Skocz do zawartości
seb

Nowe forum o akwarystyce morskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jest tak zabawnie to również my się przedstawimy. To my jesteśmy trzecim forum, przynajmniej według daty powstania.

Adres URL naszego portalu to reefclub.pl i na razie nie mamy pluginu do Tapatalk ani żadnych postów. To jednak można szybko zmienić.

Dlaczego powstał reefclub.pl? Ponieważ na NR jest toksycznie, na AR również robi się toksycznie albowiem nie cenzuruje jak pierwsze, lecz toleruje zbyt wiele. Nie mamy zamiaru z nikim walczyć, czy obrażać. My się chcemy od takiego zachowania odizolować.

Czym ma być reefclub? Strefą wolną od agresywnych sklepikarzy wykorzystujących media elektroniczne do generowania dochodu w realu. Strefą wolną od kuglarzy którzy w zorganizowanych grupach prowadzą promocję swoich produktów opierając ją na sfałszowanych opiniach. Reefclub to strefa wolna od migających bannerów reklamowych, sponsorów i grubiańskigo zachowania. Nie tak powinno wygladać forum akwarystyczne i nie takiego doświadczenia oczekiwałem rejestrując się na znanych nam forach. Nie chcemy czytać postów niedawnych wspólników skaczących sobie do gardeł w pogoni za pieniądzem i otwierających kolejne fora. Nie chcę też czytać gburów nie potrafiących zachować się kulturalnie.

Wolałbym podyskutować z przeciętnymi akwarystami z przeciętnymi zbiornikami, którzy chcą podzielić się swoją pasją i miło spędzić czas. Na razie jest nas garstka, nawet nie pisaliśmy na reefclub.pl polegając raczej na komunikatorach. Jeśli ktoś jest zainteresowany stworzeniem od podstaw fajnego forum dla kulturalnych ludzi nie zajmujących się akwarystyką z komercyjnych pobudek to serdecznie zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg - powariowaliście ?

Pierwsza rzecz jaka się doczepię - dlaczego korzystacie z dorobku innych - i nie interesuje mnie czy to NR AR - czy mają w tym biznes czy nie - nieważne - chcecie robić forum - to pracujcie na nie sami - a nie wykorzystujecie inne.

Mam kilka for - ale niewyobrażam sobie reklamowania się na bliźniaczych - chyba ,ze po uzgodnieniach itd. - za kash.

Sorki - ale uważam ,że najgorsza rzecz to reklamować sie w ten sposób - są inne narzędzia - nawet zwykły FB ,YT czy G.

wsio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie kręcę filmy baniaka i wklejam na nasze fora

i to jest fajne :) rozwijać się, iść do przodu

Są fora, jest wybór

i to jest ok

pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Acha :)/> to dla jasności: 1. NR 2. AR 3. RC 4. SF Dobra kolejność ? Czekamy na 5-te :)/>

To może i ja coś podziałam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha Yoka, dokładnie, dla pełnej ładnej cyferki 5 :) I fajnej ideii

A swoją drogą to podziwiam właścicieli AR to jest dopiero tolerancja. Moim zdaniem najfajniejsze jak na razie, ale zobaczymy co dalej :)

I niech się wszystko rodzi na AR Matka i jej dzieci !! :)

Sorki, ale to jest takie trochę śmieszne już, ale w sumie fajne, bo wszystko dotyczy akwarystyki morskiej przecież :)

@yoka 5reef.com.pl może być ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atam - AR jest bardzo tolerancyjne, uważam ,że ciut za bardzo - bo niestety dasz palec ,a biorą ręke ;/

a te nowe fora - ok, niech będą - ale jak pisałem - niech same zapracują na sukces i tyle

a z polską nazwą to i tak jest jedno :P

Edytowane przez RafiLodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już się porobiło,masakra jakaś.To wszytko ma chyba jakieś drugie dno,albo i czwarte.Ja na pewno zostanę na NR bo wszystko czego się nauczyłem raczej zawdzięczam właśnie temu forum a właściwie Kolegom tam piszącym,ale wdzięczność się jakaś należy.AR też przeglądałem też zawsze ktoś pomógł,ale czasem na odpowiedź czekało się około tygodnia.Teraz tutaj zrobiło się ciekawie i wszytko się rozwala,normalnie jak w naszym Sejmie się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek_77

No ja licze na to i wierze ze Milowka wypali.

ps. kubek_77 widze odpisciles ze swoimi szpilkami w jednym miejscu i przeniosles sie tutaj :D

Grzesiu ja się nie przeniosłem, a szpilki to taka forma obrony lub lepiej to ujmując odpowiedzi na czyjeś miłe słowa i zachowania.

Jak to mówi mądre powiedzenie jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ;)

Pozdrawiam, musisz uwierzyć, że jestem uczynny i miły tylko mam słabość do pewnych zachowań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ na NR jest toksycznie, na AR również robi się toksycznie albowiem nie cenzuruje jak pierwsze, lecz toleruje zbyt wiele.

Tak źle i tak niedobrze, a jak się nie obrócisz, d*pa zawsze z tyłu :) .

Od jutra biorę dwudniowy urlop zdrowotno-sylwestrowy, a po nowym roku, kto wie, może odpale 2 fora i dobijemy do szczęśliwej 7 :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po nowym roku, kto wie, może odpale 2 fora i dobijemy do szczęśliwej 7

Daj znać - dorzucę ze 3 i będzie pełne 10 :P hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to zastanawiam się nad taką platformą foraakwarystykimorskiej.pl(?), albo inna równie fajna nazwa.

Gdzie każdy będzie mógł założyć własne, samorządne i niezależne forum, każdy będzie mógł być adminem, moderatorem i użytkownikiem, pozwole nawet na samobanowanie się :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno skakać w przeglądarce będzie po tych wszystkich platformach, z okna do okna. To takie męczące się wydaje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×