Skocz do zawartości
Bart

Nowy Zbiornik- pierwsze przymiarki.... zbiornik się kręci

Rekomendowane odpowiedzi

60 cm i 65cm jeszcze na luzie manipulujesz w akwarium

jak będzie 70 cm wysokie to już ucho w wodzie może być zamoczone :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no 60 mi absolutnie wystarczy:) hehe... teraz mam 55cm i na prawdę niewidzę najmniejszego problemu żeby było 60;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 cm i 65cm jeszcze na luzie manipulujesz w akwarium

jak będzie 70 cm wysokie to już ucho w wodzie może być zamoczone :laugh:

No tak bo nie :lol: jesteś kurduplem jak ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe;) grunt to zbiornik dopasowany do gabarytów właściciela:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o :laugh: to by było nie? :woot: jaki duży właściciel ,takie duże akwarium

najlepiej mieli by koszykarze,mogli by mieć z 90 cm wysokie akwarium

no właśnie Sławek,jesteś mniejszy ode mnie a masz większe akwarium :D jak to jest

Edytowane przez juwewaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może napiszę coś więcej:)

Jutro 30.03.2011 wybieram się do stolyca.com.pl po mój wymarzony baniaczek 100x100x60 OptiWhite z centralnie umieszczonym kominem od AM:) następnie zoofokus- dolewka i dozowniki:) na końcu zahaczę też o miasto kojarzące się nam kierowcom z ciągle rosnącymi cenami benzyny, siedzibę mafii paliwowej, zahaczę o Płock:D po odpieniacz oraz bakterie od samego blue.wave'a:) Cała reszta załatwiana jest bądź dopiero będzie w tzw. międzyczasie:D zdjęcia załączę... jak będzie co załączać:D Ogólnie moje rybcie już merdają ogonami na myśl o nowym, lepszym domu, nowych współbratyńcach... a ja marzę o zbiorniku, którym będę mógł wreszcie się wam wszystkim pochwalić:D

Życzcie mi jutro powodzenia!

Projekt pod kryptonimem: "Kosteczka Oceanu" ruszył na dobre!:D

Edytowane przez Bart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 24 h na nogach... 22 za kółkiem.... wróciłem:D Akwa od AM za**biste:D Odpieniacz od Blue.wave trudno nazwać odpieniaczem, to prawdziwy KOMBAJN! Jak moje akwa będzie działało na tym specyfiku, tak jak jego akwa to ja już sikam po nogach ze szczęścia:D pompa obiegowa Reef Octopus, dolewka od AM a dozowniki... cholera wie co to za firma:D zoofokus ma jakieś nowe, podobno dobre to sobie kupiłem:D połowe tańsze od innych to przetestuję u siebie:D sól kenta (z jakiejś nowej podobno lepszej dostawy), balling seachem, testy seachem... oj będzie sę działo:D przy okazji polecam wam zoofokusa:) mają tam super rybki po kwarantannie, pięknie wybarwione w rozsądnej cenie:) pewnie gdyby baniak już się kręcił... to zostawiłbym tam o 2 koła więcej na życie;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o :laugh: to by było nie? :woot: jaki duży właściciel ,takie duże akwarium

najlepiej mieli by koszykarze,mogli by mieć z 90 cm wysokie akwarium

no właśnie Sławek,jesteś mniejszy ode mnie a masz większe akwarium :D jak to jest

Drabinka i brak koszulki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szafka się spawa, sump kończy się kleić:) planuje za tydzień zacząć zalewać:) hehe:) będę informował o postępach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie sump i szafka to wstawię wszystko razem:) narazie akwa na palecie i trochę sprzętu nie jest warte fotografowania:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś wykonałem najmniej przyjemną robotę... rozwalałem pół ściany w salonie, wsadziłem przewód i następnie gipsowałem... efekt: prąd podciągnięty w należyte miejsce:D jutro przyjeżdźa sump... niestety kolega miał poślizg z szafką... ta przyjedzie we wtorek.... od środy planuje zalewanie:D jutro jeszcze tylko po hydraulike muszę skoczyć... rybcie już klaskają uszami jak patrzą co dla nich szykuje (nowe akwa stanie dokładnie obok starego toteż zwierzaczki będą miały wgląd w to co się będzie działo:D)... niestety też są złe wieści - modlicha dziś dała się usłyszeć podczas nocnego gipsowania salonu (po kilku miesiącach ciszy i nadziei, że ją szlag trafił słyszałem delikatne cyk! cyk! cyk! trochę w stylu mocno przytłumionej hiszpańskiej cykady)... niestety nie dała się zobaczyć i tkwię w martwym punkcie... przy przeprowadzce każdy kawałek skały pójdzie przez RO jak jej nie znajdę! Jak dorwę to z całą surowością i brutalnością zrobię z niej pasztet dla rybek!! Takiego wyroku nie miał nawet czerwonooki krab... ale mantis załatwił mi wszystkie krewety i prawdopodobnie mojego ukochanego Johnego Zielonego (hemicoris chloroptera) a tego nie wybaczyłbym nawet własnej matce;)! Już sobie wyobrażam jak mu będę wyrywał kończyna po kończynie....:P

Edytowane przez Bart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart - przez płukanie skały w RO nie wypędzisz modlichy- zapewne siedzi w jakiejś szczelinie, a tylko zniszczysz swoją skałę i będziesz miał dojrzewanie że hej.... Ja moją wypędziłem dopiero jak znalazłem dziurę gdzie ona siedzi, wtedy strzykawka, gorąca RO i jazda z dziadem.

PozdrT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o takim pomyślę (przy czarnym scenariuszu, że nie namierzę gdzie siedzi ten predator): do każdego otworu większego niż 4mm średnicy wlewać po kolei gorącą RO aż trafię dziada! (mam sporo skałek do których nie miałby szans wejść żaden mantis i tym skałkom odpuszczę:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×