Skocz do zawartości
Admin

Korale [Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      6
    • Średni
      6
    • Dobry
      16
    • Bardzo dobry
      55


Rekomendowane odpowiedzi

O, ja tez ostatnio pompe zakupilem, wegiel i inne tam.... ale recznika w paczce nie bylo? Panie Piotrze/Michale?

Ale jak zawsze puls za realizacje zamowien.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ręcznik i co najważniesze, uśmiech na twarzy mojej żony. A tego wycenić się nie da.

Jak zawsze super zakupy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep internetowy pierwsza klasa często kupuje .

polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dopiero zaczynam przygodę z morszczyzną i badam sklepy po kolei w koralach dwa dni temu około godziny 13-tej kliknąłem kilka rzeczy w sklepie internetowym wcale nie licząc ,że dalej tak to się wszystko szybko potoczy.

Godzina 14-ta zaglądam w status realizacji-przyjęto

Godzina 18-ta status realizacji - w realizacji i podany numer listu przewozowego

Godzina 8.10 następnego dnia kurier przed furtką ;)

Towar zgodny z opisem ,zapakowany bardzo ale to bardzo solidnie więc pierwsze zakupy online bardzo udane.

W najbliższych dniach wybieram się na objazd po warszawskich sklepach i zobaczę jak sklep wygląda w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie Fool Szklo:

MISTRZOSTWO ŚWIATA

ciekawe korale na stanie mają, gdzie w innych sklepach to trzeba być już przy rozpakowywaniu dostawy aby się na cokolwiek załapać. obsługa przesympatyczna i merytorycznie przygotowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niby nie duży sklepik ale mają spory wybór sprzętu i chemii. Jeśli idzie o korale to wybór jest średni ale są w dobrym stanie i jeśli idzie o ryby to wybór raczej słaby ale podobno to zależy od dostawy. Ja byłem tam 3 razy na zakupach i zwierząt było zawsze mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonały sklep. Zawsze duży wybór korali Sps i LPS w ROZSĄDNYCH CENACH - w innych warszawskich sklepach ceny za korale 2 x większe. Korale w doskonałej kondycji. Bardzo miła obsługa. POLECAM. Sam jestem tam przynajmniej raz w miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak MISTRZOSTWO sklep a obsługa KOZAK ja jestem przynajmniej raz w tyg POLECAM w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, odwiedźcie ich, a będziecie tam wracać. Pozdro dla S i M, tak trzymajcie.

Lisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez goraco polecam ten sklep jestem poczatkujacym akwarysta morskim a tam Pan Michal udziela bardzo wyczeroujacych odpowiedzi na moje nie zawsze ciekawe pytania a i ceny uwazam ze sa bardzo dobre.Goraco Polecam.

potwierdzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam

Korzystając z okazji pobytu w stolicy odwiedziłem ten sklepik osobiście.

Duży wybór zwierzaków i sprzętu.

Bardzo miła obsługa.

P.S

Z uwagi na brak szyldu można trosze pobłądzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez zastrzeżeń

może tylko za rzadko dostawy:)

moim zdaniem najlepszy sklep w wawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

ostatnio realizowałem zamówienie w sklepie, wszystko super, dobre ceny, bardzo dobry kontakt :thumbsup: szybka realizacja

PzodrT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dokonywałem zakupu osobiście. Zostałem bardzo szybko i solidnie załatwiony. Miła obsługa, dużo informacji i porad. Z pewnością tam wrócę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×