Skocz do zawartości
Admin

Akwa Marin [Kraków]

Jak oceniasz sklep?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep?

    • Zły
      6
    • Średni
      5
    • Dobry
      3
    • Bardzo dobry
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam ten sklep/hurtownie, zaopatruję się u pana Olivier'a od prawie 5 lat. Zrealizowałem 12 komercyjnych projektów- ja i moi klienci, jak dotąd jesteśmy zadowoleni z "jakości" zwierząt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oli jest bardzo fajnym facetem, pomocnym i serdecznym. Dobra jakość towaru. Zaopatruje sie od lat. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Postanowiłem wyrazić swoją opinie o sklepie przy Tatarskiej.

Słyszałem różne opinie o sklepie i właścicielu,moje zdanie jest takie, ja tam jestem bardzo zadowolony z obsługi dla właściciela nie ma czegoś takiego że nie ma wykopie choćby z podziemi,co do cen jakie panują w sklepach to wiadomo to jest ich praca i źródło utrzymania,ja tam wole zapłacić ciut więcej i widzieć korala lub szczapkę lub rybę,już parę razy kupowałem szczepki na forum, jak to można nazwać szczepkami 1,5 cm.

Może tym co napisałem naraziłem się paru osobą ale jest demokracja i wolność słowa i zakupu.

Pozdrawiam.

J@cek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również polecam zdecydowanie sklep,

bardzo miło można porozmawiać i zwierzęta jakie tam zakupiłem są zdecydowanie zdrowe i mają się dobrze.

Często można znaleźć prawdziwe perełki w akwariach - trzeba tylko dobrze poszukać :)

Co się nie wszędzie zdarza - właściciele nie łypią na klienta by tylko coś sprzedać, a cierpliwie obsługują i doradzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szcerze - ja mam mieszane uczucia. raz fajnie a raz nie do końca jak bym sobie tego życzył.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś zaimportował ładne korale ,a nie 6 popularnych gatunków acropor .Mam nadzieję że częściej będziemy mieli okazję kupować takie korale sps jak i lps ,po ostatniej piątkowej dostawie poziom firmy Akwa-Marin zdystansował konkurencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakich godzinach ten sklep jest teraz czynny? ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem u nich trochę korali ( przesyłka PKP) i wszystkie dotarły w super kondycji. Polecam ten sklep.  B.dobry kontakt. Pełen profesjonalizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×