Skocz do zawartości
Wega29

KONKURENCJA ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko Panowie :) MAMY "już" 90zł :)

Na razie podziękowanie dla:

WLODZIMIERZ BIES 20zł PLN

MACIEJ ANDRZEJ KAWECKI 10zł

KEVLAR 20zł

PAWEŁ KLIMOWICZ 20zł

THCSKIBA 20zł

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

....[ciach]

jesli uzytkownicy wola pisac posty na innym forum to ich sprawa nikt nikogo nie bedzie uszczesliwial widac polacy taki narod iles tam lat zyli w cenzurze mowiono im co moga a czego nie moga i jest im z tym dobrze to niech tak zostanie

na forum nano nie wolno zamieszczac zadnych reklam ani postow o temacie komercyjnym [ciach]

Mylisz się kolego, można. Tylko że jest to reklama płatna. A że wiele osób liczy na gotowe i chciałoby wszystko nie płacąc nic - stąd takie a nie inne zasady. Każda NORMALNA osoba która ma do czynienia z handlem (czy to elektornicznym czy normalnym) rozumie zasady panujące na rynku, szczeólnie dotycżace reklamy - nie ma reklamy, nie ma sprzedaży.

Ci co tego nie przyjmują do wiadomości - jest to tylko ich problem.

[ciach]

w sumie nie bardzo to rozumiem niby obrona swoich interesow ale gdzie tu mowa o zdrowej konkurencji kazdy ma mozliwosc wyboru i niewazne jaka byla by ta reklama moze wybrac sam czy kupi w um-um czy tez w erybce[ciach]

zdrowa konkurencja? Wykup reklamę i zrób zdrową konkurencję. Albo zastanów się jeszcze raz nad znaczeniem słów których psizesz, bo najwyraźniej ich nie rozumiesz..

Nie po to ponosiliśmy koszta utrzymania i promocji serwisu(jak choćby system adwords w google, gdzie pula na promowanie serwisu to było 3000zł rocznie), reklamy w gazetach, konkursy z nagrodami - by teraz za przeproszeniem, "za frajer" umożliwiać reklamę innym.

Ja wiem - ty na pewno byś tak zrobił, ale niestety tak nie jest...

pewnie znajdzie grono osob ktore powiedza ze jestem jeb....ty ale to sa te dupowlazy ktore bez wazeliny wlaza przemkowi w du.e tak jest on wam za to tak wdzieczny ze da wam przy zakupach po 50% rabatu napewno zapisuje kazde dobre slowo od was w zeszyciku z rabatami[ciach]

stwierdzam że jesteś człowiek bardzo sfrustrowanym. nie wiem dlaczego - czy dlatego że sprzedaż Twoich mikserków nie iudzie Ci tak jak powinna, czy też może przyczyn należy szukać gdzie indziej. Dlatego z pewną pobłażliwością odbieram ton Twojej wypowiedzi, tłumacząc to właśnie tym faktem.

Co do włażenia w d.... - nie wiem czy to forum o akwarystyce morskiej, czy też blog opisujący własne upodobania i preferencje. Ale nie zapomij o jednym - takimi słowami obrażasz wiele osób, być moze także Twoich kolegów, którzy po prostu ze zwykłej uczciwości(są zadowoleni z zakupów w naszych sklepach) stają czasem w naszej obronie bo dla wielu przeciwników nanoreef jest to niezła kobyła do jechania sobie do woli.

Ale to naprawdę nie mój problem - tylko tych osób i ich posychicznej izolacji.

Jeśli to forum powstało tylko i wyłącznie jako alternatywa dla takich osób jak Ty - to nie dziw się że jest tu mała frekwencja.

Być może czas, abyście zmienili formułę i samego forum i sposobu podejścia do pewnych spraw(po nieobecnych można sobie pojechać, dupe obsmarować, a jak ) - inaczej prędzej czy później umrze to swoją śmiercią naturalną.

I na koniec - wracając do reklamy. Mamy wielu "partnerów' handlowych jak choćby Siren, z którym wymeiniamy się na produkty , zwierzęta itd. Mimo ze za MAćkiem i jego sposobem prowadzenia interesów nie przepadam , wrećz tego nienawidze.

Jednak biznes to biznes - w biznesie nie ma kolegów, wrogów, nie ma obrażania się - tak robią tylko dzieci.

Chcesz rozwinąć swój interes i wykupić reklamę? Prosze bardzo - nie widzzę problemu.

Jednak muszą to być jakieś ZDROWE ZASADY - coś za coś. A nie coś za darmo.

Takie rzeczy to tylko w Erze.

Pozdrawiam serdecznie

Przemek

Wredny kapitalista

PS. Aktualnie w nano-reef zarejestrowanych jest prawie 1900 osób. Różnica między naszymi forami jest taka - ze nasze można czytać bez rejestracji, a na Waszym nie. W sposób sztuczny zawyża to Wam liczbę użytkowników forum.

MAmy ponad 20000 odsłon dziennie , i okolo 1.5 tysiąca indywidualnych wejść .

Czy to mało czy dużo - raczej dużo, biorąc pod uwagę ile osób czyta forum nie zabierajac głosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaj mi sie Przemku, ze nie ma sensu licytacja, ktore forum jest fajniejsze, ktore ma wiecej wejsc i uzytkownikow, czy wiecej postow dziennie. Bo jezeli o to chodzi to zadne krajowe forum nie umywa sie do reefcentral.com i przy obecnym rozpowszechnieniu znajomosci angielskiego mozna sie w sumie do niego ograniczyc ( zreszta widuje tam posty osob z Polski dysponujacych spora wiedza akwarystyczna, a wypowiadajacych sie na polskich forach strasznie rzadko). Jak dla mnie to nie tedy droga. Wypowiadam sie na obu forach, bo na obu forach mozna dowiedziec sie czegosc ciekawego, popytac, poodpowiadac i popoznawac innych morszczakow. Ze na jednym jest mniejszy ruch, a na drugim wiekszy to juz wiele mnie nie obchodzi.

Stad tez ewentualne klotnie pomiedzy zarzadzajacymi oboma forami wydaja mi sie, przepraszam za slowo, glupie. Raz na tym forum, raz na nano-reef: Tu cenzura, tu nie, tu to, tu siamto - moze zamiast tego porozmawiamy o akwarystyce? Pozdrawiam,

M. K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że Przemek zna MOJE stanowisko w tej sprawie.

Interesy-INTERESAMI fora-forami

Ocelocik dobrze powiedział: moze zamiast tego porozmawiamy o akwarystyce?

POZDRO FOR ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

nie do konca Przemku zrozumielismy sie z ta reklama o ktora pije do ciebie

Usuwales posty z towarami ktorych sam nie sprzedajesz chocby ta ostatnia sprawa z wezami loc-line u ciebie w sklepie ich nie widzialem

Jesli ich nie masz w stalej ofercie wiec nie powinno ci to przeszkadzac ze ktos tam probuje dorobic a kazdy z zainteresowanych po zakupie bedzie mial troche grosza w kieszeni zaoszczedzajac na zakupie

dlaczego za reklame nie uznasz posta w ktorym ktos sprzedaje z 50 kilo zywej skaly przeciez jest tansz niz ty oferujesz a przy tej ilosci to juz bedzie hurt

inna osoba namietnie sciagala z niemiec towary zbierajac zamowienia na forum tez nie uznales tego jako reklamy a przeciez na calym interesie docelowo tracisz ty

Twoj serwis twoja strona ty ustalasz zasady wiec reklama produktu czy tez w tej samej cenie czy tez drozszego lub tanszego od tego ktory ty sprzedajesz u siebie byla by nie na miejscu i jesli bys ja usunol nikt by nie patrzal na to krzywo no moze poza samym reklamujacym

tak samo postapiles z moim postem diy na ktorym pokazalem 3 reaktory

w moim poscie nie bylo mowy o jakiejkolwiek sprzedazy jakiegos z nich

nie dalem ich w dziale targowisko nie napisalem ceny i nie byla to reklama

pokazalem 3 zrobione przez siebie sprzety ktore wykonalem sam i praktycznie jak kazdy w tym dziale chwalilem sie tym co wykonalem ( samo w sobie to po czesci reklama ) ty jednak odebrales to inaczej i usunoles tego posta dlaczego ?

Tworzac swoje forum penie nie spodziewales ze rozrosnie sie az do obecnej wielkosci i napewno nie przypuszczales ze beda tez klopoty z niesfornymi uzytkownikami sprawowanie nad nim kontroli to nielada wyczyn

Jak ze to ty jestes wlascicielem forum i masz sklepy z dobrociami ktore codziennie przewijaja sie w tematach forum masz niestety pelna wladze co bedzie na nim a co nie

Sam przyznasz ze to co tam sie pojawi bedzie zalezec tylko od ciebie

nie jest to idealne rozwiazanie ale niestety prawdopodobnie juz tak bedzie zawsze watpie aby powstalo jakiekolwiek podobne forum ktore bedzie moglo konkurowac z twoim

Piszesz o platnej reklamie ze nie ma nic za darmo ok rozumiem ale sam wypowiedz sie np. reklama odpieniacza oraz firmy ktora go sprzedaje -( towar tanszy niz u ciebie ) ile by kosztowala zapewne cena byla by zaporowa i skutecznie odgonila by potencalnego reklamodawce sam napisales ile masz wejsc na forum a kazdy z tych odwiedzajacych to potencjalny klient czyli jak dla mnie mozna by wiecej stracic niz zarobic na takim zabiegu czyli bledne kolo

dlatego twierdze ze idealnym rozwiazaniem bylo by forum niezalezne ale niestety takie nigdy nie zaistnieje patrzac realnie oczywiscie nikt raczej nie wylozy pare tysiakow i mase czasu na bezinteresowne wypelnianie wolnego czasu uzytkownikom

co do tego co napisalem o wlazeniu w d.... czytajac kilka z wypowiedzi tematu chyba bylo to z cyklu dobry sklep zly sklep odnioslem takie wrazenie nie mowie tu o wszystkich ktorzy tam pisali ale kilka z odpwiedzi az ociekalo miodem

sam robilem u ciebie 3 razy zakupy 2 razy bylem zadowolony za 3 razem niestety

mnie zbyliscie

nie czepiaj sie do tego forum znajdziesz tu nie jedna osobe ktora jest i u ciebie a to co ja napisalem jest tylko moim zdaniem byc moze ja tu tylko jestem jedynym sfustrowanym i moja fustracja napewno nie jest spowodowana niska sprzedaza mikserkow chyba nie myslisz ze produkcja tych mikserkow to moje zrodlo utrzymania

jest to cos co osobiscie mnie przeroslo niestety na obecna chwile nie jestem albo raczej nie chce zwiekszyc tego co robie

pozdrawiam

sfustrowany thcskiba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech dawno mnie tu nie bylo:)

Nano-reef to skarbnica wiedzy, dzieki temu serwisowi zalozylem baniak wogole. Sluchajac rad sklepikarzy, czy czytajac uboga prase akwarystyczne, pewnie skonczylbym na marzeniu o wlasnej slonej perelce. Wchodzac tam, mam wszystko na tacy, forum jest aktywne i zawdziecza to nie tylko spolecznosci ktora je tworzy, ale takze Przemkowi. Oba jego sklepy wypelnione sa banerami, w prasie pojawialy sie reklamy sklepu, ale tez forum. Wlaze w dupe? Nie mam w tym zadnego interesu. Zakupy w um-umie robilem raz w zyciu, kupilem osmoze i jakies tam badziewie.

Jezeli forum ma sie utrzymac musi zmienic formula. Brakuje w necie poukladanego kompedium wiedzy i w tym kierunku uwazam, ze trzeba isc. Pomysl taki mial serwis rafa.pl.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HI

Nareszcie Chwilka Wolnego:) Bardzo chętnie Pomoge w Spopularyzowaniu Tego Forum. Na naszej Stronie umiescimi odnosniki i poprawi się oglądalność.

W mojej jak i Skiby gestii jest aby To Forum Mialo dużą oglądalność ( sami wiecei dlaczego: )

Dlatego jezeli macie przygotowane jekies banerki itp to proszę o kontakt zainstaluje je w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek Ty też prześlij mi bannerek (550 pixeli szerokości i 110 pixeli wysokości) sklepu to go wrzucę, albo wstawie Ci taką przewijarke z promowanymi produktami na stronie głównej :)

A co do naszych bannerków, to pracuję nad tym tzn. szukam jakiegoś grafika który to zrobi bo ja w tym temacie zbyt mocny nie jestem :-?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×