Skocz do zawartości
Admin

Belio [Wrocław]

Rekomendowane odpowiedzi

Belio.pl - Akwarystyka i zoologia

ul. Na Grobli 20-24

50-421 Wrocław

Godziny otwarcia sklepu:

poniedziałek-czwartek: 8-18

piątek: 12-20

sobota: 10-14

sklep@belio.pl

skype: belio.pl

gg: 9100196

INFOLINIA: 880-360-910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie NR 1 we Wroclawiu :)

przedewszystkim za podejscie, asortyment (duzo roznego zycia i zawsze mozna cos wybrac) i mila atmosfera.

bezinteresownie polecam ten sklep :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u Nich kilka korali i jestem bardzo zadowolony. Wysłali przesyłką konduktorską. Telefonicznie zostałem poinformowany o której godzinie przyjedzie pociąg i nawet w którym wagonie jest przesyłka. Ze względu na niskie temperatury w styroboksie zainstalowany był wkład termiczny.

Śmiało mogę polecić ten sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś wiadomo w temacie morszczyzny w tym sklepie. Jakiś czas temu miały być wymieniane regały z akwariami i co dalej....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem ze 2 tygodnie temu i zaczynala sie krecilc woda w regalach.

wyglada to bardzo dobrze i chyba bedzie sklep z prawdziwa morszczyzna we wroclawiu.

reszta sklepow we wrocku to ogolnie syf.

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Niby na stronie Belio są w sprzedaży ryby i korale ale nie mam pewności czy strona była zaktualizowana. Chyba się pokuszę o wykonanie telefonu do sklepu. Sushi skoro we Wrocławiu sklepy to ogólny syf to co polecasz w okolicy? Żeby nie zaśmiecać napisz PW :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Belio od jakiegoś czasu są w sprzedaży ryby i korale. Ceny... hymm... bywa różnie. Jak ktoś poda im nr telefonu to informują o dostawach, są też rabaty.  Na stronę internetową nie ma co patrzeć  bo nie jest aktualizowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sklep godny polecenia w okolicach Wrocławia to Coralhouse w Bielawie. Bliżej nic ciekawego nie ma. Choć Ikola powolutku sie rozkręca. Trzmiel tragedia, typowi handlarze aby tylko sprzedać i zapomniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×