Skocz do zawartości
inmar

Projekt Inmar

Rekomendowane odpowiedzi

pozazdroscic ;)

to zajmij sie zona a nie kapaniem w baniak ;)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek ładny ten filmik nakręciłeś. Mojej żonie bardzo podobają się Twoje konstrukcje skalne. Zrób jeszcze zdjęcie całości, proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar, nie byłem w erybce na zakupach. :)

I Ty też nie powinieneś być, chyba że kupowałeś wszystko oprócz życia.

Baniak ma odsapnąć a nie przyjmować nowe życie.

I co kupowałeś życie czy nie ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie po życie tam byłem.W eRybce zaopatruję się w sprzęt i chemię.Wczoraj kpiłem węgiel,nowy test na NO3,jedną świetlówkę,watę do sumpa,mrożonki i sól IO na wszelki wypadek.

Nie wiem czy wcześniej pisałem,ale wraz z umieraniem korali umarły mi wszystkie algi z szyb i to jako pierwsze zbielały,ale dziś zauważyłem,że wracają czyli jest jakaś poprawa.

Filmik to mi raczej nie wyszedł,nie wiem dlaczego się zacina.Zrobię później jeszcze jeden,bardziej się postaram i będą ujęcia w całości.Ten filmik był z komórki kręcony,ale spróbuję jeszcze Nikonem.

Edytowane przez inmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek_77

Marek a co z naturalnymi bywalcami akwa? nie zauważyłeś np ubytku kiełży, wężowideł, mysis? jeżeli tak to nic innego dodać tylko przelałeś coś i to ostro, albo jakaś chemia była kiepskiej jakości i przysłużyła się zatruwając zbiornik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wężowidła jakieś widziałem,ale innych podobnych żyjątek to już nie.Właśnie rozcieńczam tą wodę i jestem po podmianie 100L na soli IO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś wprowadziłem ballinga bez micro,czyli dalsze kroki w kierunku wyczyszczenia wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz kielzy na skale ?? No to faktycznie jakos dziwnie u ciebie sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w sumpie niw masz tez kielzy tam poqinno ich byc sporo

a w sumpie niw masz tez kielzy tam poqinno ich byc sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma bo mam nowego sumpa,ale w starym też nie było,może pojedyncze sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek_77

Tam nie ma bo mam nowego sumpa,ale w starym też nie było,może pojedyncze sztuki.

ta.. tak właśnie myślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-3 dni temu zauważyłem kolejną acrę,która zaczyna padać od dołu a jest to największy SPS więc tego już będę odcinał.Co jest pocieszające to na niektórych trupach,których nie wyrzucałem zaczyna się pojawiać zdrowa tkanka.Co mnie jeszcze martwi i dziwi to prawie od samego początku moje korale nie polipowały tak jak trzeba,no może tak troszeczkę,gdzieniegdzie.Jak kupowałem korale i widziałem je wcześniej na fotkach to miały polipy,u mnie już nie.Czy jest możliwe by farfocle pływające w toni drażniły polipy ? Chyba nie bo w naturze tego nie brakuje,no może przez to,że nie jest to pożywieniem i jest za duże ? Inna myśl to światło,czy za mocne też może powodować taki stan ? Teraz świecę ledami na 60% od 12 do 18 a T5 idą od 10 do 20.Mam jeszcze ustawiony taki wschód i zachód na ledach na 4% bym rano coś widział w baniaczku i wieczorkiem przy TV coś podpatrzyć. Takie moje świąteczne przemyślenia.

Edytowane przez inmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×