Skocz do zawartości
lukaszra

okrzemki po raz 2 ??

Rekomendowane odpowiedzi

co do chemi cleanu to wydaje mi się, że to jakiś selektywny antybiotyk który wybija florę bakteryjną więc też nie jestem jego zwolennikiem na dłuższą metę.... zawsze to zachwieje sytemem biologicznym... w ostateczności można się nim posłużyć ale trzeba miec pewność, że ognisko zapalne jest już odnalezione bo w innym wypadku cyjano wróci równie szybko jak sobie poszło po kuracją specyfikiem;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do chemi cleanu to wydaje mi się, że to jakiś selektywny antybiotyk który wybija florę bakteryjną więc też nie jestem jego zwolennikiem na dłuższą metę.... zawsze to zachwieje sytemem biologicznym... w ostateczności można się nim posłużyć ale trzeba miec pewność, że ognisko zapalne jest już odnalezione bo w innym wypadku cyjano wróci równie szybko jak sobie poszło po kuracją specyfikiem;P

http://reefshop.pl/sklep/index.php?main_page=product_info&cPath=360_1014&products_id=6255

czy to sie nadaje to czegos nie koniecznie do mieszania zupy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestescie swietni dziekuje za pomoc

nie przesadzaj;) nie wiem jak Smithpl ale ja chętnie pomagam nowym tak jak i mi kiedyś tu chętnie pomagano;) teraz ta stara gwardia trochę się zawęziła tudzież wycofała nad czym ubolewam (Tak koledzy BigWalker i hepatus1000 o was mówię;)) więc my kiedyś czerpiący od takich kolegów jak wcześniej wymienieni czujemy się w obowiązku pomocy rozgryzienia naszego cudownego hobby:)

Pozdro i powodzenia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej może być:) sam mam bardzo podobny jeśli nie taki sam:D

to kupie jak bedzie na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukaszra tak na marginesie to Ty się jarasz papugami?:) znasz się na tym? ojciec mój choruje na jakieś papużysko:) mysłał o rozelli białolicej? fajne to jest;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukaszra tak na marginesie to Ty się jarasz papugami?:) znasz się na tym? ojciec mój choruje na jakieś papużysko:) mysłał o rozelli białolicej? fajne to jest;D

tak mam 2 ary epoletowe ara nobillis jako jedyny na pomorzu :)

wczesniej mialem aleksandretty

a wczesniej faliste

rozela ,,,,,,, nic specjalnego :) to ma byc papuga dla niego czy rodziny ?

ps,,, miernik tds pokazuje tylko wartosi wody RO czy takze zasolenie ??

Edytowane przez lukaszra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:) on bardzo chce ale chyba nie wie ile przy papugach jest roboty... matka bardzo nie chce bo ma bzika na punkcie swoich kwiatów i ma takie wizualizacje ze wszedzie będzie masa gó*** na jej kwiatach;P a ja mam do tego taki stosunek, ze fajne może być:) chętnie sie czasem pobawie ale moim konikiem jest akwa a juz na nie nie mam dość czasu;) jednak fajny papug byłby fajny:) hehehe... Mi zawsze podobały się Kakadu, kiedyś miał taką znajomy i jest to szalenie mądre zwierze... ale myślę, ze wchodzą w gre papugi z rozmiaru średniego czyli rozella ew aleksandretta nic większego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:) on bardzo chce ale chyba nie wie ile przy papugach jest roboty... matka bardzo nie chce bo ma bzika na punkcie swoich kwiatów i ma takie wizualizacje ze wszedzie będzie masa gó*** na jej kwiatach;P a ja mam do tego taki stosunek, ze fajne może być:) chętnie sie czasem pobawie ale moim konikiem jest akwa a juz na nie nie mam dość czasu;) jednak fajny papug byłby fajny:) hehehe... Mi zawsze podobały się Kakadu, kiedyś miał taką znajomy i jest to szalenie mądre zwierze... ale myślę, ze wchodzą w gre papugi z rozmiaru średniego czyli rozella ew aleksandretta nic większego:)

jesli to dla niego to niech bierzez żako mega madra i bedzie tyko jego idelany uklad jesli mama nie chce

zako jest dla swojego pana jak pies :) doslownie ,, zyje z nim przezywa z nim ,,, przywyczaja sie tylko do jednej osoby

i jest piekielnie inteligenta a zarazem swietnie gada :)

trzeba jej zrobic miejsce do zabaw ja mam tak w pokoju i wtedy masz spokoj tam laza i tam najwiecej przesiaduja oprocz ramienia oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie obok siebie swietnego hodowce od ktorego ja bralem papugi jakby co podam wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ale akurat żako mu się nie podobają;P hehehe zresztą to jest duży papug...;) fajna ta nobillis;) droga zabawa?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie obok siebie swietnego hodowce od ktorego ja bralem papugi jakby co podam wszystko

chyba wiem o kim mówisz;) taki koleś gdzieś tam między jastrzebiem a wodzisławiem?:) od znajomego już dostawałem na niego namiar;)

Edytowane przez Bart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zako nie jest duze tylko tak wyglada jest spore w klebie ale nie za duze ,, takie akurat na ramie ,,

para nobilisow to spory ksozt ,, znaczysie wiesz dla kazdego co innego to spory koszt :)

hodowca z krakowa ma kilka gatunkow fanatyk z wielka wiedza ,, ale to do dogadania

senegalki tez sa fajne ,,male i madre ,, najwzniejsze jesli ma to byc przyjaciel zeby byla recznie karmiona od pisklaka

Edytowane przez lukaszra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jestem świadom rzędu wielkości cen ar;) sztuka to wydatek jakieś 10 klocków nie?:) taka papuga nie wchodzi w grę;) myślę, że ojciec nie da za to więcej niż kilaset złotych więc żako raczej odpada, zresztą wygląda jak indyk a nie jak papuga;)

a co to ta senegalka? jaka cena? na fotach wygląda przyjemnie:D

Edytowane przez Bart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieeee etoletowa tyle nie kosztuje :)

arrarauna mloda ta ode mnie ze zdjecia to koszt srednio ok 5 kola za malucha dorosle czesto mniej ,, para rozplodowa zalezy od gatunku ale nawet 30 tysiecy

zako cos kolo 2500 za sztuke

epoletowe troche mniej

senegalki cos okolo 1000 mowie oczywiscie o hodowcy z papierami ,, bo ptaki trzeba rejestrowac w urzedzie oprocz 3 gatunkow ,,, aleksy ,, nimfy i love birds czyli nierozlaczki

senegalki sa spoko male i gadatliwe poczytaj o nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zastanow sie , po co ci reczny?

automat, zakladasz na rurki i na odczyt naciskasz guzik. Reczny jest dobry do basenu thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie patrze na senegalki na youtube to taki mają smieszny kształt;) hehe;) widzę, że to temat na dłuższą rozmowę a ja już muszę spać;) hehe... jeszcze się zgłoszę po radę jak coś!

pozdrawiam i powodzenia w zwalczaniu plag:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zastanow sie , po co ci reczny?

automat, zakladasz na rurki i na odczyt naciskasz guzik. Reczny jest dobry do basenu thumbsup.gif

smith na jakie rurki :)

ja zadnych rurek nie mam :) zapominasz ze ja nie mam sumpa :)

czy aki tds poarze tez zasolenie ?? czy tylko wartosi wody RO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×