Skocz do zawartości
seb

Nowe forum o akwarystyce morskiej

Rekomendowane odpowiedzi

a ja ze śwagrem to se takie forum zaloze, ze bedziem banowali ludkow zanim jeszcze zdaza sie zapisac, i wogule bedzie qrna love all i make peace all i qrna nawet kononowicz nas nie przebuje.

a pierwszy baner to se wykupimy qrna na tfu nr i tam bedziemy sie reklamowac golymi d*pami, o to wiadomo przyciaga ludkow ;)

taki qrna mamy sprytny plan ;)

jeszcze napiszemy, ze kazdy bedzie sie mogl zapisac i kazdego bedziemy kochali a szczegolnie forumowiczki z duzymi cyckami i wogule bedziemy frendli i tacy moderni na tym naszym forum. a nazwiemy je amber baltik reef spolka niejasno niejawna z kapitalem u wierzcieli.PL

i wogule to juz zapraszamy do glosowania na nas w konkursie na najbardizej za***iste forum w temacie morskim w razie gdyby taki konkurs powstal.

love all peace all i ten ajne wurst und ajne szpadel dla wszystkich i caluski i kochajcie sie

takie to nasze forum bedziś zajebiaszcze ;)

Tomek, skasuj ten watek bo rzygac sie juz chce

kwasne baki chlopaki zabierzcie ze soba na to srereef czy jak tam sie zowiecie.

bylo fajnie to sie gwono przypaletalo na czyis butach.

wybielacze sie qrna znalezli ktorzy siedzieli u kolegi C pare lat, grali jak im kazal i nagle sie pobudzili i tacy qr** uczciwi w ciagu tygodńia sie porobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowosc to jakas teraz choroba?

Ostatnie 2 tyg. choruje a ostatni tydzien to horror grypy a tu... jakias paranoja forumowa :-)

No ale coz wolnosc woli - kazdy odpala co chce.

Idea wielka i sam ja pochawalam jak i caly ruch hippisowski ktory ze swojej natury nie mial szans przezyc.

Mam wrazenie ze pare osob nie kuma ze rynek akwarystyki morskiej jest dosc niszowy - w tym kraju ( w zwiazku z kosztami jego prowadzenia ) nie rozwinie sie jak np. w Niemczech a co za tym idzie ruch w interesie czy ilosc " wtajemniczonych " nie wzrosnie tak jak niektorzy mysla.

Juz teraz jest za malo uzytkownikow na 2 fora, nie mowie o swiezakach ktorzy "zyja" na forach do 3 miesiecy kiedy to sprzedaja wszystko czy "wygi" ktorym sie nie chce pisac...

A utopijne podejscie "to bedzie forum z prawdziwego zdarzenia" to jak idea PRLu i ... ruchu hippisowskiego wlasnie - nie uda sie do poki ludzie maja wolna wole, poglady i temperament.

Wszak Grzegorza wiedza czy watki raczej tez rzeszy nie przyciagnie prawdziwych akwarystow - wszystko to juz bylo.

No ale i tak wierze ze sie uda! Wazne aby miec zajawke i sie dobrze bawic. Moze to byc i zakladanie forum.

Powodzenia.

Edytowane przez smithpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, skasuj ten watek

HOWGH!

I proponuję dyskusję o przyszłości jakiegokolwiek forum prowadzić na tym forum, którego to dotyczy.

A gdybyście swoją inwencję i siły przenieśli na pisanie o morszczyźnie, to byłoby z pożytkiem dla takich jak ja.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inmar - tu czekasz tydzien ale odpowiedz ma sens. Na NR dostajesz odpowiedzi od ludzi ktorzy nie maja pojecia albo nasz Przemus na multikoncie tlucze teraz jako mod - istny cyrk.

Jakbys zrobil 1/5 tego co ci doradzali na NR a wszystko co dosatles na AR to pewnie mialbys polowe problemow ...

PS. No chyba ze chlopaki maja taki prikaz zamacic na AR :-) Znajac pana P. moge uwierzyc ze wszystko...

Patrząc po modach na tym forum nei wiele rozni sie od NR.

PS2. Sory chlopaki ale to przedwsiewziecei robi wiecej zloego niz dobrego - jezeli tego nie widzicie to wspolczuje...

Ja wiem ze sa pewne osoby ktore musza sie spelnic wirtualnie ale....

Edytowane przez smithpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o zmianę nazwy wątku na "Trochę śmiechu ;)", kochani wrzucamy na luzzzz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożartowaliśmy, pośmialiśmy się, ale chyba już wystarczy bo zaczyna to wszystko iść w złą stronę...

adam_s +1

Więcej luzu wszystkim życzę na ten nowy rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×