Skocz do zawartości
Admin

Akwarium-projekt [Pszczółki]

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę już tam kupiłem, bardzo podoba mi się podejście Waldka do tematu jaka jest "akwarystyka" Jako były pracoownik Oceanarium Gdyńskiego ma naprawdę wiedzę i co bardzo mi odpowiada jest kwarantanna rybek czy korali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem trochę życia u Waldka, między innymi pokolce tj. hepatusa, lineatusa, flavescensa czy olivaceusa, ryby w idealnej kondycji, pływające do dziś w moim akwarium :) Każdemu polecam ten sklep :thumbsup: Również podoba mi się to jego podejście, 7tysięcy litrów na zapleczu robi swoje... Oby tak dalej!!!

Edytowane przez Rosomak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się z pozytywna opinią, ryby po kwarantannie (takiej prawdziwej), korale także, super kondycja zwierzaków i przystępne ceny - powiedziałbym bardzo przystępne jak za TAKĄ jakość. Wszystkie zwierzaki w naprawdę wzorowej kondycji - właściciel tę sprawę traktuje priorytetowo - nie stara się "robić masowej sprzedaży" życia które dopiero sprowadził - jak klient kupuje to ma pewność że to towar pierwszej jakości. Kupiłem w tym sklepie już kilku mieszkańców do akwa i mogę śmiało polecić, poza tym ma sprzęt i chemię w dobrych cenach i dysponuje naprawdę imponującą wiedzą (jak slawomirdyl napisał -pracował kiedyś w AG).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze sklepu, chwilkę pogadaliśmy wziołem kika LPS-ów w super kondycji ! Rozmiary XXL a ceny super !

Polecam jak zawsze. :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało życia

za to profesjonalne porady ;)

czekam na strone WWW

Edytowane przez Morog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fachowa obsługa, zrobiłam pierwsze zakupy, ze sklepu wyszłam z gratiskiem :)

Na pewno będę co jakiś czas odwiedzać Pszczółki.

Teraz czekam jeszcze na sklep internetowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byłem wczoraj na zakupach u Waldka.

Polecam wszystkim. Ogromna wiedza właściciela sprawia że żal wychodzić ze sklepu.

Pozdrawiam

Tomek

Gdynia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep super, towar super, podejscie sprzedawcy do klienta na ogromny +!!!

kompletuje akwa u Pana Waldemara i jestem ze wszystkiego zadowolony, wiele razy sluzyl mi pomoca gdy ciagle dzwonilem z pytaniami hehe ;)

pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj zakupy zrobione towar pierwsza klasa obsluga bardzo mila bede zagladal czesciej oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem z gdańska, właśnie zabieram się za składanie sprzętu do mojej pierwszej morszczyzny 63 litry, czy w tym sklepie dostanę sprzęt czy tylko życie ? jak z cenami w porównaniu do sklepów internetowych ? porównywalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zwierzaki. Kolorki i wielkość naprawdę super. Naprawdę warto było. Duży +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle, klamke pocalowalem, do wlasciciela sie nie dodzwonilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×