Skocz do zawartości
Admin

Erybka [Zabrze / Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

182 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      45
    • Średni
      33
    • Dobry
      52
    • Bardzo dobry
      133


Rekomendowane odpowiedzi

W piatek odebralem paczuszke z zywa skala i powiem szczerze JESTEM W SZOKU !! Nigdy wczesniej nie spotkalem tak pieknej skaly.Pokryta glonami wapiennymi,lekka porowata czyli dokladnie taka jak powinna byc prawdziwa,dobrej jakosci zywa skala.

SZCZERZE POLECAM !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazilem w innym watku swoja opinie...

teraz powtorze: mega, super, hiper pozytywnie ! milo, sympatycznie, jest w czym wybierac (bylem w Zabrzu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Zamówiłem w Zabrzu po uzgodnieniu telefonicznym dwa zasilacze do lamp LED był to czwartek godz 17.15.

Ku mojemu zdumieniu w piątek o 12.30 kurier dostarczył przesyłkę.

Można szybciej? Chyba nie.

Od tego momentu uważam że są super. :thumbsup:

Dziękuję Pani Weroniko. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Markach.

Taka uwaga do sklepu która będzie stanowić przeciwwagę dla tych cukierkowych opinii o erybce.

Moim zdaniem powinniście skupić się na jakości swoich zwierząt.

Mnie jako pasjonata naprawdę nie obchodzi ile macie litrów wody w obiegu albo że trzymacie/trzymaliście rekina w glinianej wannie.

Mnie interesuje jakość ryb i korali, bo jak widzę idolki w stanie przedagonalnym albo połowę sps-ów wpadających w brązy to szlag mnie trafia.

Ja wiem że nie od sklepu zależy w jakim stanie "towar" przyjechał ale po prostu jak widzę ryby w takim stanie to weryfikuję swoje poglądy o akwarystyce.

Ja tam wolałbym żeby zamiast całych ścian z tak naprawdę niczym szczególnym, było jedno wypasione akwarium z cukiereczkami - wtedy będziecie mieli we mnie klienta.

Tomaszu - to nie jest napaść na Twoją osobę tylko konstruktywna uwaga od kolesia który wydaje nie mało na swoje hobby.

P.S. Personel i podejście do klienta na 5+

Sklep czynny w niedzielę - również na +

pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinia jak najbardziej konstruktywna ale zgodzic sie z nia nie moge.Sam zajmuje sie akwarystyka slodkowodna i wiem jak wyglada kwestia ,,dostaw'' od drugiej strony.Nieraz to co zamowione znacznie odbiega od tego co wysylaja i co najwazniejsze w jakim stanie wysylaja.A co do ryb i sps-ów o dziwno wpadajacych w braz to moze kolega ma jakis pomysl gdzie je trzymac? Pod lada czy od razu wyrzucic nie pozwalajac rybom i koralom dojsc do siebie po sporej odleglosci przebytej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matt321 - niestety co do korali to zgadzam się z kolegą ciołek. O ile ryb w słabej kondycji nie widziałem to korale pod względem kolorów absolutnie nie powaliły. Mam porównanie z Korale.pl i Krzyśkiem Trycem i w tamtych zbiornikach ilościowo oczywiście jest nieporównywalnie mniej zwierzaków ale kolory są super.

Może faktycznie dobrym pomysłem jest zrobienie takiego "wzorcowego" zbiornika gdzie będą prezentowane "perełki". Teraz pewnie też jest tak, że spokojnie da się wybrać fajne korale (o czym świadczą zdjęcia zamieszczane przez Zielonego_mintaja w wątku z nowościami ze sklepu) tylko przy tak ogromnych ilościach baniaków to te "perełki" po prostu giną w tłumie.

Jeśli chodzi o personel to bardzo na plus. Bardzo fajnie, że takie sklepy prowadzą pasjonaci bo co trzeba przyznać praktycznie we wszystkich warszawskich sklepach obsługa jest na bardzo wysokim poziomie i nie są to tylko teoretycy ale praktycy często z wieloletnią praktyką w morszczyźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie ze spsy sa brazowe - ale juz stan sie znacznie poprawia bo zaraz po imporcie przy jednej z burz mielismy awarie pradu pekl sump od spsow i musielismy go wymienic na mniejszy co za tym idzie ponad 100kg skaly wyszlo z sumpa. Kolory powoli wracaja

Co do Idoli kazdy wie jak z nimi jest pukniesz w szybe i sie przekreca wiec to czy idole sa w zlej kondycji nie oznacza ze caly sklep jest do du....

Troszke inaczej wyglada gdy masz dwa trzy zbiorniki w sklepie a w nich nascie czy dziesiat korali a gdy masz kilkaste zbiornikow a w nich np kilkaset lub kilkatysiecy zwierzakow mamy bardzo wiele perelek ale one gina w gaszczu innych standardowych zwierzakow.

Dlatego w Innych sklepach gdy przyjedzie kilka korali to wszystkie sa super a jak my robimy dostawe i wniej jest dwiescie piecset czt czasami wiecej korali to juz trudno wybrac ktory bedzie lepszy.....

Sorki za bledy jestem na urlopie a z arabskiej klawiatury nie wszystko wycisniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do pokazowego zbiornika jak najbardziej jest, pokazemy go we wrzesniu gdyz od niecalego tyodnia mamy wieksze przylacze pradu i osiwetelenie nad nim jak i nad naszymi spsami chodzi nie w 50% ale juz w 100% :)

P.S.

W srode zapraszam na bardzo duza dostawe Ryb i SPSw do marek i zabrza przylatuje ponad 500sps i 1200 ryb to ttak na marginesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno szybkie pytanko co do dostwy w sierpniu. Skały, takiej mega dzikiej, prosto z frachtu (nie odgazowanej), kiedy można się u was spodziewać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam tylko pod kątem zakupów przez internet. Częste aktualizacje towarów, największy wybór stworów. Jest to najlepszy sklep internetowy w Polsce. Muszę kiedyś zawitać osobiście do Marek i zobaczyć na własne oczy te 100 tyś litrów i 3 tyś gatunków koralowców ;)

Edytowane przez cthulhu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest bardzo pozytywna.Jestem klientem od 1.5 roku i ani raz się nie zawiodłem,a dziś przeszli samych siebie.Wczoraj zamówiłem pompę tunze pocztą a dziś puka kurier do moich drzwi pewnie na pocztę bym czekał do wigili :)

Pozdrawiam cały zespół Erybki.

Oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić sklep Erybkę.Jestem klientem od kilku lat.Bardzo dobry kontakt telefoniczny z sklepem w Zabrzu i Warszawie.Szybka wysyłka zamówionego towaru.Zdarzyło mi się reklamować statecznik -na drugi dzień miałem już nowy.Skałę mają naprawdę mega porowatą i lekką.Byłem osobiście ,widziałem ,rozmawiałem z panią Weroniką. Bardzo dobre podejście do klienta. Jednym słowem sklep godny polecenia.

P.S.

Za całokształt i podejście do klienta 5+

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nietety tak sie sprawy potoczyly ze i ja z checia wyraze opinie na temat tego sklepu.Zaopatrywalem sie w tym sklepie od jakis 2 lat czasami po kilka razy w miesiacu czasami raz na kilka miesiecy ale zawsze suma zostawiana byla konkretna.Nieraz robilismy tez zamowienie w kilka osob wiec sumy konkretne.Niestety to co dzieje sie mniej wiecej do roku to ladnie mowiac MASAKRA.Poczawszy od tego ze towar na stronie jest a chcac go kupic juz nie mozna bo na stanie go nie ma.Bedzie za tydzien moze 2 albo miesiac :D po co wiec wystawiac to na strone czego sie nie ma?

No nic nauczony tym faktem postanowilem ze przed kazdym telefonem bede dzwonil i potwierdzal to co jest oraz prosil od razu o policzenie zamowienia zebym wiedzial ile wplacic.Telefon do Zabrza wszystko fajnie prosze napsiac maila.No to napisalem,dzwonie na nastepny dzien czy mozna liczyc na jakas odpowiedz.Uslyszalem ze oczywiscie ze ktos odpisze do godziny.Sobie mysle OK.Do wieczora cisza.Na nasteopny dzien dzwonie a termin mnie troche naglil a Pani mnie uprzejmie iinformuje ze nie moga ospisac na maila bo maja strasznie duzo paczek i klientow na sklepie.To moze rozwiazaniem jest zatrudnienie kolejnej osoby skoro sie ma taki mlyn i sie nie wyrabia albo zrobienie sklepu na zasadzie kilku sklepow z allegro gdzie nie ma mozliwosci odbioru osobistego albo wydanie z magazynu 10 zl :D Wtedy jest cisza spokoj nikt sie nie palenta mozna spokojnie streczowac paczki :)

Kolejna rzecz to cenniki.Ja roumiem ze ceny walut sie zmieniaja normalna sprawa.Ale w cenniku powinno byc podane ze ceny dla danego kursu euro czy tam dolara i nie ma problemu.A nie czlowiek liczy inne ceny a zaraz sie okazuje ze ceny zupelni inne bo euro podrozalo ;/ Jakos w sklepie korale.pl nie ma tego problemu.

Takze reasumujac,kolejncyh zakupow w sklepie raczej nie bedzie bo dobijac sie i prosic laskawie aby ktos sprawdzil co ma na stanie i w jakiej cenie nie zamierzam !!

Edytowane przez matt321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh Te Firmy " Serwisujące" i "Zakładające Akwaria Morskie"

Panie Mateuszu "Hurtowniku" Na hurcie mamy Kilka % zarobku dlatego ceny z dnia na dzien ze wzgledu na kursy walut sie zmieniają

Nie których towarow nie mozemy zaoferować w tzw " Hurcie" gdyz oferujemy je Tylko dla naszych kleintów indywidyalnych tak było z Gnioporami Hodowlanymi ktore mógł Pan zakupic w tej samej cenie co inni klienci

Chciał Pan lepsze ceny bo jest Pan "sklepem" i teraz wypłakuje sie na Forum czy jest to poważne zachowanie ""Firmy Specjalistycznej"" czy jakiej kolwiek innej

Pozdrawiam

Tomek

P.S.

Idę się Pakować bo w piątek Wylatujemy do Naszych Azjatyckich poławiaczy i hodowców - Zapowiada się bardzo Ciekawa Wiosna jeżeli chodzi o żywe zwierzaki:)

Edytowane przez Tomek-eRybka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rozmowie dotyczacej nawiazania wspolpracy z Pana firma dostalem zielono swiatlo i jakos nie widzial Pan przeciwskazan.Wrecz przeciwnie po rozmowie z Panem liczylem na dluzsza wspolprace.Niestety okazalo sie inaczej...

A co do goniopor ja je chcialem kupic w normalnej cenie takiej jak byly na stronie nawet je w takiej cenie zamowilem w sklepie :) tylko niestety kiedy chcialem potwierdzic telefonicznie zamowienie okazalo sie ze juz ich niestety nie ma stanie...

A co do wyplakiwania sie to nie za bardzo rozumiem sugestie?

Opinie na forum niekoniecznie pozytywna chyba kazdy ma prawo napisac na forum :)

A niestety co do jakosci szczegolnie ryb niektorzy tez maja zastrzezenia dosyc spore z tego co wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niestety co do jakosci szczegolnie ryb niektorzy tez maja zastrzezenia dosyc spore

Witam,

jeszcze wczoraj był Pan chętny kupić kilka z tych ryb i jak do tej pory wszystko było z nimi ok... :)

Co do wczorajszej rozmowy, dostał Pan zniżki na wszystkie kilka zwierząt które chciał Pan "w hurcie" zakupić (mimo iż w Zabrzu nie prowadzimy jako takiej sprzedaży hurtowej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×