Skocz do zawartości
Miklas

Wyświetl nową zawartość - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po kliknięciu w "Wyświetl nową zawartość za każdym razem muszę odhaczać "Zawartość, którą obserwuję". Trochę upierdliwe to jest. Nie wiem czy to tak celowo czy jakiś błąd, bo jak będę chciał obserwowane podejrzeć, to sobie zaznaczę.

P.S. Skasowałem pliki cookie.

Edytowane przez Miklas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź teraz :wink: .
U mnie odznaczony/zaznaczony wybór został poprawnie zapamiętany również po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic się nie zmieniło. Wylogowałem się, wywaliłem ciasteczka, zalogowałem się ponownie i znowu to samo, odznaczyłem "zawartość, którą obserwuję" i wyświetliło nieczytane wątki, ale po ponownym kliknięciu w "Wyświetl nową zawartość" Wyświetla z zaznaczonym "zawartość, którą obserwuję"

Przeglądarka Google Chrome

 

Pozdrawiam, Marek.

 

EDYTKA: Zaczyna mi to coraz bardziej przeszkadzać, bo nawet po odznaczeniu w/w opcji jak chcę przeskoczyć na następną stronę z wynikami, to wraca mi do tych niechcianych ustawień i w konsekwencji nie mam możliwości zajrzeć na kolejne strony z nieczytanymi wątkami, dostępna jest tylko pierwsza.

Edytowane przez Miklas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest inny problem ale dotyczy funkcji "Wyświetl nową zawartość". Otoz od kilku ladnych dni ta funkcja nie zwraca zadnego posta tylko komunikat w stylu "brak nowej zawartosci". Wczesniej dzialalo bez zarzutu. W miedzyczasie nic nie zmenialem.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak samo, zobacz czy nie masz zaznaczonej po lewej stronie "zawartość, którą obserwuję" lub innego parametru wyświetlania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest inny problem ale dotyczy funkcji "Wyświetl nową zawartość". Otoz od kilku ladnych dni ta funkcja nie zwraca zadnego posta tylko komunikat w stylu "brak nowej zawartosci". Wczesniej dzialalo bez zarzutu. W miedzyczasie nic nie zmenialem.

 

Pozdro

Ostatnio mieszałem trochę z ustawieniami cookies, więc za każdym razem zapisywało na świeżo pod inną nazwą, stąd te braki.

Daj znać np. jutro, czy coś się zmieniło, czy nadal są problemy.

 

U mnie jest tak samo, zobacz czy nie masz zaznaczonej po lewej stronie "zawartość, którą obserwuję" lub innego parametru wyświetlania.

Z tego co pamiętam używasz Chrome'a?

Ustawienia -> Ustawienia zaawansowane -> Prywatność

Tam powinny być ustawienia dotyczące plików cookies i danych witryn. Sprawdź czy nie masz zaznaczonej jakiejś opcji w stylu "Wyczyść przy zamykaniu" etc.

 

  a mnie pokazuje się coś takiego ?? co to jest ?

Gdzie to się wyświetla?

Możesz podrzucić printscreen? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to u mnie wygląda, wydaje mi się, że nie mam nic takiego ustawionego.

post-2771-0-65286500-1363946620_thumb.jpg

post-2771-0-65804600-1363946629_thumb.jpg

post-2771-0-55036600-1363947123_thumb.jpg

 

EDYTKA: Okazuje się, że na IE8 wszystko działa. Po zalogowaniu się była włączona opcja jak powyżej, ale po odchaczeniu zapamiętywało ustawienie. Niestety po powrocie na chroma sytuacja nie uległa zmianie. 

Edytowane przez Miklas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie juz dziala. Jakims cudem, bo sam tam nie klikalem, zaznaczona byla opcja :"oobserwowane" . Odznaczylem i hula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester u mnie był/jest ten sam problem co u Ciebie. Tylko że jak odznaczę opcję "tylko obserwowane", to wyświetla mi się wszystko ładnie, ale przy wyjściu z forum i następnej wizycie wszystko wraca do poprzedniego stanu i znowu zaznaczone jest "tylko obserwowane". Wie ktoś jak to rozwiązać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś jest na rzeczy. I chyba nie chodzi o ustawienia przeglądarki skoro więcej osób ma ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakuś, jaką masz przeglądarkę?

Próbuję się z tym uporać, w tej chwili najwięcej problemów jest z Chrome'm.
Eh tak jak by nie mogli się trzymać jednego standardu, każda przeglądarka chce być 'lepsza'. :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomek używam Chrome, wcześniej nie miałem żadnych problemów, z przeglądaniem forum na tej przeglądarce,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziala ;)

(to jedna z moich ulubionych odpowiedzi :))) )

na IE, safari, ipadzie, iphonie

jest jak bylo, z wyjatkiem pogubienia avatarow :)

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie dostałem PW z cytatem poprzedniej wiadomości i nic niema oprócz cytatu i nieszczęsnego   

Przed cytowaną wiadomością na górze i dole  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie dostałem PW z cytatem poprzedniej wiadomości i nic niema oprócz cytatu i nieszczęsnego   

Przed cytowaną wiadomością na górze i dole  :(

PW od innego użytkownika, czy jakieś powiadomienie na PW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest ciagle tak samo. Wczesniej nie zauwazylem, ale jak sie przyjrzalem to mam identyczna sytuacje jak Miklas. Za kazdym razem gdy wchodze na forum mam zaznaczone "obserwowane"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×