Skocz do zawartości
loccutus

Mały update dla posiadaczy sterowników aqualed.pl

Rekomendowane odpowiedzi

To jest błąd biblioteki jakiej użyłem do projektu. Z nieznanych mi przyczyn na moim komputerze to działa, ale wywala się na jakimkolwiek innym mimo obecności biblioteki w systemie - nie mniej, jest to do zrobienia - postaram się na wieczór wrzucić łatkę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - można sprawdzać, teraz powinno działać.

www.aqualed.pl/MB3.rar

Wygląda troche inaczej, ale musiałem wywalić cały DotNetBar bo to z tym dodatkiem były jajca. Swoją drogą nie popuszczę im... $300 za addon i nie działa...

MB3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć nie mam ledów ani tego komputera, to postanowiłem potestować, layout wersji ktora się nie odpalała - zdecydowanie lepszy :)

w obecnej wersji softu, wg. mnie krzywe są całkowicie nieczytelne i mylące :(

można z nich esy-floresy tworzyć :(

beztytuumfk.png

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez spirou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typ "spline" - widzisz nawet nie zauważyłem że tak ustawione - już przestawiłem na normalne linie.

Jak wyjaśnię problem tego addonu to wrócimy do ładniejszej grafiki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszku nic na siłę.Wytrzymaliśmy tyle czasu bez tabeli to możemy poczekać jeszcze chwilę :).Ja wolę mieć dopracowany soft niż potem wkurzać się i truć Ci d..ę :)że coś jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o właśnie - teraz to zdecydowanie lepiej wygląda :)

jeszcze tylko jakoś ułatwiłbym klikalność punktów na wykresie celem ich edycji, trzeba się sporo naklikać by utrafić w punkt, by móc go edytować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kliknij w trackbar na dole to przesuwania kursora wykresu i użyj strzałek klawiatury... dopracuję to na spokojnie - priorytet był taki żeby wogóle uruchomić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi niestety przy jednym jak i drugim pisze ze program przestał działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć jakiś problem z systemem, u mnie druga wersja ruszyła bez problemu i lampę wyszukuje.

Leszku a czego dotyczy się wpis "śmieci po starym sofcie" ?? czy może to zaszkodzić działaniu sterownika ? wolał bym żeby lampa po update mi nie zwariowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zobacz czy ci nie dopisuje do nazwy portu com w okienku przy klawiszu połącz jakichś śmieci... wtedy mimo że masz port com powiedzmy COM16 w systemie - Windows sobie szuka "COM16ć " a tego nie ma na pewno.

Druga możliwość - biblioteka BT której używam - usuwa ze systemu windows urządzenie z któym chcesz się połączyć i przejmuje je, więc może musisz od nowa we Windows wyszukać i sparować pinem kompa z lampą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×