Skocz do zawartości
blue.wave

węgiel potrójnie aktywowany blue.wave

Rekomendowane odpowiedzi

Poszło, więc kilka szczegółów:

- jedyny węgiel aktywny o selektywnych właściwościach

- wytwarzany w procesie ekstrudacji czystej sadzy

- aktywowany chemicznie, parą wodną i płukany

- nie zapycha się

- nie oddaje pochłoniętych substancji

- działa 30x skuteczniej od zeowitów

- nie usuwa białek, nie stanowi podłoża dla mikrobów( w wypadku zaszlamienia wystarczy przepłukać) dzięki swojej mikrostrukturze.

- sekret to chłonność- pochłania aż 510g substancji na 1000g absorber

- usuwa związki małocząsteczkowe: toksyny, barwniki, amoniak, nawet fosforany, freony, węglowodory aromatyczne, wolne rodniki, metale ciężkie, herbicydy, pestycydy

- wystarczy 100g/1000l zbiornika na miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam :)

NIE JEST TANI, ALE warto, efekty natychmiastowe i pewny. Wychodzi 70% taniej niż najlepsze węgle na dłuższą metę.

pakuję po 100g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym ale szkoda że nie "poszóstnie" :D aktywowany wtedy by wchłaniał 1020 substancji na 1000g absorber no i 50 g/1000l zbiornika na miesic a i pakowanie po 50 gr by było.

ps. taka moja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Robi, to nie możliwe, więc kupuj inny B)
I nie pisz bzdur, bo jest 510g, a Ty zaśmiecasz 50g/1000g, ogarnij się i naucz czytać ze zrozumieniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 1000g wegla jest w stanie pochlonac 510g zanieczyszczen? Czyli wymiane nalezy wykonac gdy jego masa wzrosnie o 50%? :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło, więc kilka szczegółów:

- jedyny węgiel aktywny o selektywnych właściwościach

- wytwarzany w procesie ekstrudacji czystej sadzy

- aktywowany chemicznie, parą wodną i płukany

- nie zapycha się

- nie oddaje pochłoniętych substancji

- działa 30x skuteczniej od zeowitów

- nie usuwa białek, nie stanowi podłoża dla mikrobów( w wypadku zaszlamienia wystarczy przepłukać) dzięki swojej mikrostrukturze.

- sekret to chłonność- pochłania aż 510g substancji na 1000g absorber

- usuwa związki małocząsteczkowe: toksyny, barwniki, amoniak, nawet fosforany, freony, węglowodory aromatyczne, wolne rodniki, metale ciężkie, herbicydy, pestycydy

- wystarczy 100g/1000l zbiornika na miesiąc

mam pytanie:

jakiej DOKŁADNIE substancji w trakcie badań ten węgiel o masie 1000g pochłonął aż 510g ?

czy węgiel przed tym procesem był suchy czy namoczony w cieczy ?

i jeszcze jedno pytanie - czy można zobaczyć laboratoryjne wyniki badań które potwierdzają

- działa 30x skuteczniej od zeowitów

?

Edytowane przez spirou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie jest to czasem wegiel z filtrow do wody "zaadaptowany" do awarium :blink:

bo poczatek opisu wypisz/wymaluj dafi, maxtra i inne...

Edytowane przez pooh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio tyle NAJLEPSZYCH węgli na rynku, że chyba zaczne go jeść :) btw zeby nie bylo offtop to ja poprosze zdjęcie tego węgla z bliska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu granulat, bardzo twardy, nie pyli, ziarna głaciutkie z lekkim połyskiem.

Stosuję u siebie i nie jestem pewien do końca, czy to za sprawą węgla, ale NO3 prawie nie barwi skali( jakieś 1), PO4 0,01 i bardzo klarowna woda. Trzymam 100ml już czwarty tydzień i żadnych innych absorberów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blue.wave... a takie niskie PO4 i NO3 to nie przypadkiem sprawa odpieniacza opisywanego wcześniej przez ciebie? Czy go odłączyłeś i już na samym węglu jedziesz? Bo już się zgubiłem i nie wiem czy u ciebie odpieniacz odpowiada za niskie fosforany i azotany czy ten 30X lepszy węgiel... Bo by wychodziło na to, że jednak nie jest odpieniek taki dobry... tylko cudowny węgiel... czy może jeszcze jakaś inna nowinka, która ukrywasz przed nami ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik, przegapiłeś cudowne preparaty które były pomiędzy cudownym odpieniaczem a cudownym węglem :)

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe @seb... ze względu na zdrowie psychiczne "zignorowałem" - będzie lepszym słowem:D

@blue.wave ... prosiłbym o pełną listę Twoich produktów i krótki ich opis działania. Takie kompedium wiedzy dla ignorantów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, nie neguję produktów Piotrka, fajnie że sa ludzie z pasją, którzy chcą COŚ zrobić, nie wierzę tylko w "cudowność" tych produktów, moim zdaniem tam gdzie kłania się fizyka, chemia i biologia, tam nie ma miejsca na magię...

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×