Skocz do zawartości
loccutus

Mały update dla posiadaczy sterowników aqualed.pl

Rekomendowane odpowiedzi

A ty nie masz czasmi innego sterownika ? Pewnie babol jakiś się w fw zaplątał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem po wgraniu xpka nie moge wyszukać lampy w programie wyskakuje mi taka informacja

32feet.net does not support the bluetooth stack on this device

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wie ktos moze gdzie mozna zakupic moduly dostepne niegdys na stronie aqualed.pl ?

Mam lampe od Leszka i padł mi komputer. Mam powazny problem. Obecnie podpialem moduly "na sztywno" do zasilania przez swicze ale to nie o to przeciez chodzi.

Pisalem do leszka na biuro@aqualed.pl al zero odpowiedzi.

HELP !

post-2161-0-76493900-1342374321_thumb.jpg

Edytowane przez TomekSz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A juz myslałem ze jkis sofcik sie pojawił :ru: Od tych hamburgerow do dostanie Jacoba nawet z Creutzfeldem i podwojnym majonezem ehhhh

Edytowane przez pikaczu2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wie ktos moze gdzie mozna zakupic moduly dostepne niegdys na stronie aqualed.pl ?

Mam lampe od Leszka i padł mi komputer. Mam powazny problem. Obecnie podpialem moduly "na sztywno" do zasilania przez swicze ale to nie o to przeciez chodzi.

Pisalem do leszka na biuro@aqualed.pl al zero odpowiedzi.

HELP !

post-2161-0-76493900-1342374321_thumb.jpg

Witam,

A jaki jest objaw tego "padnięcia" ? Czy pojawia się coś na wyświetlaczu ?

Mi kiedyś padł bo wgrałem złe oprogramowanie i trzeba było wrócić do starego.

Robiłem to bootloader'em, ale trzeba było zdjąć wyświetlacz i na czas wgrywania zewrzeć jedną z trzech par otworków(pod zworki ?) -tylko nie pamiętam które - chyba tę pierwszą od listwy wyświetlacza. ALE POTWIERDŹ to u Leszka.

Pozdrawiam

T

PS

tel na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyswietlacz przestal dzialac. Lampa swiecila swiatlem nocnym. Wczesniej byla burza wiec podejrzewalaem, ze to od jakiegos przepiecia lub ewentualnie jakies styki zaśniedzialy.

Polaczylem sie z oprogramowaniem ver 202 i moglem sterowac natezeniem na kanalach.

Niestety zajrzalem na forum i sciagnalem nowy soft. Podejrzewam, ze wlaczylem aktualzacje nie tej wersji ::(

Teraz mam taka sytuacje, ze nie moge sie skomunikowac z Bluetooth. Komp widzi lampe, lecz proba zaladowania przez bootloadera nie przynosi efektu.

jedyne co to komunikaty w petli

Sending #123...

Nie jestem bieglym elektronikiem i tylko podejrzewam, ze najpierw padl wyswietlacz i pewnie sterownik, a nastepnie podczas moich prób wgrania nieodpowiedniego softu dopelnilem dziela zniszczenia na pamieci i przestal dzialac Bluetootch.

Generalnie poszukuje kogos kto albo ma taki modul na sprzedaz lub kogos kto bedzie w stanie mi to naprawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zaladowalem nowy soft. nie mogłem polaczyc sie z lampa i wgrac starego oprogramowania. Jak pisałem wczesniej mam XP. Rozwiazaniem okazalo sie wgranie nowego softu na komputer z Vista ( moze win 7 tez?) . Po wgraniu dałem aktualizacje sterownika i wgrałem stary firmware na sterownik. Po tym zabiegu znow wszystko dziala pod winXP i starym softem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zaladowalem nowy soft. nie mogłem polaczyc sie z lampa i wgrac starego oprogramowania. Jak pisałem wczesniej mam XP. Rozwiazaniem okazalo sie wgranie nowego softu na komputer z Vista ( moze win 7 tez?) . Po wgraniu dałem aktualizacje sterownika i wgrałem stary firmware na sterownik. Po tym zabiegu znow wszystko dziala pod winXP i starym softem.

Sprobuje dzisiaj polaczc se z Visty. Teraz wyswietlacz czasami sie wlaczy ale wyswietla inny tekst niz wczesniej - wiec pewnie wgralem nie ta wersje co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wie czemu mi sie nie łaczy z lampa? po wgraniu xpka nie moge wyszukać lampy w programie wyskakuje mi taka informacja

32feet.net does not support the bluetooth stack on this device

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtarzam, że żeby wgrać oprogramowanie za pomocą bootloadera należy zewrzeć dwa styki (chyba z tych sześciu, które widać na fotce - otworki pod zworki). Kontaktuj się z Leszkiem (numer wysłałem na PW) aby potwierdzić które to styki, ale jeśli dobrze pamiętam to pierwsza para od złącza wyświetlacza.

Pozdrawiam

T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomcio, dzieki, bede sie kontaktowal z Leszkiem. A masz moze do niego e-mail ?, bo najwidoczniej ten biuro@aqualwd.pl nie odbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kontaktować się telefonicznie. Nie mam innego adresu mailowego :biuro@aqualed.pl

Pozdrawiam

T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×