Skocz do zawartości
blue.wave

węgiel potrójnie aktywowany blue.wave

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie Seb, no magic, węgiel to węgiel, tylko jakościowo lepszy :)Pisałem, że nie wiem czy niski azot i fosfor jest po węglu. Faktem jest, że wartości spadły nieznacznie, ale przyczyn może być wiele np: może toksyny są dokładnie usuwane? i wszystko lepiej się kręci.

Zarzuciłem do kilku zbiorników i naprawdę efekty są natychmiastowe- przede wsztstkim wizualnie woda jest bez przebarwień i zapachu. Korale się bardzo dobrze pompują, więc żarcia im nie pochłania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko że jeśli jest tak skuteczny to możesz popalić korale...

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, dlatego dawka jest malutka, ale lepsze to niż walenie całych kilogramów lichego absorbera i martwienie się, kiedy z siebie wszystko odda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, dlatego dawka jest malutka, ale lepsze to niż walenie całych kilogramów lichego absorbera i martwienie się, kiedy z siebie wszystko odda :)

Może i racja, choć z drugiej strony ja dobrej jakości węgla daję około 250 ml na swój obieg i styka, więc z tymi kilogramami bym nie demonizował :)

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb, tak sobie przeliczyłem, że na swój litraż w/g Twoich proporcjii musiałbym wrzucać ok. 800g, a daję 100 ml i wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzuciłem do kilku zbiorników i naprawdę efekty są natychmiastowe- przede wsztstkim wizualnie woda jest bez przebarwień i zapachu. Korale się bardzo dobrze pompują, więc żarcia im nie pochłania.

A nie od dziś wiadomo, że węgiel aktywny nie wyłapuje selektywnie tylko jak leci wszystko co zmieści się w jego porach <_<

Ja podchodzę do tego sceptycznie..

Raz że nie masz na to w zasadzie udokumentowanych badań, dwa że nie wiadomo czym ty te badania robiłeś, trzy nie wiadomo ile testy nie przekłamują...

Ale jest zbyt dużo, dla mnie robienie takich rzeczy w domu to jak zabawa w stylu "mały chemik". Nadal nikt poza tobą nie jest przekonany o cudownych właściwościach tego produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik, a czy ja piszę o cudownych właściwościach? Węgiel to węgiel, a jak chcesz, to możesz sobie dorabiać teorie. Taki do grilla też dobry będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to na nim trzy razy szybciej kielbaski dojda? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i będą trzy razy smaczniejsze :smile:

No dobra, teraz poważnie,zastanawia mnie czy właśnie ten węgiel lepiej stosować w większej ilości ale okresowo czy w małej i ciągle ? Pytanie wynika z jego chłonności,bo jak szybko i dużo chłonie, to mała dawka np.po 2 dniach nie przestanie działać ?

Edytowane przez robi59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek można po dwóch tygodniach wymienić, a potem raz na miesiąc. Nie ma sensu zmniejszać dawki, chyba,że lubisz się bawić tak z braku czasu i wymieniać po granulce co godzinę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak... i trzeba jeszcze wagę do tej podmiany po granulce... i ważyć, który jest o połowę cięższy od reszty...

@blue.wave - a czy może już ktoś, oprócz ciebie, potwierdzić jakiekolwiek działanie Twoich preparatów?

Edytowane przez dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może poproś go-ich, w conajmniej moim imieniu, aby napisał co stosował, ile dozował, jak długo i jakie są jego obserwacje.

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- sekret to chłonność- pochłania aż 510g substancji na 1000g absorber

blu - możesz mi to wyjaśnić , chodi cię o to pytał , mnie też to interesuje , jeżeli wrzucimy do obiegu 1000G to przy wymianie powinien mieć 1510g ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Lubusik, węgiel jest płukany i to, co pochłonie zamieni na wodę, kóra znajduje się w mikroporach. Waga nieznacznie się zmieni, ale to niema znaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×