Skocz do zawartości
Admin

Morskie.com [Stargard Szczeciński]

Jak oceniasz sklep  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      1
    • Średni
      3
    • Dobry
      3
    • Bardzo dobry
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Sklep rewelacja żadnych problemów z wysyłką czy odbiorem osobiście.Bardzo polecam i ceny ludzkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo polecam zakupy u p. Mateusza, po pierwsze kontakt zawsze rewelacyjny, jest możliwość odbioru osobistego. Zawsze wcześniej dzwonię z pytaniem o dostępność, jeśli nie ma za dwa, góra trzy dni przywozi. Super ceny dla stałych klientów, w tej chwili bardzo polecam Seachem Matrix, który jest w super cenie, do większych zakupów po kilka, kilkanaście złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie robiłem w tym sklepie zakupów ale pewnie zrobię. Szkoda tylko, że nie prowadzą sprzedaży życia do akwarium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprzęt sklep 1000% solidny.Brdzo polecam!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również tam kupowałem ostatnio i ceny oraz obsługa doskonałe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep dobry zamówiłem u nich nove 2jkę bo mieli taniej o kilka stówek niż w innych punktach.Wszystko tak jak się umawialiśmy na kontakt nie mogę narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sklep. Zamówiłem Wavebox i odpieniacz  i dotarły do mnie expresowo. Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep. Bardzo dobry kontakt. Pełen profesjonalizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Pan Mateusz ma profesjonalne podejście do klienta. Zawsze doradzi i ekspresowo realizuje złożone zamówienia. A nawet, jeśli w danej chwili nie ma czegoś na stanie

to przynajmniej o tym SAM informuje, a nie jak w niektórych sklepach nie mają i nie wiedzą, kiedy będzie. Z czystym sumieniem polecam sklep, bo nigdy się nie zawiodłem, a trochę rzeczy kupiłem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep ma strasznie długie terminy realizacji . Na te czasu od przelewu na konto  7 dni do strasznie długo . :down:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamawiałem brodibio i bioptium  - przesyłka doszła ekspresowo a i ceny ... lepszych nie znalazłem. Polecam zakupy w tym sklepie .

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×