Skocz do zawartości
seb

Nowe forum o akwarystyce morskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Lucas Rosu - kimkolwiek jestes - akurat seb bardzo sie pilnowal zeby na tematy PS sie nie wypowiadac. Linknij mi na priv te czeste wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ideą właśnie było to żeby łączyć a nie dzielić;-)

w takim razie mam prośbę , najprzyjemniej korzysta się z forum jesli na stronie startowej , coś jak "portal" na nanoreef , były wszystkie wątki chronologicznie z różnych działów w tym z targowiska , i lista tych wątków była na tyle długa by dany wątek nie znikał zbyt szybko przywalany innymi , najlepiej testowo sprawdzić i z czasem wydłużać listę wątków na tej pierwszej stronie tak aby wątek napisany dziś nie znikał już jutro w wydzielonych działach tylko nadal był widoczny nawet jako np jakiś 55 ale na tej stronie startowej , czasami wyjedzie się na weekend a ciekawe posty znikają już ze startowego "portalu" a nikomu nie chce się szukać po działach forum tematów i postów z przed kilku dni gdy nas nie było . czasu nie ma na to . a tak przewinąć startowy portal w dół o kilka metrów i wynaleźdź interesujący nas wątek to najprostrze rozwiązanie .

jeśli to nowe forum ma się czymś różnić od tych obecnych niech to będą zmiany na lepsze .

zrozumiała jest moja prośba dla wszystkich ?

ps.: jutro się zarejestruję , dziś juz nie mam siły na te administracyjno-papierkowe sprawy, oby jak najmniej tego było : login , hasło , email , bo więcej nie mam siły już wypełniać , idę pakować rybki z akwarium do termoboxu i wysyłam je spowrotem na rafę do Egiptu - niech se pożyją w prawdziwym BANIAKU .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wazeliny nie trawie, więc:

powiem, że ręce mi opadły do samych gaci. Kompletnie nie rozumiem postępowania Założycieli kolejnego forum.

Po pierwsze to Imho rozwalacie to forum zapowiadając, że dopiero u Was będzie merytoryka. Po drugie, jeżeli wydaje się Wam, że bez moderacji dacie radę w dzisiejszych czasach, to chyba żyjemy w różnych rzeczywistościach. To nie czasy grup dyskusyjnych gdzie jak guru powiedział komuś do słuchu, to następowała refleksja.

I faktycznie dziwnie to wszystko wygląda. Czyżby tutaj na tym forum było coś nie tak? Powiem, że pięknie zniechęcacie do angażowania się w cokolwiek. Przecież za chwilę znowu ktoś sobie coś może wymyśleć.

Chciało by się napisać: jakie to k.... polskie. Gdzie dwóch Polaków tam trzy partie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mystik masz racje, ja ich też nie rozumiem.\

Seb nie powinien pisać tego posta, sugerowanie ze na innych forach dzieje sie źle i dlatego powstaje nowe, jest dla mnie chore.

Edytowane przez Piotr34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie mam prośbę , najprzyjemniej korzysta się z forum jesli na stronie startowej , coś jak "portal" na nanoreef , były wszystkie wątki chronologicznie z różnych działów w tym z targowiska , i lista tych wątków była na tyle długa by dany wątek nie znikał zbyt szybko przywalany innymi , najlepiej testowo sprawdzić i z czasem wydłużać listę wątków na tej pierwszej stronie tak aby wątek napisany dziś nie znikał już jutro w wydzielonych działach tylko nadal był widoczny nawet jako np jakiś 55 ale na tej stronie startowej , czasami wyjedzie się na weekend a ciekawe posty znikają już ze startowego "portalu" a nikomu nie chce się szukać po działach forum tematów i postów z przed kilku dni gdy nas nie było . czasu nie ma na to . a tak przewinąć startowy portal w dół o kilka metrów i wynaleźdź interesujący nas wątek to najprostrze rozwiązanie .

jeśli to nowe forum ma się czymś różnić od tych obecnych niech to będą zmiany na lepsze .

zrozumiała jest moja prośba dla wszystkich ?

ps.: jutro się zarejestruję , dziś juz nie mam siły na te administracyjno-papierkowe sprawy, oby jak najmniej tego było : login , hasło , email , bo więcej nie mam siły już wypełniać , idę pakować rybki z akwarium do termoboxu i wysyłam je spowrotem na rafę do Egiptu - niech se pożyją w prawdziwym BANIAKU .

przecież to masz -klikasz "wyświetl nowa zawartość" a po lewej stronie zaznaczasz np. od ostatniej wizyty

na AR i NR działa na nowym nie wiem

Edytowane przez michal98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szcerze powiedziawszy seb nie bardzo rozumiem Twojego postepowania.

bo na pewno nie chodzi o NIEZALEZNE forum, bo takie jest tutaj.

zegnasz sie z tfu nr, nagle jak szalony udzielasz sie tutaj, bo na swojego bylego pryncypala jestes obrazony czy co... i postanawiasz odpalic SWOJE wlasne NAJWSPNILSZE NIEZALEZNE jedynie uczciwe, demokratyczne i qr** fi qr** fa forum....

stary jestem ale tego nie kumam.

wiedzialem, ze zbyt piekna by byla przemiana z DartaVadera w Anakina Skywakera....

powiedz szcere, co ma miec to na celu ?

kase moge zrozumiec.... innych przyczyn nie znajduje... tylko po co ta przykrywka niezaleznosci... ?

ja zostaje tutaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mystic, Piotr, Sushi :) To zupełnie nie tak jak myślicie, serio :) Pomysł nowego forum nie zrodził sie dziś ani wczoraj, nie miał tez nic wspólnego z moim rozstaniem się z RS, ani z żalem do mojego byłego "pryncypała", bo takiego żalu nie żywię, rozstaliśmy sie w zgodzie, a nie w gniewie i nie ma o co kruszyć kopii, tym bardziej nie chodzi o kasę :). Zupełnie też nie jest tak że pisząc posta informacyjnego chciałem napiętnować którekolwiek z działających już forów, bo jak zauważyliście na pewno, na obu nadal się udzielam i tak zostanie, może źle coś napisałem, może źle to zostało odebrane, nie wiem, nie mogę sam siebie oceniać, jeśli wyszło tak jak to odebraliście, to źle wyszło, trudno, nie myli się tylko ten co nic nie robi. Pomysł nowego forum nie powstal tak jak napisałem dziś i nie powstał tez tylko w mojej głowie, powstał dawno temu i chodziło nam o forum gdzie będzie tylko akwarystyka, nie będzie wojenek o wyższość świat Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy, wzajemnego wtykania sobie szpilek, gdzie będzie można na spokojnie zadac pytanie i nie czuć się olanym czy wyśmianym, tutaj nie piję do żadnego z istniejących forów, ale faktem jest że tak się zdarzało. Pomysł forum był również konsultowany z Tomkiem, administratorem AR, przyklasnął, więc nic nie działo się z partyzanta. To czy na nowym forum będzie fajnie i merytorycznie to czas pokaże i zależy to tylko od Was, nie od modów czy administracji, byc może to forum w ogóle nie "zaskoczy" i okaże się że w PL nie ma miejsca na trzecie forum o takiej tematyce, czas pokaże, ja w każdym razie nie zamierzam przestac pisać na którymkolwiek z forów juz istniejących, ani nikogo na siłę nakłaniac do pisanie na seaforum, nie tędy droga...

Teraz specjanie dla Ciebie Lukas Rosu/Bigwalker (informacja potwierdzona)... Po co to? Przeciez znamy sie tyle lat... Masz mój numer, nie łatwiej zadzwonić? Właśnie dlatego powstąło trzecie forum, żeby nie było takich pożałowania godnych szpil pod żebra... To było słabe, naprawdę... A co do mojego rzekomego udzielania się w wątkach o PS to prosze podaj choć pięć moich wypowiedzi w wątkach o których piszesz... Tak serio to Walker, nie wiem co mam Ci napisać :(

Pozdrawiam

seb

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb. Być może Twoje chęci są jak najlepsze. Ale wobec całej obecnej sytuacji wyszło to kiepsko.

Swoją drogą to nie słyszałem żeby Administrator jednego forum cieszył się z powstania konkurencyjnego. Ale nie mój cyrk nie moje małpy. Zamiast budowania silnej reprezentacji I bazy wiedzy mamy tu do czynienia raczej z rozdrabnianie się.

Jedno jest pewne. Zniechęcony będę w tej chwili raczej tylko czytał.

Życzę miłego dnia. Dla mnie EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb... i co mam Ci napisać ??? że jeśli ogłoszenie umieścisz na NR to przypnę się jak do wszystkiego za co się biorę... ???? :smoke:

pozdrawiam

T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło matko,to dopiero bedzie forum !! wzajemnej adoracji :D

Edytowane przez juwewaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb proszę Cię nie rób ze mnie durnia!!!!

To co mam do ciebie i co o tobie myślę nie muszę pisać pod przykrywką,zresztą już ci to napisałem prywatnie,nie przez forum.

Lepiej to odszczekaj zanim zabrniesz za daleko.Doskonale rozumiem twoje kompleksy,ale tu posunąłeś się za daleko,nie mam pietnastu lat,odróżniam świat wirtualny od rzeczywistości i naprawdę nam na tyle odwagi żeby powiedzieć ci co o tobie sądze bez chowania się za pseudonimem...uwierz mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie jest już tak cukierkowo. Osobiście sytuację odbieram również jako rozmienianie na drobne. Prawda jest jednak taka, że nowe forum założyły osoby, a inne się przyłączyły, których wiedzę cenie, więc na pewno będę śledził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisałem żeby zamknąć ten wątek - ech

Szczęśliwego Nowego Roku Panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wpierw niech odszczeka to co wysmarował.

Nie znam się na tym ,ale wydaje mi się ,ze Tomek ,Lechu czy Snake może to sprawdzić znim zamkną temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mystik, wyszło jak wyszło, jak będzie - czas pokaże :) Tomcio, nie wiem jak rozumieć Twojego posta B) Miklas, nikt nie obiecywał że będzie cukierkowo :) Walker, myślę że sobie wszystko wyjaśniliśmy przez telefon, sprawdź tego Lukasa proszę, jeśli może, niech do mnie napisze priva, wtedy wszystko "odszczekam"...

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIC sobie nie wyjaśniliśmy i nikogo nie będę sprawdzał,przecież powiedeziałeś ,że twoi ludzie to sprawdzili,a słuchanie twoich wyjaśnień,że ktoś podszywa się pod moje IP nie wiem czy mnie bardziej wk****ło czy rozśmieszyło.Zmień informatorów bo cię oszukują i zacznij rozróżniać świat wirtualny od rzeczywistego.

Jak ja nie lubię dwulicowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie sprawdzaj, ja bym sprawdził. Tak jak napisałem, jak się sprawa wyjaśni, wszystko "odszczekam" :) i nie "moi ludzie" bo póki co takich nie mam, tylko ludzie którzy się na tym znają. I nie pisz proszę o dwulicowości ;)

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego mówisz jak do mnie dzwonisz i co innego piszesz.Iście wejherowskie metody(miałeś dobrego nauczyciela)

Nie proś mnie żebym wykasował swoje posty,nasmrodziłeś to przeproś i tyle.

Mam nadzieję,że ten chłop do ciebie napisze.

Edytowane przez Bigwalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×