Skocz do zawartości

chwialek

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O chwialek

 • Tytuł
  Newbie

Informacje

 • Akwarium
  50
 • Skąd
  Dąbie
 1. chwialek

  Zlot Ustoń 10-12.05.2019

  Na chwilę obecną zgodnie z informacjami z nano-reef lista przedstawia się następująco zachęcam do pojawienia się na zlocie. Jest on zorganizowany po to abyśmy mogli spokojnie porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, poznać się nie tylko wirtualnie. Jest też okazją do wypoczynku. 1. Alfik1980 +1 (2 , BUS ) 2. chwiałek ( BUS ) + maqp ( BUS) (2) 3. Kiflu +@krzlew (2) 4. Adamo 79 +1(BUS, 2 ) 5. JUKOS +1 (2 , BUS ) 6. AnT 7. klocek (2) 8. Nik@ (1) 9. Tomol+ Roman.P (2 , bus) 10. argento +1 (2) 11.Inmar - jeszcze nie wiem czy sam. 12. siwus92222 ( 1 ) 13. VDR (1) 14. RafalSmolik (G , 1 doba) Legenda: G = grill 2 - pokój dwuosobowy 1 - pokój jednoosobowy doba - pobyt tylko na grilu, ewentualnie 1 nocleg. BUS - Dla regiony łódzkiego postaramy się zorganizować transport zbiorowy tj BUS wraz z kierowcą, który nas zawiezie i odbierze. Bus przewidziany jest na 21 osób przy pełnej obsadzie koszt wyniesie około 100zł od jednej osoby. Jest to koszt transportu w obie strony.
 2. chwialek

  KOSTKA 80cm x 80cm x 80cm solniczka 512 litrów + sump

  witaj zastanawia mnie czemu ma służyć ostatnia przegroda przy pompie powrotnej.
 3. Witaj. Pomysł na samodzielny recykling niestety ... zbyt trudny do realizacji dlatego przybliżam się do dalszego twojego stwierdzenia po ... Ogrzewanie oparte na procesie spalania. Papier pali się ale raczej w szybkim tempie znika. Musiał byś mieć trochę więcej szaleństwa by siedzieć przy komorze spalania i dokładać do ognia. Trochę więcej odwagi by raz przegrzać, raz przechłodzić zbiornik, a jeszcze więcej brawury by nie odprowadzić spalin poza pomieszczenie - podejrzewam, że w przypadku spółdzielni nie tak łatwo o zgodę na podłączenie do komina. Dużo zachodu, efekt ekologiczny i ekonomiczny wątpliwy.
 4. chwialek

  Czy to cyjano?

  dolabella.. powinna uporać się z zielonym glonem ze skał.
 5. chwialek

  Jaki filtr RO ?

  A co sądzicie o tym filtrze... http://filtrwody.pl/pl/p/FILTR-OSMOZA-AKWARYSTYCZNA-RO4-Z-DEMINERALIZATOR-/122 sam zastanawiam się nad zakuem dlatego podepnę się pod temat.
×