Skocz do zawartości
seb

Nowe forum o akwarystyce morskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe :) Kabaret :) o nic Cię nie prosiłem, napisałem że to jedyne wyjście żeby tego nie ciągnąć dalej na forum, a to różnica :) Ale skoro tak wolisz, to luzik, tak jak napisałem, jak sie sprawa wyjaśni, to wszystko "odszczekam" hau hau :) Ja też mam nadzieję że do mnie napisze ;)

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dajcie już spokój - wszyscy - jest kolejne forum i git - każdy ma prawo mieć swoje - jaki tego powód - mam to gdzieś - czy seb to zrobił z miłości do ryb, czy z innych pobudek - jego prywatna sprawa - osobiście i tak z każdego forum wyciągne to co najlepsze :P

Zamiast się cieszyć,że coś się dzieje - świat idzie do przodu - powstają kolejne miejsca dla miłośników morszczyzny - to ...szkoda słów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie sprawdzaj, ja bym sprawdził. Tak jak napisałem, jak się sprawa wyjaśni, wszystko "odszczekam" :)/> i nie "moi ludzie" bo póki co takich nie mam, tylko ludzie którzy się na tym znają. I nie pisz proszę o dwulicowości ;)/>

Pozdrawiam

seb

cos ci sie chlopie do butow przykleilo i przyniosles.

robisz gnoj rodem z tfu nr

zdewaluowales sie na maxa takim postepowaniem,

jakby to powiedzial klasyk: "a taki dobry byl z niego herbatnik"

i zmien prosze avatara, bo jakos ci nie przystoi

dla mnie EOT

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zryw wolnościowy.

Strasznie modna ta cała "wolność słowa" w akwarystyce morskiej. To forum jest wolnościowe, kolejne, które powstało jeszcze bardziej swobodne. Na następnym pewnie nie będzie admina, nie będzie moderatorów, wszyscy będą równi, wolni, itd. - ale to też się z czymś kojarzy.

Nie wiem skąd ten nasz polski pęd do wolności, jeszcze nie wyhamowaliśmy po czasach komuny, czy jak?

ideą właśnie było to żeby łączyć a nie dzielić;-)

Piękna idea, tylko wykonanie takie sobie. Chyba, że na zasadzie "łączmy dzieląc", albo "łączmy dzieląc, dzielmy łącząc" - niezłe hasło swoją drogą.

Forum bez moderacji? Pan raczy żartować... Bywam na różnych forach od kilku lat - forum bez moderacji długo nie przetrwa, nie będzie miało sensu. Komentarze i wypowiedzi na większości stron internetowych są moderowane, a co dopiero fora. Trole, spamerzy i cała reszta złych stworów - ktoś to musi zamiatać.

Jako, że kraj mamy wolny to niech każdy zakłada tyle forów ile mu się podoba, niech na każdym będzie tylu adminów i moderatorów ile tylko się da. Każdy może mieć własne forum, jeśli tylko chce.

Ja się chyba w ogóle wypiszę z tego całego internetu, coraz mniej w tym wszystkim akwarystyki.

Make peace. Idę nakapać wody na dolewkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sushi, kazdy ma prawo do swojego zdania w kazdym temacie, Twoje również szanuję, czego byś nie myślał, ale avatara nie zmienię, lubię go.

Jako, że kraj mamy wolny to niech każdy zakłada tyle forów ile mu się podoba, niech na każdym będzie tylu adminów i moderatorów ile tylko się da. Każdy może mieć własne forum, jeśli tylko chce.
No i dokładnie tak jak napisałeś, ale widzisz, w naszym kraju, nic nie może się odbyć bez afery, trudno :)

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przeniesiecie się z tymi osobistymi utarczkami na to nowe super forum?

Seb, czy Tomek wie o tym że reklamujesz forum na NR? Myślę, że powinniście też na waszym forum zareklamować Aqua-Reef.pl :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, oczywiście że Tomek wie, już to napisałem, a co do utarczek, to ja chętnie je stąd zabiorę, ale druga strona raczej nie będzie chciała przejść na drugie forum...

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie wojny chłopaki ogólnie proszę wszystkich a co do utarczki między Sebem a Bigwalkerem jedno zdanie wyjasnienia.

Człowieka o imieniu i nazwisku Lucas Rosu znam osobiście - gość z krwi i kości, z pięknym akwarium ale nie jest to Bigwalker więc proszę się od niego od kolegować.

Natomiast jedno jest pewne to nie Lucas pisał tego posta, Marek tez nie - podejrzewam innego "sympatyka" NR korzystającego z jego konta i zamierzam to wyjaśnić - jeśli macie do mnie trochę zaufania to proszę was na razie przyjmijcie powyższe na wiarę - dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzecie forum spowoduje rozdrobnienie wiadomości o akwarystyce morskiej ze stratą dla nas wszystkich. Raczej nie będzie też spokojniej. Przecież nadal będą to cci sami userzy co dzisiaj piszą na pozostałych forach. Co za tym idzie, wszystkie kontrowersje prędzej czy później przeniosą się na nowe forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na Ciebie Lechu, albo na Tomka czekałem, czyli sprawa się wyjaśniła, w sensie w kwestii która mnie interesuje, ale jednak ktoś się pod kogoś podszył, tyle że nie Walker pod Lukasa tylko kto inny.

W takim razie, tak jak deklarowałem, Bigwalker, z tego miejsca bardzo Cię przepraszam za to że publicznie naruszyłem Twoje dobre imię, naraziłem na szwank opinię o Twojej osobie i być może zaszkodziłem Twojemu wizerunkowi. Popełniłem błąd, publicznie się do tego przyznaję, sypię głowę popiołem, Mea Culpa. Mam nadzieję że przyjmiesz przeprosiny? Jeśli nie, to mogę to zrobić w dowolny wybrany przez Ciebie sposób :)

Pozdrawiam

seb

Włodek, jeśli będzie tak jak piszesz, to się trzecie forum zamknie, proste jak drut, tak jak napisałem, nie mamy pewności czy nowe forum "zaskoczy", czas pokaże, ja w każdym razie nadal będę pisał na wszystkich trzech :)

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopy co sie z Wami dzieje? Po prostu nie poznaje. Szpilki pod zebra, szczekanie, o co Wy macie zal? ile My sie znamy? Zone Wam zgwalcilem? to tylko forum. Mijesce gdzie sie dyskutuje

Pomysl z odpaleniem seaforum byl tez moj nie Seby. Tylko bodziec byl potrzebny. Najpierw mial byc blog, ale po rozmowie z osobami ktorzy sie na tym od strony technicznej, miedzy soba podjelismy decyzje o zrobieniu forum.

Zna mnie osobiscie wiele osob i nigdy nie slyszalem pretensji Grzesiek dlaczego piszesz na na nano-reef a tutaj nic?

A jak padaly zapytania to tylko dlatego ze zagrzalem tam miejsce.

I jakos nie bylo problemu z tym problemu wodke pilo sie dalej.

Dawniej kiedy tu wchodzilem bylo bardzo cicho, lub czytalem podjazdy. Moze ostatnimi czasy to sie zmienilo, ale dawniej kiedy bym nie wszedl to zamiast akwarystyki czulem rozniece miedzy ludzmi i teksty co tu a tam.

To nie jest w moim stylu napieprzac na NR czy Przemka za to ze mnie zbanowal, a po privach jakie dostalem niektorzy mieli oczekiwania ze teraz jak choragiewka, bedziemy wiac w jednym kierunku. Nie spodobalo mi sie to bardzo jak i wpowiedzi osob ktore robia szum tu a na NR wpadaja zeby wrzucic pyskowke.

Kiedy zbanowano mnie na NR bez zalu, papa z usmiechem na twarzy przyszedlem tutaj. Przywitano mnie, przywitalem sie, po czym watek potoczyl sie jak potoczyl offtop w offtopie.

Mam kumpla Zibbiego, zupelnie zielony, pomoglem z baniakiem, ale mowie mu czytaj fora. On mi odpowida chetnie bym poczytal ale przez mentalnosc nie moge sie przebic, chcoz zalozymy swoje forum.

No i zalozylismy.

Kazde forum ma swoja atmosfere ktora tworza uzytkownicy. Jezeli ja jej tutaj nie poczulem wiec nie mozecie miec o to zalu.

Moderacja bedzie, ale nie tresci a formy zeby konkrety byly w tematach. Kazdy kto bedzie sie umial zachowac na poziomie napewno poczuje sie jak w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopy co sie z Wami dzieje? Po prostu nie poznaje. Szpilki pod zebra, szczekanie, o co Wy macie zal? ile My sie znamy? Zone Wam zgwalcilem? to tylko forum. Mijesce gdzie sie dyskutuje

Pomysl z odpaleniem seaforum byl tez moj nie Seby. Tylko bodziec byl potrzebny. Najpierw mial byc blog, ale po rozmowie z osobami ktorzy sie na tym od strony technicznej, miedzy soba podjelismy decyzje o zrobieniu forum.

Zna mnie osobiscie wiele osob i nigdy nie slyszalem pretensji Grzesiek dlaczego piszesz na na nano-reef a tutaj nic?

A jak padaly zapytania to tylko dlatego ze zagrzalem tam miejsce.

I jakos nie bylo problemu z tym problemu wodke pilo sie dalej.

Dawniej kiedy tu wchodzilem bylo bardzo cicho, lub czytalem podjazdy. Moze ostatnimi czasy to sie zmienilo, ale dawniej kiedy bym nie wszedl to zamiast akwarystyki czulem rozniece miedzy ludzmi i teksty co tu a tam.

To nie jest w moim stylu napieprzac na NR czy Przemka za to ze mnie zbanowal, a po privach jakie dostalem niektorzy mieli oczekiwania ze teraz jak choragiewka, bedziemy wiac w jednym kierunku. Nie spodobalo mi sie to bardzo jak i wpowiedzi osob ktore robia szum tu a na NR wpadaja zeby wrzucic pyskowke.

Kiedy zbanowano mnie na NR bez zalu, papa z usmiechem na twarzy przyszedlem tutaj. Przywitano mnie, przywitalem sie, po czym watek potoczyl sie jak potoczyl offtop w offtopie.

Mam kumpla Zibbiego, zupelnie zielony, pomoglem z baniakiem, ale mowie mu czytaj fora. On mi odpowida chetnie bym poczytal ale przez mentalnosc nie moge sie przebic, chcoz zalozymy swoje forum.

No i zalozylismy.

Kazde forum ma swoja atmosfere ktora tworza uzytkownicy. Jezeli ja jej tutaj nie poczulem wiec nie mozecie miec o to zalu.

Moderacja bedzie, ale nie tresci a formy zeby konkrety byly w tematach. Kazdy kto bedzie sie umial zachowac na poziomie napewno poczuje sie jak w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak prezes coś napisze to nic dodać nic ująć:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :thumbsup::thumbsup:

zamknijcie temat bo się robi gnój ,a było parę dni spokoju :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może czwarte otworzyć hahaha :) tam zrobimy akwarystykę morską na wesoło :)

A tak w ogóle Seb, powodzenia :)

Edytowane przez Jarosław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa aż potworzą sie fora różnych grup ludzi

jedno forum będzie szlachty morskiej

drugie forum np.inmara hehehe

itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×