Skocz do zawartości
Gość aquaristic

Jak usunąć swoje konto z forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aquaristic

Witam

 

Szukam, patrze i nie widze - jak usunąć konto z forum ?

Nie chcę kożystać z tego miejsca bo odczułem że to niezbyt przyjacielskie miejsce dla ludzi ze strony moderacj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę je usunąć.

 

Nie chcę kożystać z tego miejsca bo odczułem że to niezbyt przyjacielskie miejsce dla ludzi ze strony moderacj.

 

Możesz przed usunięciem podać troche więcej informacji? Kto nie był przyjacielski i w jaki sposób?
Jeśli nie chcesz tutaj to może być i na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aquaristic

Nie lubię być traktowany odgórnie, trybem nakazującym, z domniemaniem złej woli.
Jestem przyzwyczajony do zwracania się do innych z jakąś dozą kultury, delikatności i szacunku.

Chodziło o dostosowanie ogłoszenia w dziale sprzedam. Zwrócona została mi uwaga w sposób grubiański że mam podać cenę bo wątek zostanie usunięty.

Zasady i sposób moderacji mi nie odpowiadają więc proszę o skasowanie. Z przyjemnością jak dotychczas będę korzystał z innego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię być traktowany odgórnie, trybem nakazującym, z domniemaniem złej woli.

Jestem przyzwyczajony do zwracania się do innych z jakąś dozą kultury, delikatności i szacunku.

Chodziło o dostosowanie ogłoszenia w dziale sprzedam. Zwrócona została mi uwaga w sposób grubiański że mam podać cenę bo wątek zostanie usunięty.

Zasady i sposób moderacji mi nie odpowiadają więc proszę o skasowanie. Z przyjemnością jak dotychczas będę korzystał z innego forum.

Witam

Bez urazy ale :

Kolega wpadł na forum - pewnie zasady przeczytał ;)

Prosze przeczytac.a po tem pisać :)

Pozdrawiam

Cześć :)

Od dzisiaj tj. 15.04.2014 zostają wprowadzone nowe zasady funkcjonowania działu "Targowisko".

Przybywa użytkowników i tematów na forum, aktywność w poszczególnych działach też jest coraz większa, na targowisku również. Coraz większa jest również liczba naruszeń zasad dotychczas obowiązujących w tym dziale.

W związku z tym zmiany są potrzebne.

Sprawa przede wszystkim dotyczy podforum "Sprzedam", w pozostałych są to jedynie kosmetyczne poprawki.

Zasady obowiązujące do tej pory we wspomnianym forum brzmiały:

Nowy regulamin ma 5 podpunktów. Poniżej wszystkie z krótkim objaśnieniem:

Mam nadzieje, że to wyeliminuje rejestrujących się tylko po to, żeby nam coś szybko sprzedać. Była jeszcze możliwość ograniczenia dostępu do działu zależnie od liczby napisanych przez użytkownika postów, ale uważam że to kiepski pomysł w tym przypadku.

Tutaj się zmienił właściwie tylko numer punktu oraz to, że będziemy tego bardziej pilnować.

Od teraz wymagamy również podania ceny przedmiotu. Jeśli ktoś mimo wszystko nie zna dokładnej ceny, dopuszczamy cenę w formie ileśtam PLN (do negocjacji).

Tutaj jeszcze dodam, że nie interesuje nas to czy ktoś ma zarejestrowaną działalność, czy też nie. Jeżeli często wystawia ogłoszenia, często po kilka przedmiotów to będziemy to traktować jako działalność komercyjną i stosownie karać.

Dział "Sprzedam" ma służyć użytkownikom forum do pozbywania się zbędnych przedmiotów, wymiany, etc., a nie do prowadzenia działalności tym bardziej w szarej strefie. Istnieje cała masa stron internetowych gdzie można zamieszczać oferty handlowe.

Brzmienie tego punktu się nie zmieniło, spadł tylko trochę niżej. Zależy nam, żeby na forum był porządek.

Drobne naruszenia typu brak prefiksu tematu mogą być poprawione przez moderatora, ale powtarzanie takiego błędu przy kolejnych ogłoszeniach użytkownika może skutkować usunięciem wątku.

W przypadku braku fotki lub ceny moderator zwraca się do użytkownika z prośbą o uzupełnienie braków, można podesłać te informacje przez PW lub dodać odpowiedź pod ogłoszeniem (o ile nie jest zablokowane/ukryte), a moderator dołączy je do wybranego postu.

Poważniejsze naruszenia zasad wiążą się z usunięciem ogłoszenia oraz dodaniem ostrzeżenia dla jego autora.

Rażące naruszenia = zbanowanie konta.

Wszelkie uwagi mile widziane :wink: .

Pozdrawiam :)

http://aqua-reef.pl/topic/8231-nowe-zasady-na-targowisku/

Edytowane przez AnT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aquaristic

Witam

Bez urazy ale :

Kolega wpadł na forum - pewnie zasady przeczytał ;)

Prosze przeczytac.a po tem pisać :)

Pozdrawiam

http://aqua-reef.pl/topic/8231-nowe-zasady-na-targowisku/

 

Nie naruszyłem jakiś zasad które mogły by komuś przeszkadzać.

Oczywiście - Wasze podwórko, Wasze zasady i wszystko ...

 

Poczułem się jak dziecko czytając Was ...

Po tem ? Pomijając nawet styl i ortografię...

Skoro zasady i podejście moderacji są nie do przyjęcia dla mnie - nie chce mieć do czynienia z takim miejscem - są inne w sieci chętniej odwiedzane.

 

Dostałem w policzek i opuszczam ten board. Fakt: "wpadłem". byłem, sprawdziłem.

Wszystko zostało już publicznie wyjaśnione więc skoro został skasowany mój post to proszę o skasowanie też mojego konta. Macie swojego fana i bawcie się dalej w budowanie społeczności.

 

Życzę wielu nowych, aktywnych członków. Świat nano raf jest mały - może się jeszcze kiedyś spotkamy.

Powodzenia

Edytowane przez aquaristic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że początkiem całego zamieszania jest fragment wypowiedzi, który pozwolę sobie przytoczyć:

 

Wysłano 12 styczeń 2015 - 21:17

Prosze podac cene - inaczej usuwam ogłoszenie

 

Osobiście nie widzę tutaj grubiaństwa o którym mowa. Nie przeczę, że dało się tutaj zastosować więcej zasad savoir vivre'u, ale z drugiej strony chodziło też o krótki i jasny komunikat. Mogę się przyczepić do braku ogonków i interpunkcji.


Zasady w targowisku są umieszczone na samej górze i każdy kto umieszcza ogłoszenie ma obowiązek się do nich dostosować.
Rozumiem, że nie zawsze da się podać ostateczną cene już w momencie pisania ogłoszenia "ta szczepka kosztuje 17,59 zł, ni mniej ni więcej, żadnych negocjacji", ale przynajmniej orientacyjnie można ją okeślić, tak żeby potencjalny kupujący miał jakiekolwiek rozeznanie czy ogłoszenie go interesuje, a również po to żeby pod pierwszym postem nie padało 20 postów z pytaniami "Ile za to?", "Ile za tamto?", "Jaka cena?".

Działalnośc forum opiera się na dyskusjach nie na dziale targowisko, który jest tylko dodatkiem.
Wymagasz kultury od innych, piszesz o dobrym traktowaniu, później o żenadzie ze strony moderacji i forum.
Jesteś tutaj od maja 2014, wkładu w dyskusje zbyt wielkiego nie wniosłeś, a problem pojawił się gdy chciałeś Nam coś sprzedać i nie dostosowałeś ogłoszenia do regulaminu. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, popatrz też z tej strony.


Zgodznie z życzeniem konto zostanie usunięte, w ciągu 24h.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aquaristic

Zgodznie z życzeniem konto zostanie usunięte, w ciągu 24h.

 

 

Nie wierze jak bardzo można się pogubić .... Usprawiedliwiliście się. To dobrze dla Was. Cieszę się !

Skasuj moj profil jak najszybciej - od ręki i nie czekaj 24h.

Edytowane przez aquaristic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kolego, po wniesieniu takiego wkladu merytorycznego w rozwoj tego forum to chyba przyjdzie nam drzec szaty....

biedna rozowa ksiezniczka... nie dali ogloszenia napisac....

swiat sie konczy a bezczelnosc ludzka nie zna granic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aquaristic

no kolego, po wniesieniu takiego wkladu merytorycznego w rozwoj tego forum to chyba przyjdzie nam drzec szaty....

biedna rozowa ksiezniczka... nie dali ogloszenia napisac....

swiat sie konczy a bezczelnosc ludzka nie zna granic...

 

Twój post ma wiele przekory ale tak naprawdę sedno racji.

Teraz mam nawet poczucie winy i pogarde do siebie że tu trafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aquaristic

moze opowiesz o tym komus na kozetce...

 

Poziom pierwsza klasa. Chciałem pogratulować ale nie ma czego zazdrościć.

Nie tracisz czasu na takie dyskusje w takich rozgoryczonych watkach z zawiedzionymi ludzmi  ?

 

Moja przygoda z tym forum w moim odczuciu naprawde jakiś koszmar... nie ukrywam. Powod do żartów ?  Jasne. Proszę - śmiało.

Edytowane przez aquaristic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasuj moj profil jak najszybciej - od ręki i nie czekaj 24h.

Jawohl Herr Kommandant!

Przykro mi, że zwracasz się bez delikatności i z pewną dozą grubiaństwa.

EOT, bo zaraz nam się zrobi wątek na 10 stron. Twój koszmar pobytu na forum zaraz zakończę.

Ehh, a czasem wstaję rano z nadzieją, że to właśnie dziś będę miły i uprzejmy dla wszystkich i za chwile dostaję butem w czoło :unsure: .

(Nie, nie żalę się :) ).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze opowiesz o tym komus na kozetce...

miodzio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie chce się naśmiewać z nikogo ale chłopaki poprawiliście mi nastrój tym wątkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie chce się naśmiewać z nikogo ale chłopaki poprawiliście mi nastrój tym wątkiem.

nie wiem czemu, ale mnie też, :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×