Skocz do zawartości
Mariusz

Suchy pokarm dla SPS

Rekomendowane odpowiedzi

tak napradę ponad rok jedynie podmianki, dopiero od 1,5 m-ca "leci" baling podstawowy...

To mogę spytać @nika, skoro wszystko fajnie działa to po co robić baling? Takie pytanie początkującego, nie bijcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Geralt, tu nie chcę "śmiecić" bo temat dot. karmienia sps-ów, wzrostu i efektów karmieniowych ;)

jeżeli masz ochotę to przejżyj temat o moim akwarium tam w miarę możliwości wszystko dokumentuję.

a jednym zdaniem odpowiadając na Twoje pytanie. przez rok i kawałek systematyczne podmianki trzymały parametry w ryzach. potem zaczęły się lekkie spadki kh, po podnoszeniu kh lekko zaczęło spadać ca i mg więc doszedł właśnie baling - trzy roztwory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @nika. Twój opis czytałem, ale wybacz od 3 miesięcy czytam i czytam i czasami myślę, że już nic nie rozumiem. A tak szybkim zdaniem stała się jasność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo czytanie i czytanie nie wystarczy, potrzebna jest jeszcze kontemplacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyrosty w moim zbiorniku wystrzeliły jak zmieniłem tanią lampę 6x 54 producent krzak kupioną na allegro na 8x54 ATI.po zmianie okazało się że korale które kupiłem a były ciemne,nie oolipowały i raczej skłaniałem się do ich wyrzucenia wybarwiły się na błękit i są jedne z najładniejszych w zbiorniku, warto dokarmiać wystarczy raz w tygodniu resztę korale wyłapią jak ryby karmimy a jak potrafimy utrzymać patrametry to częściej można. Pozdrawiam

Edytowane przez adianosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×