Skocz do zawartości
Admin

Erybka [Zabrze / Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

182 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      45
    • Średni
      33
    • Dobry
      52
    • Bardzo dobry
      133


Rekomendowane odpowiedzi

a my to jak jedziemy do rodziny to zawsze jedziemy do e-rybki i za kazdym razem mamy jakies zadkie zwierze ktore ciezko jest kupic w niemczech albo cene ma kosmiczna,ponadto maja od roku 3 razy wiekszy wybor od naszych sklepikow w ktorych ciagle niema nic nowego.i choc 600 km jazdy jest meczace to zawsze sie oplacalo.unas wszyscy siedli na laurach i zero rozwoju tzn ledow itd.jakby sie ktos wybieral to polecam,bo w sklepie jest 5razy tyle zwiezat co na e-sklepie i najlepiej zadzwonic przed czy sa po imporcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny sklep,wszystko szybko i sprawnie załatwiane ciach prach i towar w domu :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony!

sklep w Zabrzu mam ok 2km od akwarium, więc kupuje tam praktycznie wszystko na bieżąco, żeby móc spokojnie porozmawiać wole podjechać w tygodniu gdy jest mniej ludzi niż np w sobotę ;) ale ruch tylko dobrze świadczy o sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byłem w sobotę, nabyłem 6 kg żywej skały. Póki co jestem zadowolony, skała ładna trochę życia już z niej wylazło. Mam nadzieję że nie wyjdzie nic złego, to byłby pech. A co do sklepu to obsługa bardzo miła, niemalże rodzinna atmosfera, połowa klientów na "ty" ze sprzedawcą, także moje kolejne zakupy też napewno będą właśnie tam. Jak kupię życie to się podzielę kolejnymi uwagami. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś aktualny telefon do erybki Zabrze? Qrcze woda zaraz będzie zasolona, a ja cały dzień nie mogę się dodzwonić co by skałę zamówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś aktualny telefon do erybki Zabrze? Qrcze woda zaraz będzie zasolona, a ja cały dzień nie mogę się dodzwonić co by skałę zamówić.

Ja dzwoniłem tydzień temu na ten numer: 

322711976

Edytowane przez thomas kay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

robiłem zakupy kilkukrotnie, jeszcze nawet na starej siedzibie, odwiedziłem aktualnie i Warszawę i Zabrze, zaliczyłem też kilka wysyłek.

Zawsze profesjonalna obsługa!

Ostatnio dostałem nawet na kreskę na kilka stówek, bo kasa była już zamknięta (poza tym zostałem obsłużony mimo, że sklep był już zamknięty).

Serdecznie polecam!

Górek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! Macie najfajniejszy sklep w polsce i marudzicie ? Też robiłem tam zakupy i było super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie marudzi:P. Dodam tylko jeszcze że ja też dzwoniłem ze dwa razy zanim się dodzwoniłem ale nie ma co narzekać, tam mają taki przemiał, że można wybaczyć:) Znam dla odmiany takie sklepy że o każdej porze odbiorą telefon bo w sklepach taka jakby pustka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie marudzi:P. Dodam tylko jeszcze że ja też dzwoniłem ze dwa razy zanim się dodzwoniłem ale nie ma co narzekać, tam mają taki przemiał, że można wybaczyć:) Znam dla odmiany takie sklepy że o każdej porze odbiorą telefon bo w sklepach taka jakby pustka...

Zapraszam do Trójmiasta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep w Zabrzu jest już nieco... zmanierowany. Wiedzą że mają klientelę, i obsługa jest nieco na niskim poziomie... wszystko szybko szybko, ceny nie takie najlepsze - wiele rzeczy można dostać taniej w innych sklepach. Fachowość? Może i tak, ale mają wyczucie co do niewiedzy klienta.. przez co sprzedają rzeczy niekoniecznie będące najlepszym wyborem.

To prawda, ogolnie nie polecam wersje Warszawska

Edytowane przez Ben_sage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ogolnie nie polecam wersje Warszawska

Kolego Ben sage Widze że bardzo Tobie nie pasujemy i na Dwóch forach chcesz z nami wojnę prowadzić.

Ogólnie jak jesteś mężczyzną to zapraszam do sklepu i opowiedz co Tobie złego zrobiłem a nie rozpisujesz sie na forach....................

A wszystko po to aby podlizać się innemu sklepowi tak ??

Pozdrawiam

Tomek

P.S.

W sklepie w Warszawie działa Także drugi nr. telefonu do Kuby 535-163-370

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlizać sie innemu sklepowi ? jaja sobie robisz ze mnie ?

Po prostu wyrazilem taka opinie i tyle. Wojny ??? chyba filmów za dużo sie naoglądaleś.

Niestety jestem pamiętliwy(zmarnowalem czas) , dawno bym poszedl i reklamował towar , ale placić za paliwo 50zl nie uśmiecha mi się.

Z jakiej beczki masz mi pasować??

Tak na marginesie:

Widze ze pewien kolega jest mocno powiazany z erybka.

Kiedys w trybie natychmiastowym udzielil informacji o chorej rybce kiedy u was kupilem ciekawe skad wiedzial ?

Teraz kiedy napisalem cos o erybce robert bardzo szybko zareagował.(roznica czasu spora)

Nie wiem co z wami ma wspólnego ale swoja opinie o nim wyraziłem.

http://nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=27741

Opinia ta jest nie za rybe , tylko za ogólnie całokształt i fakt mojego zdenerwowania po przyjezdzie do domu :rolleyes: .Było na 99% swiadome gdyż raz chcialem chromisa z glownego baniaka na srodku a raz bylo pytanie czemu ten a nie inny.

Jest mi przykro ze tak wyszlo i ze musialem taka opinie wystawić ale takie jest zycie :thumbsup::good2:

Edytowane przez Ben_sage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam teraz wygląda w Zabrzu zaopatrzenie bo pasowało by się wybrać w Krakowie po za jednym sklepem nic nie ma a w tym jednym obecnie też nic ciekawego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam teraz wygląda w Zabrzu zaopatrzenie bo pasowało by się wybrać w Krakowie po za jednym sklepem nic nie ma a w tym jednym obecnie też nic ciekawego

Kłaniam,

Byłem dzisiaj są po dostawie koralowców - kupiłem przepiękną pomarańczową R.yuma. Dużo LPS i SPS, jutro ma być dostawa rybek.

PZdr

Victor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie lubiłem pisać takich rzeczy,ale to juz było przegięcie,nie wytrzymałem, totalny minus dla p. Tomka z Warszawy za olanie i zlekceważenie klientów,totalna porażka ,to chyba przez tą sodową,nigdy wiecej nic tam nie zamówie :down:

z całym szacunkiem i poważaniem dla mamy p.Tomka, pani z Zabrza,którą bardzo cenię i która nigdy nie zawiodła !!!

Edytowane przez juwewaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ma ktoś informacje czy w erybce w Zabrzu rybki przechodzą kwarantannę czy idą od razu do klienta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Zabrzu nie wiem

ale w Warszawie,prosto z wora do klienta

właśnie dzisiaj jest dostawa w aqua medicu i p.Tomek chciał od nich dzisiaj wziąć rybki i mi jutro wysłać

Edytowane przez juwewaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×