Skocz do zawartości
loccutus

Mały update dla posiadaczy sterowników aqualed.pl

Rekomendowane odpowiedzi

A zobacz czy ci nie dopisuje do nazwy portu com w okienku przy klawiszu połącz jakichś śmieci... wtedy mimo że masz port com powiedzmy COM16 w systemie - Windows sobie szuka "COM16ć " a tego nie ma na pewno.

Druga możliwość - biblioteka BT której używam - usuwa ze systemu windows urządzenie z któym chcesz się połączyć i przejmuje je, więc może musisz od nowa we Windows wyszukać i sparować pinem kompa z lampą

Fajnie mi też pokazał się na wyświetlaczu lampy napis "brak hosta PC" ponownie wyszukałem lampę przez BT pokazało się okno aby sparować urządzenie , wybrałem wersję , że nie wymago kodu uwierzetelnienia i co g....o przy próbie łączenia przez stary program pojawia się okno krzyczące żeby podać kod uwierzetelnienia który jest na urządzeniu , Podpwidzcie co robić . Jakoś nie pamiętam abym podawł jakies kody przy pierwszym parowaniu lampy, jestem słąby w obsłudze kompa więc proszę pomóżcie.

Edytowane przez pawoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj czterech lub pięciu zer albo 12345

dzięki Mariusz ale próbowałem i nie połączył się spróbuje 1234 jak wrócę z roboty na wyświetlaczu komputera lampy świeci się napis "Loader gotowy" czy coś takiego zastanawiam się czy próba zainstalowania nowego firmwella nie spowodowała usunięcia oprogramowania starego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba uwaliłem lampe... podczas próby wgrania fw coś poszło nie tak i teraz lampa cały czas świeci a na wyświetlaczu wyświetla... brak hosta, loader aktywny....

Co z tym zrobić ? Aplikacja cały czas łączy i nic poza tym .

O teraz doczytałem mam ten sam problem jak go rozwiązać ? pomóżcie

Aż się dziwię , że na trzeźwo przyszło mi do łba coś zmieniać , a swoją drogą nieźle namieszał ten nowy update

Edytowane przez pawoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK 1234 to właściwy kod ale ................ dziękuję Leszkowi , zabrałem Mu godzinę z życiorysu i wróciłem do starych ustawień, ale sam się zdziwił , że na WN 7 nie chodzi nowy program. Ufff jest jak dawniej. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Leszek w ciagu tej godziny wspomniał cos o premierze działającej nowej wersji? :) Co prawda obecna wersja programu dziala dobrze ale ta wydaj sie bardziej uzyteczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Leszek w ciagu tej godziny wspomniał cos o premierze działającej nowej wersji? :) Co prawda wersja programu , którą obecnie uzywam dziala dobrze ale ta nowa wydaj sie bardziej uzyteczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem po aktualizacji z wiatrakami? mam ustawione żeby się włączyły po przekroczeniu 29 stopni a kręcą się już przy 28 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak samo przekracza 40 zaczynają kręcić

Edytowane przez juwewaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też przy 40 stopniach wiatraczki miały włączać ale za to lampa się restartuje :down: i tak kilka razy dziennie.W nocy mam fajną iluminację :wacko: eh szkoda gadać :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie wgrało z błędem , spróbuj jeszcze raz. Po wgraniu wyzeruj punkty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×