Skocz do zawartości
Jacek56

preparaty do karmienia koralowcow SPS i LPS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakie sa wasze opinie o produktach Fauna Marin i Korallen-Zucht do karmienia koralowcow?

Jakie produkty polecacie?

Pozdrawiam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia o produktach FM jest bardzo dobra :) Uzywam UltraMin F i S a takze Ultra-SEAFAN dla organizmow azoo i efekty sa zachecajace. ALe oczywiscie nie jestem do konca obiektywny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AquaManiac

Czy to sa jedyne produkty FM jakich uzywasz? Jaka zaobserwowales reakcje SPSow na UltraMin S?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, uzywam ostatnio wielu produktow FM, na czele z UltraLITH-em :)

Trudno mi powiedziec odnosnie reakcji SPS-ow: w domowym akwarium przeszedlem z aminokwasow Gro-Techa na FM, roznicy na razie specjalnej nie widze - u mnie SPS-y dzieki Bogu rosna i wygladaja mniej wiecej zawsze tak samo. Moze za krotko jeszcze stosuje, ok. 3 tygodni. Ostatnio zreszta nie mam wiele czasu na domowy zbiornik, sprawdzam tylko czy wszystko pokazuje polipy i czy sa wszystkie ryby :) W pracy natomiast nie mam porownania, bo tam zbiorniki caly czas jadą na produktach FM ale wyglada to dobrze, wszystkie korale pokazuja ladnie i polipki i kolorki.

Nie chce, zeby to zabrzmialo jak reklama, ale IMHO zaleta produktow FM jest to, ze producent czesto podaje ich sklad, wiemy z grubsza co lejemy do baniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce, zeby to zabrzmialo jak reklama, ale IMHO zaleta produktow FM jest to, ze producent czesto podaje ich sklad, wiemy z grubsza co lejemy do baniaka.

Przepraszam, ze pisze drugi post ale chcialem zedytowac pierwszy i nie dalo sie, tzn. dostalem komunikat ze niby sie zedytowalo, a sie nie zedytowalo. Zaraz mi jeden z drugim admin napisze ze dziwne, bo u niego dziala :)

EDIT: sie zedytowalo jednak ale po dluzszej chwili, sorry za zamieszanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×