Skocz do zawartości
Admin

Erybka [Zabrze / Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

182 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      45
    • Średni
      33
    • Dobry
      52
    • Bardzo dobry
      133


Rekomendowane odpowiedzi

sklep w Zabrzu jest już nieco... zmanierowany. Wiedzą że mają klientelę, i obsługa jest nieco na niskim poziomie... wszystko szybko szybko, ceny nie takie najlepsze - wiele rzeczy można dostać taniej w innych sklepach. Fachowość? Może i tak, ale mają wyczucie co do niewiedzy klienta.. przez co sprzedają rzeczy niekoniecznie będące najlepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten sklep to jakaś pomyłka jednego dnia rozmawiałem z jakaś starsza panią która powiedziała ze ma klienta w sklepie i w połowie mojego zdania odłożyła słuchawkę telefonu pomimo tego ze wcześniej wspomniałem ze chce w jej sklepie wydać 1000-2000 zł. Następnego dnia rozmawiałem z jakimś mezczyzna który jak się dowiedział ze przesyłka ma być nadana do Szwecji to nawet nie chciał ze mną rozmawiać. Pytałem się go czy wie ile kosztuje przesyłka za granice on nawet nie chciał tego wiedzieć.

Spławiając mnie powiedział mi dosłownie żebym sobie poszedł do innego sklepu bo oni się nie będą bawić w wysyłki zagraniczne.

Glosuje w sondzie na Zły

Panie Mariuszu Po pierwszym telefonie został Pan poinformowany że nie wysyłamy towarów za granice. Bardzo przepraszam także że poczuł się Pan urażony odłożeniem słuchawki.

Więc za drugim razem jako że już Pan wiedział o braku wysyłki przez nas towarów za granicę ( niezależnie od kosztów i ilości zakupów) mój Brat który odebrał telefon zaproponował inny sklep który może wysłać towar za granice. Moim zdaniem dostał Pan wyczerpujące informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sklep w Zabrzu jest już nieco... zmanierowany. Wiedzą że mają klientelę, i obsługa jest nieco na niskim poziomie... wszystko szybko szybko, ceny nie takie najlepsze - wiele rzeczy można dostać taniej w innych sklepach. Fachowość? Może i tak, ale mają wyczucie co do niewiedzy klienta.. przez co sprzedają rzeczy niekoniecznie będące najlepszym wyborem.

A co Pan rozumie pod pojęciem zmanierowany ?

Co do cen ceny są zmienne i dyktowane kursem walut miesiąc temu dolar stał 2,7zł a w tym miesiącu nawet 3,6zł więc Koralowiec może raz kosztować 130zł a przy innej dostawie 160zł.

P.S. ogólnikowo tak samo można skomentować większość sklepów w Polsce....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie jak nie byłem w Zabrzu z Leonim stwierdziliśmy zmiany na plus.Przede wszystkim czyściutko,nowe baniaki na korale i prawie wszystko zapełnione.Nie ma co narzekać bo to jedyny sklep na Śląsku.Minusem jest kontakt mailowy,ale tak od zawsze prawie jest.Dość sporo kasy tam zostawiłem i ogólnie jestem zadowolony.Szkoda,że tak daleko mam.

Mała propozycja jak się obsługuje klienta to jednego a nie wszystkich na raz.

Co do cen to może i drogo,ale nikt nie zmusza do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem też ale w Warszwie, bardzo miło byłem zaskoczpny telefonem od Tomka albo od pracownika, nie wiem bo osobiście się nie znamy. Zamówiłem towar po czym

zadzwonił telefon z informacją że zamówiony koral nie czuje się najlepiej i czy w związku z tym może zaproponować coś innego, oczywiście się zgodziłem i do dzisiaj jestem zadowolony. Moim zdaniem jest to na dzień dzisiejszy sklep No1 w Polsce ale wszyscy mają swoje doświadczenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mała propozycja jak się obsługuje klienta to jednego a nie wszystkich na raz. Co do cen to może i drogo,ale nikt nie zmusza do zakupu.

Hm, muszę trochę stanąć w obronie. Ja robię zakupy w sklepie w Zabrzu od pół roku. Z racji mojego małego doświadczenia nie pozwolił bym sobie na to bym był obsługiwany nazwijmy to spontanicznie :) Większość klientów, nie tylko ja jest obsługiwana pojedynczo. To tak z moich obserwacji. Natomiast zauważyłem, że obsługa nie jest nachalna. I pewnie jakiś zespół zachowań klienta, który może spowodować, że nie będzie obsłużony na raty. Jak planuję przyjazd do sklepu, a też mam daleko to wiem że 4 godziny mam zajęte. W sklepie czekam spokojnie wybieram, pytam itd. W moim modelarskim hobby jest tak samo. Wyjazd do sklepu też trwa kilka godzin :) Ale może ja jestem po prostu flegmatykiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geralt, twierdzisz, ze jestes flegmatykiem, a (moim zdaniem) Pani z eRybki to Twoje przeciwienstwo i stad pewnie sad Marka. Mam racje Inmar? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Geralt, twierdzisz, ze jestes flegmatykiem, a (moim zdaniem) Pani z eRybki to Twoje przeciwienstwo i stad pewnie sad Marka. Mam racje Inmar? :)

Adam i właśnie o to mi chodzi. Każdy jest inny, a wszyscy jesteśmy ułomni. Ja w każdym bądź razie bez specjalnych technik socjologicznych uzyskuję to co chce Inmar. Chociaż znam też kilka osób bez wad :) Ich też akceptuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Polecam, zamawiałem i sprzęt i zwierzaki połączenie Warszawa -Piotrków Trybunalski błyskawiczne raptem 2h i zwierzaki były całe i zdrowe u mnie. Sprzęt bez najmniejszych zastrzeżeń, kasa nie zdążyła im jeszcze dojść na konto a paczka już była w drodze! U mnie 5/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gorąco polecam .Pełen profesjonalizm .Właściciel jak i personel przyjaźnie nastawieni do klijenta.Mimo ,że zrobiłem zakupy za nie cale 200 zł , to nie było problemu ,żeby sklep otworzyć specjalnie dla mnie o godź wcześniej (dzięki temu nie musiałem tyle czekać ,a nie jestem z warszawy).Takimi gestami zdobywa się szacunek i uznanie -pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o to,że coś kupuję,rozmawiam z tą osobą,naraz ktoś z boku się pyta,osoba ta idzie na magazyn sprawdzać a ja stoję.To też brak może wychowania tego kupującego,który nie umie doczekać się swojej kolejki a sprzedawca pewnie też nie chce urazić go.Ja myślę,że to najmniejszy problem i luźno wspomniałem o tym.SKLEP JEST FAJNY.Jutro tam będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja glosowalem na ZŁY. Kupowalem od nich reefmaxa i troche skałki (skała oczywiście nie miala nic wspolnego z tą na zdjęciach). Akwarium jak rozmawialem telefonicznie miało byc kompletne i w 100% działajace. Jak sie okazalo z kompletu był tylko sam baniak, odpieniacz i pokrywa ktora i tak nie działała. Właściciel za blędy pracownika ma pretensje do kupującego :blink: Na szczęście pokrywe wymienil mi Aqael a reszte mają mi doslać (w co wątpie) Jednym slowem więcej juz tam nic nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek kupowałem w Sklepie w Warszawie kilka zwierzaków i jestem bardzo zadowolony z obsługi i ze sposobu zapakowania zwierząt do transportu. Do sklepu internetowego też nie mam większych zastrzeżeń, jak nie mają towaru to dzwonią i proponują zamiennik. Do tego szybka wysyłka w dzień dwa po zamowieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja glosowalem na ZŁY. Kupowalem od nich reefmaxa i troche skałki (skała oczywiście nie miala nic wspolnego z tą na zdjęciach). Akwarium jak rozmawialem telefonicznie miało byc kompletne i w 100% działajace. Jak sie okazalo z kompletu był tylko sam baniak, odpieniacz i pokrywa ktora i tak nie działała. Właściciel za blędy pracownika ma pretensje do kupującego :blink: Na szczęście pokrywe wymienil mi Aqael a reszte mają mi doslać (w co wątpie) Jednym slowem więcej juz tam nic nie kupie.

Drogi Kolego,

Kupiłeś UŻYWANEGO Reefmaxa który chodził u nas w sklepie sam o tym wiedziałeś , widziałeś co kupujesz podczas odbioru w sklepie nie zgłaszałeś żadnych problemów !

Za reefmaxa Dałeś 600zl skala była gratis !!!!

Dałeś nam znać ze źle wskazuje temperaturę to została załatwiona sprawa reklamacji i dostałeś nowa pokrywę.

Tak samo co dotyczy braku szyby nakrywowej cena była taka gdyż reefmax jej nie posiadał ale dosłaliśmy Dzisiaj nowa szybę, tło i koszyki na biokulki które należy nie wkładać.

Kilka krotnie mówiłem Tobie o zwrocie Reefmaxa do Nas a my oddamy Tobie Gotówkę takie rozwiązanie nam najbardziej odpowiadało , Tobie to nie pasowało....

Podsumowując Za 600zl masz Reefmaxa z nowa pokrywa kompletny razem ze skala aaa i dodatkowo masz kupę pretensji...... ehhh

Pozdrawiam I Dziękuje za zakupy

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kolego,

Kupiłeś UŻYWANEGO Reefmaxa który chodził u nas w sklepie sam o tym wiedziałeś , widziałeś co kupujesz podczas odbioru w sklepie nie zgłaszałeś żadnych problemów !

Za reefmaxa Dałeś 600zl skala była gratis !!!!

Dałeś nam znać ze źle wskazuje temperaturę to została załatwiona sprawa reklamacji i dostałeś nowa pokrywę.

Tak samo co dotyczy braku szyby nakrywowej cena była taka gdyż reefmax jej nie posiadał ale dosłaliśmy Dzisiaj nowa szybę, tło i koszyki na biokulki które należy nie wkładać.

Kilka krotnie mówiłem Tobie o zwrocie Reefmaxa do Nas a my oddamy Tobie Gotówkę takie rozwiązanie nam najbardziej odpowiadało , Tobie to nie pasowało....

Podsumowując Za 600zl masz Reefmaxa z nowa pokrywa kompletny razem ze skala aaa i dodatkowo masz kupę pretensji...... ehhh

Pozdrawiam I Dziękuje za zakupy

Tomek

hmm to ze kupowałem używanego to ktoś miał pretensje???? czy ja coś powiedziałem ze szyby są porysowane albo ze obudowa podrapana????? Podczas rozmowy telefonicznej wielokrotnie mówiłeś o KOMPLETNYM SPRZĘCIE I W 100% SPRAWNYM jak to powiedziałeś miało brakować tylko pierdołki za 2 zł (domniemam ze to była pierdółka od świętówki), w przeciwnym razie nie jechałbym 140km w jedną stronę. Co do brakujących elementów to jakoś do tej pory ich nie mam ciekawe czemu?? czyżby ktoś ich nie wysłał?? Co do skały to do zestawu dodaleś 1kg a dodatkowo dokupiłem jeszcze 3kg (przebrane z całości bo reszta śmierdziała) owszem mówiłeś żebym zwrócił akwa ale co zrobiłbym ze skała i koralami zakupionymi u was?? (korale zdrowe bez wad) Dodam jeszcze ze akwa było osyfione stara woda i śmieci w środku, no ale to najmniejszy problem umyłem sobie sam (miał to zrobić pracownik za co była pretensja od "szefa" do mnie) Jednak mnie ma co liczyć na wiarygodność dużych sklepów, uważałem ze jeżeli się rozmawia jak z "dorosłym człowiekiem" ze wszytko jest ok, to tak powinno być, w sklepie sprawdziliśmy tylko oświetlenie czy działa i na tym się skończyło bo w końcu kupowałem SPRAWNE W 100% i kompletne Ale cóż człowiek uczy się na błędach....

ps. Jeżeli reszta dojdzie to edytuje posta i powiadomię o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba mało dorosły jesteś, jak do świeżego akwarium już zdążyłeś korale kupić. 4kg skały też nie napawa optymizmem. IMO do akwarystyki morskiej nadają się dwie grupy ludzi: bogaci, którzy oddadzą prowadzenie zbiornika w ręce porządnej firmy lub tacy którzy chcą i potrafią czytać ze zrozumieniem. Nowy RM bez cyrkulatorów kosztuje 1250zł, Ty kupiłeś za 600zł. To czego się spodziewałeś? Nowego idealnego sprzętu. Faktycznie umycie akwarium to czynność strasznie skomplikowana, jakbyś poprosił obsługę to by umyli, wiem bo tak się składa że też mam ten zestaw z erybki i wręcz się narzucali z chęcią wypucowania go ;)

Gratuluję też wybrania kilku kawałków ze stosu śmierdzącej skały. Każdy by zrezygnował z zakupu, ale Ty byłeś dzielny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba25 chciał wygrać TOTMa używanym reefmaxem.

Ludzie wydają 6000 pln na akwaria 135 litrów, a ty masz pretensje że kupiłeś reefmaxa za 600 zł, weź się ogarnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wydają 6000 pln na akwaria 135 litrów, a ty masz pretensje że kupiłeś reefmaxa za 600 zł, weź się ogarnij.

Niektórzy kupują hamburgery po 3000 dolarów a inni po 3 zł w McDonaldzie,co nie znaczy ze Ci co kupują taniej to mają dostawać to co spadnie bogatym na podłogę, albo zgniłe mięso. Więc sam się ogarnij.

Pretensje mam do właściciela ze jego słowa mają się nijak z rzeczywistością .

Co do podziału akwarystów na bogatych i biednych, przypomina to bardzo podział pewnego polityka na Polskę A i B, ludzi lepszych i gorszych...

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii o sklepie, zresztą jak widać po sondażach nie tylko mi ten sklep nie przypadł do gustu.

Dziś o dziwo doszła reszta gratów do zbiornika.

Pozdrawiam i udanych zakupów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×