Skocz do zawartości
smithpl

Nowe forum - nowa jakosc

Porównanie forum  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które forum ładniejsze i funkcjonalniejsze?

    • Stare
      8
    • Nowe
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Piotr34:

... Mam problem z automatycznym logowaniem ' date=' jak wchodzę na forum to nie jestem zalogowany Dopiero gdy wchodzę w konkretny temat to sie zaloguje , chociaż to też nie jest regułą. Ma ktoś jeszcze taki problem??...[/quote']

u mnie też tak jest, i nie działa mi opcja "cytuj" z okienka "cytowanego"...

Natan:

...a da się zrobić tak by na głównej były "najświeższe" tematy ? tak jak poprzednio było ?...

ale mamy na dole przycisk --> "przegląd codzienny" i są wszystkie najświeższe :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz a co sadzisz o mojej koncepcji dzialow sponsorow?

Nie myslisz ze to moglo by dac troche wiatru w zagle a przy okazji utrzymac forum nie zalezne jak RC ?

Z tym zaczekajmy na Tomka

Też jestem za takim rozwiązaniem, przedtem było przejrzyściej :)

Mam problem z automatycznym logowaniem , jak wchodzę na forum to nie jestem zalogowany :( Dopiero gdy wchodzę w konkretny temat to sie zaloguje , chociaż to też nie jest regułą. :wacko: Ma ktoś jeszcze taki problem??

Jest na glownej Ostatnie posty i na razie trzeba sie tym zadowolic. W przygotowaniu jest strona startowa z newsami i innymi bajerami

jest coraz lepiej :) Dajcie też najnowsze posty z targowiska na pierwszą stronę :)

PozdrT

Targowisko bedzie na razie stare i niedlugo bedzie podpiete pod forum ( mam nadzieje ze dzisiaj) ale w przygotowaniu mamy cos naprawde powalajacego na kolana :yahoo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestescie wielcy ! Jest klient na iphone'a !!!!

Stawiam piwo !!!!

To ter jest to moje glowne forum :-)

No i spaliles niespodzianke :ru: mialem w przygotowaniu posta ze screenami, zobacz ze z iPhone mozesz wysylac fotki do albumu

Piotr34:

u mnie też tak jest, i nie działa mi opcja "cytuj" z okienka "cytowanego"...

Naciszkasz cytuj kazdego posta ktorego chcesz cytowac a potem Dodaj odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba widziałem szatę graficzną jako pierwszy.... hehe mianowicie o 4 nad ranem, ale szybko po 1 min. wyskoczył komunikat "strona w budowie" czy coś w tym stylu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze ponad pół roku mnie nie było wchodzę a tu takie "eleganskie" wszystko :)

Bardzo ładnie, gratuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ja poprostu uzywam iphone i od razu to zauwazylem :-)

Z uwag mobile to:

1. Usuncie fotki z galerii na pierwszej stronie bo prevki sa due i ukladaja sie jedna pod druga. Na komorce nie musza byc widoczne na glownej stronie.

2. Nie dziala automatyczne rozszerzanie jak zmieniasz pion/poziom , dopiero jak cos klikniesz to rozszerza.

Poza tym super

Ps. O fotkach wiem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ja poprostu uzywam iphone i od razu to zauwazylem :-)

Z uwag mobile to:

1. Usuncie fotki z galerii na pierwszej stronie bo prevki sa due i ukladaja sie jedna pod druga. Na komorce nie musza byc widoczne na glownej stronie.

2. Nie dziala automatyczne rozszerzanie jak zmieniasz pion/poziom , dopiero jak cos klikniesz to rozszerza.

Poza tym super

Ps. O fotkach wiem :-)

Pogrzebie potem w kodzie i zobacze co da sie zrobic. Zeby dodac fotke do albumu trzeba stworzyc wlasny album. Tutaj napisalem jak to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał .full wypas B) ,podobać się :) ,pełna profeska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już tak zachwalacie szatę graficzna to chociaż wskażcie która Wam się podoba bo są dwie Jasna i Ciemna, zmienia się ja w lewym dolnym rogu strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie jasna :) dużo czytelniejsza i jakoś mniej oczy się męczą - ale super jest, że mamy wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam jasną, mimo że zazwyczaj wolę ciemne szaty graficzne. T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dnia na dzień, z godziny na godzinę coraz bardziej mi się podoba, przestawiłem się na "ciemną" strone forum, bo jasna razi mnie po oczach. No i emotikony są czadowe :drinks::dance4::yahoo:

PozdrT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×