Skocz do zawartości
karol86

Jak rozruszać forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu przeglądałem forum ar i nr,na obu jestem zarejestrowany ale piszę tylko tutaj

Wygląd forum tu jest dla mnie bardziej przejrzysty i na tą chwilę pomoc dostałem taką jak chciałem

Forum będzie się na pewno bardziej kręciło jak będziemy sobie bardziej pomocni

Prowadziłem kiedyś duże forum i tematy nagminnie się powtarzały i nikt nikogo nie gonił do wyszukiwarki tylko pomagał

Jeśli ktoś będzie miał jakiś problem to nie będzie szukał czy ktoś ma podobny tylko otworzy swój temat

Z rzeczy które mnie tu brakują to możliwości obserwacji swojego tematu i po każdym wpisie dostania informacji o aktywności w tym czy innym temacie który mnie interesuje

Na tą chwilę (a jestem dość krótko) jest miło i przyjemnie

Póki będziemy pomagać a nie gonić do wyszukiwarki to będzie tylko lepiej

Takie moje luźne przemyślenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokłądnie to samo napisałem Speedo w poście wcześniej jako jeden z moim zdaniem waznych aspektów :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, Speedo1544 napisał:

Prowadziłem kiedyś duże forum i tematy nagminnie się powtarzały i nikt nikogo nie gonił do wyszukiwarki tylko pomagał

Jeśli ktoś będzie miał jakiś problem to nie będzie szukał czy ktoś ma podobny tylko otworzy swój temat

Z rzeczy które mnie tu brakują to możliwości obserwacji swojego tematu i po każdym wpisie dostania informacji o aktywności w tym czy innym temacie który mnie interesuje

Też jestem zdania, że większą pomocą jest link do tematu, który już był a nie do wyszukiwarki, bo czasem można się zapędzić (jak często forum elektroda, o ile ktoś kojarzy ten klimat :)).

Teoretycznie jest możliwość obserwacji każdego tematu, nie tylko własnego. Z prawej strony nad pierwszym postem danego tematu jest przycisk "Obserwuj", do tego indywidualne ustawienia powiadomień w profilu (email, alerty na forum, itd.). Spróbuj tam, jeżeli coś nie działa tak jak powinno, proszę o info postaram się podziałać w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.09.2019 o 15:38, Speedo1544 napisał:

Od dłuższego czasu przeglądałem forum ar i nr,na obu jestem zarejestrowany ale piszę tylko tutaj

Wygląd forum tu jest dla mnie bardziej przejrzysty i na tą chwilę pomoc dostałem taką jak chciałem

Forum będzie się na pewno bardziej kręciło jak będziemy sobie bardziej pomocni

Na tą chwilę (a jestem dość krótko) jest miło i przyjemnie

Póki będziemy pomagać a nie gonić do wyszukiwarki to będzie tylko lepiej

Takie moje luźne przemyślenia :)

Dokładnie tak, zgadzam się z przedmówcami. Akwarystyka jest jednym z najmilszych hobby jakie znam i tego samego oczekuję od ludzi z którymi na ten temat rozmawiam. Pragnę aby na tym forum, które już z samego wyglądu jest przyjemne i estetyczne, była kultura bez agresji, złośliwości i wyżywania się na innych jak to miało miejsce na znanych nam forach o których wszyscy pisali. Jeśli o to wszyscy zadbamy to będzie największe i najlepsze forum akwarystyki morskiej PL. To ma być forum dla ludzi, dla pasjonatów akwarystyki w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu.

Edytowane przez AniaWol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi