Skocz do zawartości
Admin

Erybka [Zabrze / Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

182 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      45
    • Średni
      33
    • Dobry
      52
    • Bardzo dobry
      133


Rekomendowane odpowiedzi

Erybka

Zabrze

ul. Wolności 154A

tel. stacjonarny: 032 271 19 76

tel. kom.: xxx (Tomek); 507076651(Łukasz)

Warszawa

ul.Grochowska 324 pawilon 9

03-838 Warszawa

tel. 793 163 370

Otwarte pn-pt 11-19 sobota 11-15

www.erybka.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak kontaktu to chyba standard :-)

chcialem tam pare rzeczy kupic ale po po 6 mailu i 10 telefonach zarzucilem temat :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem zakupy kilka razy. Nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów. Dobre ceny i konkretna, profesjonalna obsługa. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie polecam.

Brak kontaktu (tel.email.) bardzo długie terminy realizacji.

Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny bardzo dobre, obsługa "zdalna" fatalna, i żeby mnie któś źle niezrozumiał Tomek Niewiadomski to przemiły i uczynny człowiek, ale IMO trochę nad wszystkim nie panuje a oceniamy tu chyba sklep a nie właściciela.

Całkiem możliwe, ze jest to wspaniały sklep do robienia bezpośrednich zakupów, ja niestety mieszkam po drugiej stronie Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja dorzuce swoje 3 grosze sklep był mi bardzo polecany przez wiele osób....,i od jakiegos czasu z uporem maniaka ;) staram sie zalogowac, co by cóś zakupić:) i nic ...stosuje sie do wsakazówek co zrobic w takim przupadku,jednak nic to nie daje :cry:próbowałem zadzwonić(fakt ze tylko raz...)też nic:cry: chyba wybiore się osobiście:smile::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jedyna opcja, a szkoda bo faktycznie fajny asortyment i ceny.

Tyle ze troche strach bo jak juz kupisz zdalnie ( co mysle ze bylo by juz duzym sukcesem ) to na realizacja moze sie okazac ze bedziesz czekal w nieskonczonosc....

I tak jak poprzednicy , nie oceniam ludzi tylko sklep - taki troche sklep "widmo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mialem problemu z zakupami w tym sklepie,towar byl wysylany zanim kase wplacilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podejście do zakupów porażka ale drugie super. Zakupiłem sól, piasek dostawa na drugi dzień, a muszę napisać iż mieszkam w Rumi czyli dokładnie przeciwległy koniec Polski. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam ten sklep nie tylko z racji dostępu internetowego, telefonicznego z czym nigdy nie mam problemu. Jeszcze nie czekałem dłużej na przesyłkę niż 24h. Ludzie tam parcujący są przemili i nie patrzą na klienta jak na źródło dochodu (aby sprzedać) tylko doradzą i majac na względzie również dostęp do "mercedesów" na rynku akwarystycznym dobiorą sprzęt na miarę potrzeb technicznych i finansowych. Najważniejsze aby zbiorniki ruszyły i dobrze się sprawowały - no a reszta zależy od opiekuna oczywście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam.

Bardzo miły osobisty kontakt . Jeśli mam coś zamówić to dzonię i zamawiam.

Elastyczne godziny otwarcia :)

Nie zamawialem nic przez sklep internetowy także nie wiem jak on dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez poleca.

100% rzeczy zamawiam przez sklep internetowy i wszystko przychodzi w ciagu 24 h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam sklep zamawiałem tam kilka razy i nigdy się nie zawiodłem ,kontakt bezproblemowy ,jak nie maja produktu na stanie to dzwonią i mówią że się właśnie skończył i próbują dobrać inny czasami droższy lecz płaciłem zawsze tak jak w zamówieniu :cry:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry sklep i fantastyczna obsługa.Robiłem zakupy osobiście,ale większość dokonywałem przez internet.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam ! Kontakt telefoniczny super! Obsługa super! Zamówione produkty prawie zawsze następnego dnia u mnie w domku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamawiałem tam błazny i krewetki, a także piasek i sól, wszystko szybko i sprawnie dotarło przesyłką konduktorską. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowione przez internet przed tygodniem,i jakby nic.....na maily nikt nie odpowiada,jak dla mnie,to napewno juz tam zakupy internetowe nie zrobie,niestety.....!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×