Skocz do zawartości
ozim

"Niezależne" Forum Aqua-Reef.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ozim. Nie odpisałem Ci jeszcze gdyż na Twoją widomość gdyż nie miałem jeszcze dzisiaj czasu tego zrobić. Pracuję i nie mam niekiedy czasu aby wisieć "24-on line" na NASZEJ stronie.

Co do wykasowanego postu. Rozmawaiłem o Tym z Tomkiem. On przedstawił mi SWÓJ punkt widzenia a ja SWÓJ. Tomek wytłumaczył mi dlaczego tak zrobił. Rozumiem jego podejście, chociaż OSOBIŚCIE TWIERDZĘ, że kasowanie postów NIE JEST najlepszym rowiązaniem i TWOJE posty powinny zostać zamknięte lub ZREDAGOWANE i wytłumaczone a nie OD RAZU kasowane.

UBOLEWAM nad tym, że zostały skasowane.

CO DO PANÓW adminów. Mariusz jestem.......MIŁO MI

Nigdy nie traktowałem sie JAKO PAN ADMIN i nigdy nie będę.

OCELOCIK ma rację i PODPISUJE SIĘ POD JEGO WYPOWIEDZIĄ obiema rękami i nogami. Nasze forum powstało po to ABY BYŁA WOLNOŚĆ SŁOWA I NIE USUWANIA!!!!!!

Takie było OD POCZĄTKU zamierzenie AQUA-REEF.

Co do regulaminu. Ogłaszam CASTING na punkty do regulaminu GDZIE MY WSZYSCY go sobie napiszemy PUNKT po PUNKCIE. WSZYSCY się nad tym ZASTANOWIMY I PRZYMYŚLIMY i bedziemy go przestrzegać. OTO LINK DO TEMATU: http://aqua-reef.pl/showthread.php?t=1886

W końcu TO forum TWORZYMY MY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mariusz że w 100 % zrozumiałeś moje intencje założenia tego tematu. Nie chcę dalej drążyć bo zaraz zaczną się przepychanki i nie potrzebne docinki. Myślałem dokładnie tym tokiem, iż to forum jest wolne pod każdym względem.

Tomku rozumiem Twoje intencje i Twoją postawę. Na prawdę nie wiedziałem że tak się nie lubicie po prostu jestem może tu za krótko żeby o tym wiedzieć. Na prawdę jeżeli napisałbyś na PW żebym wyedytował posta uwierz mi że zrobiłbym to od ręki. Nie wiem gdzie podział się też link w temacie lampy który wrzuciłem na targowisko ale myślę że bez sensu dalej klepać to samo.

Uważam że na prawdę proste i czytelne reguły gdzie można czasami odsyłać "delikwentów" na prawdę by się przydały.

pozdrawiam

ozim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak że nie lubimy NR. Ale większość z NAS odeszła własnie z NR nie znajdując tam akceptacji. Ja odszedłem dlatego, że przestałem lubić niektóre osoby. Większości nie znam osobiście ale towarzystwo Zbyszka (Swira, Swirleja) bardziej mi pasowało. Dlatego powstało TO forum. Wolne. Nie obciążone "z góry" :)

Nie mówię że NIE JESTEŚMY BEZ WAD. Często sami rozpoczynaliśmy słowne utarczki. Nie mogę powiedzieć, że winna była tylko jedna strona. Ale nie płaczę z tego powodu :lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nano-reef istnieje dużo dłużej niż Aqua i przez cały ten czas bardzo wiele ciekawych wypowiedzi się tam nazbierało. Masa wiedzy.

A wyszukiwarkę i tak mają do bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dudu Mamy być kulturalni i dawać dobry przykład naszym kolegom :lol::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to otrzymali kulturalną opinię. Bo do bani to najłagodniejsze określenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo do bani to najłagodniejsze określenie.

To se teraz posta nabiję ;)

Oj niedobry ty niedobry :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... Co by tu napisać... Wszyscy wiedzą że jestem modem na NR... Ale po pierwsze zgadzam się z tym że odsyłanie do NR jest bzdurą. Są pewne rzeczy których przeskoczyć czy zmienić się nie da, NR jest dłużej na "rynku" i siłą rzeczy jest kopalnią wiedzy, dlatego uważam że wklejanie gotowej liny nia załatwia sprawy, ponieważ tak czy inaczej większość morszczaków czyta oba fora. Więc jeśli ktoś zadał pytanie tutaj, a nie tam to miał ku temu powód, albo tam juz to zrobil i nie uzyskał zadowalającej go odpowiedzi, albo nie chciał z jakiegoś powodu zadac go tam, albo po prostu doszedł do wniosku że tutaj uzyska bardziej fachową czy też wyczerpującą odpowiedź niż tam. Dlaczego więc na siłę wysyłać go gdziekolwiek indziej? To trochę na takiej zasadzie jakby ktoś zapukal do naszych drzwi w środku nocy, poprosił o kromkę chleba i usłyszał : "Moj sąsiad ma i Ci da..." Niekoniecznie jest to fajne...

Pozdrawiam

seb

ps. Smith!!!! Dziadu jeden sakramencki! Nie oceniaj ludzi, tylko ich czyny... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie Seb to jest ewidentne bicie piany z Twojej strony ;), przecież chodziło o to żeby autora tematu odwieść od pomysłu lania chemii do baniaka a nie ucinać temat. Chyba każdy miał dino w młodym baniaku, ja też i to jest cały sens felernego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×