Skocz do zawartości
Admin

AquaMedic [Bogucin k.Poznania]

Jak oceniasz sklep?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep?

    • Zły
      11
    • Średni
      6
    • Dobry
      6
    • Bardzo dobry
      5


Rekomendowane odpowiedzi

To dziwne ale sklep produkty AM czyli swoje wysyła znacznie później niż inne sklepy handlujące towarem tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem tam kilka razy po ryby i korale narazie wszystko ok tylko nigdy nie moge się doczekac kogoś żeby mnie obsłużył masakra pod tym wzgledem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie to najgorszy sklep   :down: 

piszą że robią wysyłki a tak naprawdę nie robią,p Barbara nie kompetentna osoba na tym stanowisku,ignorantka

nie rozumiem pracodawcy ,jak można trzymać taką nieodpowiedzialną kobietę w dziale wysyłek,dramat!

chyba wcześniej pracowała w dziale mięsnym na rynku ,no niestety niektórzy nie nadają się do danej pracy

nie dotrzymuje słowa,nie robi zamówień,po prostu nie chce sie kobiecie  pracować

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jak tak czytam Wasze opinie to zastanawiam się czy mój sobotni wyjazd tam ma sens ...

 

 

hehehehe pani jak cie zobaczy że przyjechałeś coś kupić ,to popatrzy i powie do siebie ,oBoszzzzz następny

czego?    :D

po prostu będziesz jej przeszkadzał w piciu kawy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehe pani jak cie zobaczy że przyjechałeś coś kupić ,to popatrzy i powie do siebie ,oBoszzzzz następny

czego?    :D

po prostu będziesz jej przeszkadzał w piciu kawy

Wkręcasz mnie czy serio ? :D 

nie no ja pracowałem w zoologicznych przez 7 lat i powiem Wam szczerze , że jak teraz wchodzę coś kupić , to nóż w kieszeni mi się otwiera poziomem wiedzy , zaangażowaniem i podejściem do pracy ,, jestem bo muszem ,, mało tego w Szczecinie jak się zada pytanie ,,akwaryście,, z obsługi , czy można trzymać błazenka ze skalarem , to ci odpowie twardo że tak , i juz gotowy jest do łapania ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też myslałem że to żart ,no niestety

tą samą drogę chyba będziesz miał jak ruszysz na 3-miasto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletna pomyłka.Kupiłem dwa pokolce i przytargałem ospe.Poprostu ryby bez kwarantanny sprzedają a mówią,że są po.Sklep omijam szerokim łukiem.W ostatnim okresie wielu moich znajomych kupiło tam pare zwierząt i też poszły w kibel.Taka firma a taka olefka!!!!!!!!!! :down:

Edytowane przez romanxx2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś był dzisiaj w sklepie?

Czy była jakaś dostawa - krewetki? korale?(co dojechało)?

Będę w okolicy Poznania , ale nie wiem czy warto jechać.

Jeśli ktoś był proszę o info.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×