Skocz do zawartości
bartoszek

Jak rozsławić forum AQUA-REEF

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz na poważnie - do czego Ci taki wyścig szczurów? czy to że gdzieś jest 8k userów a tu strzelam 80ciu - to źle ? Grunt to klimat jak wyżej kolega napisał. Na kij nam strona na twarzoksiążce - żeby ktoś siedząc z tabletem na klopie mógł lajka postawić ? niech klocka stawia :)

BTW - nie kumam ni cholery tego pędu do FB - może dlatego że nie mam i nigdy nie miałem tam konta.. no bo i w sumie po co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja racja mam szesnastke dlatego tak do fb ciągnie ale powiem że jeślli bym mógł to za te teksty dostali byście lajki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu minie moda na facebooka...

Tak wiem, dla niektórych to będzie koniec świata, ale przykro mi.

Chociaż hmm...

Jednak nie jest mi przykro :D

bartoszek gdybyś więcej siedział nad książką a nie na FB to byś wiedział, że pisze się "mógł" :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyslekcja a komp bez opcj polskiego niestety dwa dni kąbinowałem żeby były polskie znaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbie sobie jaj z tą "dysleksją", nie ma czegoś takiego jak "dysleksja", kilka lat temu nikt o niczym takim nie słyszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysleksja... ok. bym Ci opowiedział jak za moich czasów się SKUTECZNIE wszelkie dys... leczyło to byś do rzecznika praw dziecka napisał...

Admin kurna natchnąłeś mnie do zmiany avatara... a niech tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh.. Jeszcze snakecharner'a trzeba namówić, żeby wrzucił Rico lub Szeregowego :D.

Wszelkie 'dys...' wymyślono po to aby tłumaczyć lenistwo lub głupotę.

Kiedyś metody może najbardziej humanitarne nie były ale skuteczne i nikt nikomu kosza na głowe nie nakładał.

Nie jest jeszcze najgorzej, w US dzieci wytaczają rodzicom sprawy sądowe, twierdząc, że zostały źle wychowane i przygotowane do życia :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ino króla nima:)

Więcej "dobrze" rozumianej tolerancji i do tego dojdzie. Kwestia czasu. Ale sami jesteśmy sobie winni - my, obecni rodzice, bo nasi wiedzieli jak i co trzeba robić żeby było dobrze... No i kurcze nie wiem - różne jaja się za młodu robiło, bardziej i mniej odpowiedzialne no ale NIKT na izbie przyjęć nie kończył, a o tym słynnym koszu na głowę to sami przyznacie -nikt by nawet odwagi nie miał pomyśleć...

eh, inne były czasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o przepraszam, moje jabłko zezarlo pingwiny i okienka :-)

Edytowane przez smithpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jestes "malowany lis" i niestety twoj avatar zle mi sie kojarzy, ale nie z filmem tylko... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jestes "malowany lis" i niestety twoj avatar zle mi sie kojarzy, ale nie z filmem tylko... :-)

Hahaha no tak widziałem już gdzieś taki awatar :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×