Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Do osób które posiadają pompy Jebao  W25 proszę o opinię o tych pompach działaniu i awaryjności czy warto je kupić 

polecono mi je do zbiornika 100x65x60   2szt  więc chciał bym się o nich coś dowiedzieć by móc zdecydować czy je kupić

Edytowane przez Modliszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam same dobre opinie na jej temat- jest warta swojej ceny. Poproszę męża żeby mi ją na urodziny kupił  :blush:

Ale do 200l akwarium w zupełności starczy jedna- no i nie wiem co planujesz za koralowce.

Masz tu fajny filmik z pracy wp25  :woot: 

http://www.youtube.com/watch?v=cBP_d6MTJKA

 

:thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200l ustawiłem jak się tu zarejestrowałem i zaczynałem marzyć skonczyło się tak że stoi u mnie 390l :)Jako że jestem początkujący to będą koralowce miękkie i kilka rybek :) a kiedyś może coś tam się zmieni jak wszystko dobrze ogarnę :)

Edytowane przez Modliszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, do obsady miekkiej i lps polecam 1x wp40-podkrecic i zmniejszyc moc zawsze mozesz, badz jak ktos Ci podpowiedzial 2x wp25 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni używam model wp-40 w zbiorniku 150x50x50 i jestem bardzo zadowolony. W nocy chodzi w trybie nocnym samodzielnie ale w dzień jest uzupełniana przez JVP-202,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zalewam nowe akwa ... w 80x60x65 jak odpaliłem testowo WP25 (po włączeniu było ustawienie 100%) to chciało mi wywalić całą wodę poza zbiornik - zobaczymy jak w praktyce ale jestem pod wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zalewam nowe akwa ... w 80x60x65 jak odpaliłem testowo WP25 (po włączeniu było ustawienie 100%) to chciało mi wywalić całą wodę poza zbiornik - zobaczymy jak w praktyce ale jestem pod wrażeniem.

Ja właśnie też. Nie Tunze ale robi niezła burzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem drogą kupna WP-40 i jest bardzo mocna. Na maksymalnym ustawieniu chciało mi ryby wywiać. Trochę ją słychać, mam nadzieję, że się dotrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz zbiornik, jak skały poukładane itp. Ja najczęściej jadę na tym zmiennym programie JVP- 202 to w dzień bo w nocy na minimum i tylko Jebao pracuje. To spokojnie wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie macie doświadczenie jak długo się dociera żeby na max było słyszalne no poziomie min ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pompy, a mam 3 szt WP25,40,60 zaraz po włączeniu były ciche. :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pompy, a mam 3 szt WP25,40,60 zaraz po włączeniu były ciche. :banana:

Własnie sie dziwie bo moja tez jest cicha a mała nie jest bo 13 tyś l. Zobacz jak daje czadu JVP-202 to przestaniesz narzekać na Jebao.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×