Skocz do zawartości
Admin

Acropora [Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      3
    • Średni
      7
    • Dobry
      16
    • Bardzo dobry
      80


Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny taki sklep, przede wszystkim brawa za odpowiedzialne podejscie do zwierzat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam ten sklep. Profesionalna obsluga klienta przez telefon jak i droga mailowa, przesyłka zgodnie z umowa.

Moj głos w sondzie idzie na Bardzo dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem towar ale to co dostałem w prezencie za zwłokę w dostawie/ tu zaznaczę omówioną ze mną wcześniej/ zwaliło mnie z nóg. Musiałem zadzwonić czy aby ktoś nie dołożył mi towaru dla kogoś innego. Teraz powiem tak , aż żal że tak daleko mieszkam i mogę zamawiać tylko przez sieć, ale jak czas pozwoli to z pewnością odwiedzę ten sklep w realu. 3 X TAK

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak ogolnie jak mysle o obsludze klienta w Europie to chyba przezucam sie na sklepy z USA, odpowiedz dostaje w 5 min, przesylka jest u mnie w ciagu 7-9 dni, wszytko maja na stanie...

Muszę wyprostować Lionfish-a. Zamówiłem z acropory bio peletsy wysłali je w poniedziałek, a w środę (2 dni) miałem je u siebie w akwarium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale zauwaz ze napisalem to w watku o innym sklepie... wiec nie jest to opinia o Acroporze do ktorej nie ma zastrzezen tylko o ogolnym poziomie obslugi klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne do czego można sie przyczepic to wysokie ceny ;)

obsługa super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiam jak najlepszą opinię o sklepie.Zaczynam przygodę z akwarystyką morską i lepiej trafić nie mogłem.Zbiornik jest duży 1200l. Bez wsparcia, wiedzy i doświadczenia Łukasza nie byłoby przyjemności zakładania akwarium, byłby stres i niepokój.Jego cierpliwość jest nieoceniona.

Edytowane przez gopal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalny serwis posprzedażowy Tunze, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam. Sprawny kontakt email. Kupowałem wysyłkowo pokarmy, jestem w pełni zadowolony. To napewno nie ostatnie zakupy. aha, jeszcze dostałem mały gratis. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kolejny okres zakupów w Acroporze. Powiem krótko - inna jakość, inna półka.

Nigdy się nie zawiodłem ani na osprzęcie ani na zwierzakach.

Gwarantowana kwarantanna, do rąk klienta trafiają tylko "pewne okazy". Po prostu wyższa półka w podejściu do biznesu "morskiego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepik super. Pozdrowienia dla Pani która nas obsługiwała. Jak kiedyś jeszcze będziemy w Warszawie na pewno wpadniemy.

Edytowane przez ArTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sklepik, lata mijają a cały czas ten sam profesjonalny poziom i ładne zwierzaki.

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo gorąco polecam. Biorąc pod uwage pozostałe sklepy to sklep Łukasza i jeszcze taki jeden :P To inna wyższa liga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) Osobiście jest u mnie na pierwszym miejscu. Jakość i profesjonalizm na unikalnym wyjątkowo wysokim poziomie. Bardzo miła i cierpliwa obsługa. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×