Skocz do zawartości
Admin

AquaMedic [Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      3
    • Średni
      8
    • Dobry
      11
    • Bardzo dobry
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Filia Aqua Medic w Warszawie

ul. Indiry Gandhi 35 U-4.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00, w soboty od 10.00 do 13.30.

Telefon: 22 613 50 88

e-mail: warszawa@aquamedic.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestronny sklep, jak narazie super ceny na zwierzęta choć chyba chwilowo maja problemy z dlugoscia kwarantanny :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na strony internetowe warszawskiego salonu:

* strona główna:

http://aquamedic.pl/warszawa/index.htm

* aktualny spis zwierząt, wraz z opisami i cenami:

http://aquamedic.pl/warszawa/zwierzeta.htm

* aktualności dot. dostaw:

http://aquamedic.pl/warszawa/aktualnosci.htm

* dojazd do sklepu:

http://aquamedic.pl/warszawa/kontakt.htm

Zainteresowanych otrzymywaniem najnowszych informacji nt. dostaw zwierząt proszę o wysyłanie maila z tytułem "dostawa" na adres michal@aquamedic.pl .

Pozdrawiam,

Michał Bazała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra wybór i przystępne ceny oraz sympatyczna obsługa czytaj " nie narzucają się "

Można potargować są elastyczni w tym temacie.

Co do kwarantanny i takich tam różnych to nie wiem jak jest ale podejrzewam ,że jak wszędzie czyli każdy swoje chwali.

Polecam jak dla mnie super weźcie poprawkę jestem początkujący w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mało opinii tutaj. Wybór zwierzaków duży, ale jak z ich zdrowiem? Pocztą pantoflową doszła do mnie informacja, że mają problemy z kwarantanną. Jak to jest naprawdę? Warszawiacy nie wierze że nikt tam zakupów nie robił. :dance3:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u nich kilka ryb i nie zauważyłem problemów z kwarantanną - moje ryby są zdrowe. Zawsze można wpaść po dostawie wybrać coś i wrócić po jakimś czasie jak ryba nie będzie sprzedana to wiadomo, że pływała u nich. Trzeba tylko obejrzeć upatrzonego osobnika - tak jak w każdym sklepie. Poza tym nie wciskają kitu że każda ryba się nadaje do danego akwarium i nie ukrywają jak jakaś ryba jest podupadła, chora, nie chce jeść itp. Więc polecam. Często jest tak, że mają największy wybór w Warszawie i konkurencyjne ceny. Widziałem sporo rarytasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupilem u nich 3 rybki,wszystkie zdrowe i zyja do dzisiaj.

Nie rozumiem dlaczego miało by nie żyć jak u nich hurtowo zaopatruje się duża część sklepów to co towar zmienia sklep i staje się bardziej wartościowy ?

Mi sklep się podoba a wybór duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie bede sie wypowiadal nt zwierzakow, bo nie kupowalem w AW

jednak jakis czas temu dokonalem zakupu pompu OR 3000 i jestem troche zniesmaczony, gdyz przyszla lekko niekompletna, bez kosza. Napisalem do firmy AM i oczywiscei w odpowiedzi przyszlo, ze kosz zostal wyslany , jednak do chwili obecnej nie dotarl do mnie:(

Pewno drepce gdzies piechotka w przeciwnym kierunku:)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep dobry, ale nie wiem co się stało kupiłem clavularie i miną miesiąc i nie wypuściła polipów, a ślimak turbo zdechł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktoś Ci nakarmil rybki jakas felerną karmą w granulacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyny minus sklepu to sprzedawanie zwierząt po cenach z kartki, nie zależnie od ich stanu.

np. gorgonie z duża utratą tkanki są dalej w tej samej cenie co te 'zdrowe', bez sensu, w każdym innym sklepie sprzedają takie zwierzęta za pół ceny, a czasem nawet za 'symboliczna' opłatą.

no i dosyć drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej - jeśli był ktoś ostatnio w sklepie i widział kondycje zbiorników z rybami - proszę o info na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w czwartek, brałem ślimaki. Sklep jak sklep, ale w jednym akwa pływał trupek rybki już nadgryziony. Obsługa widziała i nie reagowała :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obsługa to najgorszy problem tego sklepu

przyszedlem tam wydać pieniądze a gość mi wzrokiem mowił "człowieku nie przeszkadzaj"

za kazdym razem jak miałem pytanie musiałem go od nowa wołać

kupiłem troche bezkręgowców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informujemy o zmianie lokalizacji sklepu. Obecnie mieścimy się pod poniższym adresem:

Filia Aqua Medic w Warszawie

ul. Indiry Gandhi 35 lok. U4

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00, w soboty od 10.00 do 13.30

Telefon 22 613 50 88

e-mail: warszawa@aquamedic.pl

Jak do nas dojechać:

Jedziecie cały czas prosto I. Gandhi ;) dojeżdżacie do skrzyżowania z którego widać stację Shell i Lidla i dalej cały czas prosto, drogą z płyt betonowych, później tylko piechotką po schodkach i jesteście na miejscu. Jak widać wszystkie drogi prowadzą do AM. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×