Skocz do zawartości
Admin

AquaMedic [Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      3
    • Średni
      8
    • Dobry
      11
    • Bardzo dobry
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Aż specjalnie sprawdziłem na Zumi, ponieważ robiliśmy aktualizację lokalizacji sklepu. http://imageshack.us/photo/my-images/813/amwi.jpg/

Jak widać pokazuje na Imielinie a nie na Gocławiu.

Na GoogleMaps też pokazuje Ursynów. Owszem na stronie naszego sklepu mapka pokazuje jeszcze Gocław, natomiast nie znajduje się na niej żaden wskaźnik. A wyżej jest informacja o lokalizacji. Zresztą dosłownie nad Twoim wpisem jest informacja o zmianie lokalizacji. :) Co jeszcze mamy dla Ciebie zrobić? ;)

Zapraszamy na Ursynów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio pokolca je wszystko,ładny brzuszek i już ponad tydzień nie ma ospy a dostał ładne baty od zółtka.

Na rybkach trzeba się poznać , można coś kupić ale nie nastawiać się na zakup jadąc. Kupiłem inną i się cieszę ale jechałem z innym pomysłem.

Cena rybek to plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam......

Sprzedawca w momencie gdy jeszcze niewiele wiedziałem o morszczyźnie polecił mi do 54 litrów zakup kilku ryb (że mogę śmiało trzymać nawet 8 ryb) w tym po zapytaniu o mandaryny, nie było żadnego problemu, abym je miał.

Na szczęście nie kupiłem.

Woda (solanka) 1zł/litr - wziąłem 30 litrów, nie trzymała ona parametrów nawet zasolenia.

Napisałem i do owego sprzedawcy i do p. Bartka (właściciela), otrzymałem odpowiedź od sprzedawcy, ze wszystko z wodą było ok, o rybach nic nie napisał.

Pan Bartek odpisał w sposób miły, że sprzedawca jest wykwalifikowany i oczywiście nie miał zamiaru na pewno złej sprzedaży i tak dalej, a woda musiała być dobra.

Odpisałem w takim razie dlaczego proponował to i to (jeżeli chodzi o sprzedaż ryb)..... już na to odpowiedzi nie dostałem.

Oprócz tego sprzedawca przy mnie i przy koledze, gdy zauważyliśmy błazenka z jakimś defektem, stwierdził że błazenki tak mają, wziął go złapał ręką i przerzucił do akwarium kwarantanny, z którego proponował mi zakup ukwiału.

Straciłem kasę fakt nota bene tylko 30 zł za wodę, bo w pokarmie nie było w sumie co mi złego sprzedać, więcej zakupów tam NIE ZROBIĘ!

Dziwne bo mi gdyby zależało na jakości firmy, próbowałbym jakoś to zrekompensować, a sprzedawca więcej też nie raczył odpisać nawet na maila.

Trudno.... i szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba sklepu gdzie nie da się nie kupić chorej ryby.

 

Co do solanki było się zgłosić do sąsiada on w miesiącu wylewa minimum 100l w 3 ratach i podmieniam tylko by uzupełniać ca,mg więc woda przyzwoita.

Ukwiał nie przenosi nie posiada pasożytów ryb tak samo korale, co innego woda ale z doświadczenia wiem że nie warto nigdy jej wlewać do zbiornika.

 

Dobrze że zauważyłeś defekt ryby , ja często też sprawdzam dokładnie ryby i nauczyłem się cierpliwości i nie kupować pod wpływem impulsu. Nigdy nie warto się zastawiać że pojedziemy i kupimy to co chcemy zwłaszcza ze zwierzakami.

 

Z doświadczenia swojego wiem że nie warto czerpać wiedzy od sprzedawców zwłaszcza jeśli jesteśmy nowicjuszami i dajemy po sobie znać , wyjątki też bywają ale lepiej być asekuracyjnym.

Ja parę zdań też wymieniłem ale jakoś tak nijako było chociaż jedną rybę kupiłem i do dziś jestem happy bo niby z innego polecanego sklepu nie dała rady :( nie ma reguły.

 

pzdr

Edytowane przez Ben_sage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz najbardziej nie podobało mi sie podejście po całej sytuacji zarówno pracownika, jak i właściciela. Ja osobiście czuję się olany, a w innych sklepach jak erybka, czy acropora czuję się dobrze. Gdybym w erybce czy w Acroporze zgłosił taką sytuację na pewno inna byłaby reakcja, bo tam dbają o klienta, tutaj uważam, że chcą mu wcisnąć, twierdząć że wcale tak nie ma i nie było..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×