Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako osoba poczatkujaca na tym forum szukam czegos takiego jak regulamin czy zbior wartosci jakim sie tu kierujecie

Pozdarwiam Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu nie znajdziesz. Sam kiedyś szukałem bez rezultatu.

Jedynie twój wewnętrzny regulamin który obliguje do pewnych zachowań i postępowania :)

Edytowane przez mariuszduch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reguły nie regulamin.

Chamstwu w życiu przeciwstawiaj się siłą i godnością osobistą.

Witamy w klubie.

Pozdrawiam

Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i polej jak widzisz obok pusty kieliszek a kolega nie ma juz sily ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego regulaminu zwanego regulaminem konkretnie, nie ma.

Podczas rejestracji do zaakceptowania jest ogólny zbiór zasad użytkowania forum, który wygląda tak:

1. Wymagając szacunku na forum, okaż szacunek innym jego użytkownikom.

2. Staraj się nie pisać pod wpływem emocji, szczególnie tych negatywnych.

3. Zanim zatwierdzisz swój post, przeczytaj go jeszcze raz, sprawdź błędy i zastanów się, czy twoja wypowiedz zawiera przekaz, który wyraża twoje poglądy i z którym chcesz być identyfikowany przez czytelników.

4. Pamiętaj, że wbrew powszechnej opinii nie jesteś anonimową postacią w internecie!

5. Administracja nie odpowiada za wypowiedzi użytkowników forum.

6. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że zaniżanie poziomu dyskusji Forum poprzez odsyłanie Użytkowników do innych serwisów w celu uzyskania odpowiedzi rozumiane jest także przez odsyłanie Użytkowników do wyszukiwarek, podawanie linków do wyszukiwarek jako jedynej "odpowiedzi" na postawione pytanie (bez względu na to czy link kieruje do strony głównej wyszukiwarki czy do wyników wyszukiwania), chyba, że wynik wyszukiwania lub adres wyszukiwarki podany jest jedynie jako uzupełnienie wyczerpującej wypowiedzi - odpowiedzi na postawione pytanie, którym Użytkownik się posiłkuje lub wskazuje na możliwość uzyskania dalszych odpowiedzi.

Ważna jest jeszcze kultura osobista i ortografia, jak w normalnym, codziennym zyciu.

P.S. Temat założony w dziale dla początkujących morszczaków, przenoszę do działu dotyczącego forum ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jest taka jedna zasada , czlowiek inteligenty i myslacy zna ramy przyzwoitosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była netykieta i to wystarczało... i w zasadzie to chyba nikt jej nie odwołał :) bynajmniej dyrektor Internetu nic o tym nie pisał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że ja też szukałem i nie znalazłem, to chciałbym się podłączyć do tematu i powiedzieć ...Dzień Dobry....Ponieważ tego działu też nie znalazłem. (Jeżeli takowy istnieje to proszę o przeniesienie i sorki za kłopot).

Mam na imię Marcin i akwa mam od półtora roku (no...może trochę więcej). Od przeszło dwóch lat czytam i przeglądam fora o tej tematyce i się uczę. Przed zadaniem pytania staram się najpierw szukać....i zazwyczaj osiągam cel, więc pewnie dalej będę sobie siedział i czytał i postaram się du....py nie potrzebnie nie zawracać. Ostatnio częściej tu zaglądam więc może zagoszczę na dłużej, bo widzę również dużo znajomych nicków z innego forum......bo gdzie są stare morszczaki to jest i wiedza B)

Pozdrawiam Wszystkich i liczę na uzupełnienie mojej wiedzy w razie potrzeby....oczywiście z waszej strony :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×