Skocz do zawartości
Tomek-eRybka

eRybka.pl [Warszawa / Zabrze]

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Informacja dla Oczekujących SPSów Dzikich w rozmiarze XXXXL i S/M/L dostawa z tymi cudeńkami ( jak i inne dostawy w tym Australia/Malediwy/Filipiny/Indonezja ( 3 miejsca)/ Srilanka/ Afryka / Hawaje/ Karaiby) dotrą na otwarcie Marek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 13 kwietnia zapraszamy do Zabrza i Warszawy, przyjdą prześliczne ryby, koralowce i bardzo ciekawe bezkręgowce mobilne :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skała będzie już, miejmy nadzieję, wkrótce. A tymczasem z okazji zamknięcia starego (i otwarcia nowego) sklepu w Warszawie od środy 20.04 do soboty 23.04 ogłaszamy wielką wyprzedaż żywego towaru, a towar suchy sprzedajemy ze specjalnym rabatem.

Nasz sklep na Grochowskiej zostanie ostatecznie zamknięty w sobotę 23.04 o godzinie 15:00.

Od 7 maja zapraszamy do Marek k. Warszawy do naszego nowego, największego w Polsce Centrum Akwarystyki Morskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tego co napisałeś zrozumiałem że od 23.04 do 07.05 sklep w Warszawie jest zamknięty - zarówno nowy jak i stary?

Czyli w długi majowy weekend nie ma szans na zakupy w waszym sklepie w Warszawie.

Chyba że się mylę?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Adres to Marki ul. Lisia 23 Zapraszamy nie wcześniej niż 7 maja:)

Co do zakupow w dlugi wekeend niestety ale bedziemy w trakcie przenosin ;/

Pozdrawiam i Zapraszam 7 maj Marki ul. Lisia 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek czy nocleg 7ego też zapewniasz ? Bo ja w sumie po alkoholu nie jeżdżę - a będzie co opijać :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poprawi się kontakt mailowy ? Tomek,po rozmowie telefonicznej z miesiąc temu wysłałem maila a niedawno napisałem tutaj na PW i nic.Chodzi o testy Salifierta na Ca i Mg,które nowe pokazały mi te parametry poza skalą a wcześniejsze kupione 7 miesięcy wcześniej braki wymienionych składników.Dalszy brak Polskich instrukcji też denerwuje nie tylko mnie a zmienił się na przykład sposób badania magnezu.

Żeby nie było,sklep w Zabrzu pierwsza klasa a teraz jak jest autostrada to z Jastrzębia mam góra 40 minut drogi i na pewno częściej będę bywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla wszystkich oczekujących na LR- już wkrótce będziemy mieli żywą skałę, jak zawsze super jakość :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po świętach, a czy tak zaraz... :) Ale na pewno będzie.

A tymczasem tylko do 24 kwietnia wszystkie zamówienia objęte są 10% rabatem (promocja nie łączy się z innymi).

Edytowane przez zielony_mintaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×