głodu zaznaczam,to samo jednorozki,padaly jak muchy od tej samej zgnilizny

mam nadzieje ze inne zwierzęta w akwarium się nie pozararzaja,nie chciałem juz tego pisac bo i tak to juz nie ma sensu,odpuszczam sobie zakupy u p.Tomka

ale Seweryn nie wytrzymał wieć napisałem

ps. miała byc specjalna cena na rybke która nie wiadomo czy będzie jadła!! p.Tomku,a nie na rybe z martwicą płetw!!!

Edytowane przez juwewaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was, kupujecie ryby 50 % taniej, dobrze wiecie ze często są tuz po dostawie, bo jak tak jest to Tomek o tym informuje.

Poza tym i tak kupujecie je tuż po dostawie bo jak nie wy to ktoś inny je kupi więc nie wiem o co wam chodzi, dobrze wiecie co kupujecie więc po co macie pretensje i wylewacie tutaj żale ??

Też kiedyś kupiłem rybkę tuż po dostawie widziałem że ma lekkie plamy, ale rybka jadła i wszystko było z nią ok ponadto dostałem na nią mega rabat, niestety rybce się zeszło, Tomek bez problemu przyjął reklamację i po 2 czy 4 tygodniach gdy przyjechałem do sklepu "towar" został wymieniony. Ale czy żaliłem się wam ? Nie, bo wiedziałem co biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie kiedy będzie jakaś większa dostawa w zabrzu? Chodzi mi o korale, mniej ryby?? pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem kupic parkę Pterapogonów i dostałem informację od Tomka że ryby świeżo po dostawie i lepiej się wstrzymac.

Generalnie zakupy zawsze udane, jeszcze niemiałem żadnych nie miłych przygód... Tak trzymac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie kiedy będzie jakaś większa dostawa w zabrzu? Chodzi mi o korale, mniej ryby?? pzdr

Korale będą 7, ryby 13 stycznia.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×