Skocz do zawartości
loccutus

Mały update dla posiadaczy sterowników aqualed.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No jest w wersji uproszczonej. Chorobcia! Gdzie ja to widziałem? Przecież mam to u siebie zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak pobrane??

Dosłownie kilka godzinek pracy i być może już jutro dostaniecie do zabawy pełną wersję....

a1jeCMs.jpg

 

qV5QHcD.jpg

 

Na razie wyżywam się w gmatwaniu wykresów co widać ale jeszcze tylko odczyt i zapis harmonogramu do pliku zrobię i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale fajnie. Nareszcie moge zmieniac jeden kanal bez ruszania innych. Dzieki Lechu za prace, ktora w to wkladasz.

 

Taka uwaga jako constructive feedback..

Jak myszka "latam" po wykresie to te labelki kompletnie zaslaniaja sie wzajemnie oraz zaslaniaja wykres. Moze dobrze by bylo gdyby zrobic je w ktorejs wersji na stale poza wykresem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem kurde tez mnie to wkurza...ale nie bardzo mam na te chmurki wpływ - mogę je ewentualnie wyłączyć chyba tylko. Wgryzę się w dokumentacje do tej kontrolki to może coś znajdę w opcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek , czy planujesz w nowej wersji bedzie mozliwosc zapisu ustawien do pliku i jego pozniejszego odczytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez tego nie ma zabawy :) zapis/odczyt wykresu do pliku był w każdej wersji softu z wykresami więc nie widzę powodu żeby z tego zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...nie wiem jak u Was, ale u mnie na tym update z początku grudnia cosik nie tak chodzi....jak mam ustawione na noc royal blue to wschód zaczyna się tylko na tych diodach i tak już jest cały dzień...reszta nie świeci. Niby wszystko ok, bo jak połączę się z lampą i sciągnę wykres to jest prawidłowy...musze go ponownie wysłać i wtedy jest ok...i tak codziennie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ruszyła lampa, ale wczoraj przestawiłem jej nocne oświetlenie na niebieskie...jak było na royal blue i ustawienie 0,3 to był problem z wystartowaniem innych ledów przy wschodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób jak prosiłem w rozmowie telefonicznej. Jeśli to usterka kontrolera to się wyjaśni i będziemy wymieniać.

Tymczasem pierwsza odsłona nowego softu. Proszę o ostrożne testowanie, nie zdążyłem włączyć wszystkich funkcji ale lepszy rydz niż nic :)

link do pobierania: http://aqualed.pl/attachment.php?id_attachment=9

W razie problemów zachowajcie sobie poprzednią instalkę, żeby móc wrócić.

 

sfyCBPZ.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszku, to nowe oprogramowanie jest do każdego komputerka aqualed-u?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko: czy u kogoś występuje problem z połączeniem lampa-komputer przez USB? U mnie po instalacji najnowszej wersji (z postu 319) lampa nie chce łączyć się z kompem. Po odinstalowaniu tej wersji i instalacji poprzedniej (z zablokowanymi niektórymi ustawieniami) łączy się bez problemu :(.

Edytowane przez parman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo błąd w sofcie albo masz zaznaczoną opcję protokołu PS

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie protokół PS jest nie zaznaczony. I ja nic nie robiłem. Więc raczej błąd softu :(. Ale może ktoś już zainstalował najnowszą wersję i się może wypowiedzieć, bo może tylko u mnie nie działa. Chociaż z drugiej strony skoro poprzednia wersja działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyna różnica to zmiana prędkości transmisji załączana z automatu w zależności od wyboru trybu PS/AQL - sprawdzę i dam znać czy czegoś nie pominąłem w autoconfigu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×