Skocz do zawartości
Admin

Reefshop [Gdynia]

Jak oceniasz sklep  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      79
    • Średni
      23
    • Dobry
      27
    • Bardzo dobry
      21


Rekomendowane odpowiedzi

Robilem tu zakupy trzy razy

Pierwszy raz wszystko ok

Drugi raz towaru nie otrzymalem mimo dlugiego czasu oczekiwania transakcja zakonczona zwrotem pieniedzy wiec niby ok ale stracilem czas na oczekiwanie za towarem

Trzeci zakup towar niezgodny z opisem i uszkodzony ( chodzi o naped mixera ) mimo ze mial byc sprawny dostalem niesprawny z zatartymi lozyskami na krokowcu po wlaczeniu nawet nie ruszyl z miejsca

Nie reklamowalem bo stwierdzilem ze to strata czasu a naped byl mi szybko potrzebny wymienilem lozyska ( koszt 12 zl ) naped jest juz sprawny

Moja opinia byly to ostatnie zakupy w tym sklepie bynajmniej przez internet

Jesli juz cos kupie to tylko w sklepie stacjonarnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wystarczy, to co zobaczyłem w pierwszym sklepie stacjonarnym... nowego nie chcę oglądać.

Ale, pozytyw za udane transakcje odbioru koralowców z lotniska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż początkowo nie miałem pozytywnych opinii na temat sklepu, dziś po paru tranzycjach muszę powiedzieć iż jestem zadowolony, dobra obsługa, fachowe porady i duże korale w niskich rynkowych cenach :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem kilka korali sps ,niestety korale przyszly w kiepskiej kondycji i nie przypominaly wcale tych z fotek,wszystkie mialy ten sam kolor-brazowy.Wszystkie odeszly wktotce do koralowego raju.Nigdy wiecej zywego inwentarza nie kupie w tym sklepie.Pozostale zakupy byly ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Gdańska więc jeżdżę do sklepu osobiście i jestem bardzo zadowolony.

Ostatnio dostałem zakupy bez płacenia,był zepsuty terminal kart a nie miałem gotówki,

płatność uregulowałem przelewem po powrocie do domu.

No i ceny,zawsze jak jestem to udaje mi się "wyrwać" coś w super cenie

Tak więc nie wiem jak sklep działa przez internet,ale osobistą wizytę polecam zwłaszcza po dostawie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 2tygodnie temu 5par pterapogonów, tak przynajmniej zapewniał mnie sprzedawca (jak on je rozpoznawał, nie wiem), miały być bezpieczne dla rafy i dla siebie. Dzisiaj ostał się jeden, cała reszta się wytłukła. To tyle na temat wiedzy o towarze którym się handluje. Zaopatrzenie w towar dostępny "od ręki" w porównaniu do Akropory w Warszawie żadne, wybór niewielki. Kiedy sklep był w Wejherowie było znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pterapagony tak maja, sa bezpieczne dla rafy ale o agresji wsrod swojego gatunku pisza wszedzie, nie czytales w necie?

mi tez ostal sie tylko jeden i nie kupowalem ich w RS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba sprzedawca powinien uprzedzić kupującego o tym, szczególnie gdy się kupuje 10szt. Mnie jedynie zapewnił, że u niego w akwarium nic się złego nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mial racje, u niego nie, u Lukasza w Acroporze tez sie maja dobrze, jak i w Aquamedic'u i Focuszoo. A u mnie jeden wybil reszte.

Ogolnie wiadomo ze ryby w obrebie gatunku beda ze soba walczyc albo nie i stado sie ulozy. Czy to w slodkim czy w mowskim akwa, no ale to juz offtopic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem tam dwa razy i teraz sklepy te omijam dalekim łukiem sprawę skały pominę bo tutaj nie do końca wina była ze strony sklepu . Ale wykonywałem zakupy w um-um .I sprawa krótka ,za wysyłką czekałem całe 2 tygodnie i po 2 tygodniach raczono mnie poinformować że nie mają soli jaką zamówiłem i musiałem się zgodzić na inną .Zamówiłem także tło ale o tym że go nie ma dowiedziałem się dopiero po otwarciu paczki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Pterapogonami jest tak że w stadzie będą tylko jakiś czas , znaczy póki są młode.

W akwarium domowym , na ogól większym niż sklepowe zbiorniki na sprzedaż ryb szybko dojrzewają i dobierają się w pary i później zaczynają bić pozostałe.

Bardzo żadko zdażają sie pojedyńcze bardzo agresywne osobniki i tego nikt nie jest w tanie przewidzieć. Generalnie dorosłe ryby stadem nigdy nie będą ale już w zbiorniku 200-300l jest szansa na trzymanie nawet 2 par. U mnie w domu w 700l 180cm długości 3 pary podzieliły akwarium na rewiry mniej więcej po 60cm długości a 7 nie sparowanego ganiały z miejsca na miejsce przez 3 lata, aż odszedł na wielką rafe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem sobie sprawic Pterapogona w AM wawa ale mi tem pan w sklepie powiedzial ze musi byc conajmniej 5 szt,wiec kupilem sobie Gramme :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez tak mowili, teoria z 5 jest slaba - i tak zostal 1 :-)

Jest tak jak mowi Lukasz - wie co mowi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Jaro- dobrze, że mówisz, koral przyszedł z nowej dostawy?

Ja z poprzednich zakupów byłem b. zadowolony, teraz zrobiłem większe i już mniej- to, że fotki są rasowane nie podlega dyskusji bo w jakim świetle bym korali nie umieścił(a lubię dyskotekowe) to zawsze są inne niż te na zdjęciach. Kiedyś mi Przemek napisał gdy się zapytałem, że nad tym baniakiem wisi lampa z przewagą aktynik- ja u siebie wcale ich mniej nie miałem, zresztą BTW jednego spsa wziąłem teraz, przyjechał do 1/3 wysokości biały. No cóż, nigdy z sps jakiegoś problemu nie miałem, żeby zdychały, więc byłem pewien, że dojdzie do siebie, ale zszedł. Coś mu chyba musiało się stać, kolor oczywiście tylko podobny do tego na zdjęciu.

Jak dla mnie to w Polsce brakuje porządnego sklepu internetowego, z bogatymi dostawami, gdzie każdy koral byłby sfotografowany, 2 real foto, cena i info w jakim świetle robione- dla mnie byłoby miodzio, bo co by nie pisać to większość przynajmniej moich znajomych kupuje tylko w e-sklepach.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×