Skocz do zawartości
Admin

Chwilowe zniknięcie forum z anteny

Rekomendowane odpowiedzi

W ciemnym stylu piszę się na szaro i nie działa cały panel zmian czcionki itp , chyba ze tylko ja mam tak :_P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lewym górnym rogu tego panelu masz taką małą ikonkę z przełącznikiem, kliknij  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lewym górnym rogu tego panelu masz taką małą ikonkę z przełącznikiem, kliknij  :)

Jak dla mnie jesteś geniuszem komputerowym. Dzięki wszystko działa tak jak było.  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że działa :) . Edytor ma teraz trochę ciemniejsze tło i jasniejszą czcionkę, zobaczymy jak się sprawdzi.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może planowane wprowadzenie możliwości edycji w targowisku? Druga sprawa, to jak chciałem umieścić w poście sporo zdjęć, to forum wyświetla, że za duża ilość grafiki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że jest taka możliwość , wystarczy wykupić abonament miesięczny w wysokości 1 tys zł słownie jeden tysiąc :_))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Gdybyś nie wydał tego na dziewczyny i alkohol, to może skusiłbym się :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem że nie dostaje powiadomień na maila o nowych PW lub odpowiedziach w temacie. Mam zaznaczone odpowiednie opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1000 to sam alkohol, a gdzie reszta :teehee: .

Ile chciałeś wrzucić zdjęć?
Powiększyłem limit załączników na post, spróbuj jeszcze raz.

Planowane jest wprowadzenie możliwości edycji postów (z zapisem historii edycji), ale sprawa zależy głównie od wydawcy skryptu, obiecali dodać to w kolejnej wersji. W tej chwili nie ma sensownej możliwości rozwiązania problemu, niby da się to załatwić modyfikacją skryptu, ale jest duże prawdopodobieństwo, że będą z tym problemy w przyszłości i dlatego ten sposób odrzucam. Jeśli już tyle wytrzymaliśmy bez edycji to możemy chwilę poczekać :) .



A ja mam taki problem że nie dostaje powiadomień na maila o nowych PW lub odpowiedziach w temacie. Mam zaznaczone odpowiednie opcje.

Czy sprawdzałeś folder ze spamem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno są problemy z wysyłaniem postów, wiec sprawdzam czy u mnie jest ok.

Waldek pisz do dyrekcji, może Ci jakoś pomogą.

Edytowane przez Piotr34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli występują problemy z wysyłaniem postów lub PW (sprawa dotyczy głównie przeglądarki Firefox), polecam zacząć od wyczyszczenia pamięci przeglądarki :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe udało się   :thumbsup:

dzieki Piotr

 

Edytowane przez juwewaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folder pusty.

 

A ja mam taki problem że nie dostaje powiadomień na maila o nowych PW lub odpowiedziach w temacie. Mam zaznaczone odpowiednie opcje.

 

Wyślę Ci zaraz testowe PW, powiedz, czy teraz powiadomienia docierają.

Przez kilka dni były problemy z mailami, serwer został oznaczony jako rozsyłający spam, wszystkie maile się odbijały i wracały na naszą skrzynkę. Teraz powinno być już ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×