Skocz do zawartości
Admin

Acropora [Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      3
    • Średni
      7
    • Dobry
      16
    • Bardzo dobry
      80


Rekomendowane odpowiedzi

dodam jeszcze elastyczność w sytuacjach niecodziennych. padla mi pompa kupiona w acroporze, nei mialem juz zadnego paragonu mimo to przyjeli do naprawy gwarancyjnej. zaopatruje sie tam stale w rozne rzeczy i zawsze wszystko bylo ok. po prostu sklep dzieki pasji i wiedzy LK jest absolutnie debeściarski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem towar dwa razy testy, sól … Wszystko ok. polecam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam, super sklep, fachowa i kompetentna obsługa, miły kontakt, paczki doskonale zapakowane. Zawsze dostaję telefon kiedy zwierzaki bezpiecznie wsiądą do pociągu. POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem zakupy u Łukasza.. świetne zaopatrzenie, zwierzaczki aż miło popatrzeć.

Podejście do klienta na najwyższym poziomie i masa cierpliwości dla początkujących.

Gorąco polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sklep, obsluga, zwierzaki, asortyment i ceny na najwyzszym poziomie. POLECAM!

i potwierdze przedmowcow, ze Lukasz i ekipa maja cierpliwosc do swierzakow i mozna sie od nich sporo dowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anielska cierpliwość prowadzących, zwłaszcza Łukasza, który to poświęcił mi kiedyś sporo czasu tłumacząc po kolei co i jak :) Po części to jego zasługa że w domu stoi dziś morskie akwarium, bo pokazał że nie taki diabeł straszny jak go rysują. Z zakupów również jestem zadowolony.

Pozdrawiam

Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowielm dwie swietlowki KZ. Najpierw bylo milo bo otrzymalem info aby kupil w cenah hurtowych. Otrzymalem przesylke, rozpakowalem przy kurierze. Przy wkladaniu do lampy okazlo sie ze jedna strona swietlowek ma wybite nozki, jedna swietlowka mruga druga jest martwa. Przyjrzalem sie kartonowi, na dnie widac slady po wbitych nozkach,po prostu osoba pakujaca nie zabezpieczyla tej strony, z drugiej byl tylko kawalek recznika paierowego. Napisalem reklamacje , otrzymalem odpowiedz ze niestarannie sprawdzielem swietlowki w obecnosci kuriera i ze mam sobie odgiac nozki kombinerkami. W mailu odnalazem oczywiste klamstwo:

Świetlówki zabezpieczyłam gazetami wewnątrz kartonu tak jak robią zawsze

przy ich wysyłaniu.

Proszę spróbować kombinerkami naprostować uchwyty.

Pozdrawiam

Katarzyna Kur

bo swielowki nie byly zabezieczone gazetami. W tej chwili zadzonil P.Kur przekonujac ze sam osobiscie (czyli juz nie zona) pakowal te swietlowki a na koniec oskarzyl mnie ze probuje wyludzic cale 200 zl. (przypominam ze ja chciailem kupic je w cenach hurtowych).

Jestem w tej brazny od 10 lat ale nikt nigdy mnie w ten sposob nie potraktowal. Od lat biore swietlowki od Olka Nawrockiego i zdaje sie ze ilosc moich reklamacji wynosi do dzisiaj ZERO.

Przykro mi ze nei moge dolaczyc sie do grona zadowolonych Klientow. Nie popuszce jednak tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panie Macieju Kostecki (firma Rafa, Siren i kilka innych) wystawiając negatywną opinię prosiłbym, mocno się zastanowić jak wygląda to z drugiej strony w jednym mailu są wybite nóżki a w drugim świetlówki optycznie wyglądają dobrze, a tylko ulotnił się gaz)

Pozdrawiam

Łukasz Kur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowalem wyslanie zdjec swietlowek, nie bylo by problemow, zreszta w kazdej chwili moge je umiescic rowneiz na forum. Swietlowki wygladaja dobrze gdyz cale a uszkodzenia sa trudno zauwazalne, przez wybite nozki, nastapilo rozszczelnienie jednej z nich wiec nastapilo ulotnienie gazu.

Cos wiecej w tej kwesti??

Co do mojej kariery zawodowej , jestem V-ce Prezesem Rafa spzoo (www.rafa.pl) oraz posiadam dzialnosc Siren. Do 2000 roku bylem wlascielem Engine. www.engine.pl. Jestem autorem ksiazki i 30 artykułow.Jakies insunuacje o kilku innych posiadanych przezemnei firmach jest rownie prawdziwa jak zabezpieczajace gazety w waszej paczce.

Jak dla mnie EOT.

Panie Macieju Kostecki (firma Rafa, Siren i kilka innych) wystawiając negatywną opinię prosiłbym, mocno się zastanowić jak wygląda to z drugiej strony w jednym mailu są wybite nóżki a w drugim świetlówki optycznie wyglądają dobrze, a tylko ulotnił się gaz)

Pozdrawiam

Łukasz Kur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale moment, zabezpieczenie zabezpieczeniem, jesli paczka miala naklejke 'ostroznie' to chyba jest to wina firmy kurierskiej a nie sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Zgloszenie tej reklamacji nalezy do Sprzedawcy nei do kupujacego. IMHO byla to jednak wada pakowania.

ale moment, zabezpieczenie zabezpieczeniem, jesli paczka miala naklejke 'ostroznie' to chyba jest to wina firmy kurierskiej a nie sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły nie wtrącam się w tego typu publiczne dwagacje ale ...

Pozwoliłem sobie poświęcić jedną świetlówkę bo coś mi nie pasowało w tym wyjaśnieniu. Podsumowując, nie da się tak wbić bolców świetlówki aby rozszczelnić bańkę bez jej stłuczenia. bolce są lutowane na miękkich przewodacha szkło w gnieździe jest grubsze niż samej bańki głównej świetlówki.

a tu parę zdjęć.

IMG_9967.CR2.jpg

IMG_9969.CR2.jpg

IMG_9970.CR2.jpg

To tak apropo rozszczelniania się świetlówek przez bolce.

Dodam że ja mam 2 świetlówki z peknietymi podstawami bolców... od uderzenia.

Tuba jest nie ruszona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. Zgloszenie tej reklamacji nalezy do Sprzedawcy nei do kupujacego. IMHO byla to jednak wada pakowania.

...

wydaję mi się, że to odbiorca paczki po dokładnym obejrzeniu towaru, jeżeli stwierdzi uszkodzenie, wypełnia w obecnosci kuriera protokół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro zamieszcze zdjecia jak wyglad uszkodzenei tych swietlowek i to jak mniemam wyjasni sprawe.

MK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×