Skocz do zawartości
kondor

konie morskie kondora

Rekomendowane odpowiedzi

:D Ladna stajnia :) gratulacje

P.S:Ziomal ! (no czesciowo :dance3: )

8 lat mieszkalem w Wesolej, blisko granicy z S. a moja zona ma rodzine w S. (jutro leci do PL - tam- rano w odwiedziny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uu na larwy to nie ale jak odchowasz je troche, a ja w tym czasie zrobie baniak niefoto mały to chetnie kupie od Ciebie jak dobrą cene dasz

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standnina w domu zaj... pomysl :dance3:

a takie luzne pytanie problematyczne jest utrzymanie czegos takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się zapowiada...jak można to trzeba rozmnażać,aby ograniczyć odłów z natury...

Wysłałem Ci priv...jeśli chodzi o glony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Polsce pojedyncze osoby coś hodują... a to wcale nie jest niemożliwe...

w Czechach widziualem hodowle blazenkow w kuchni na poleczkach, zbiorniczki staly jak pudelka na przyprawy ;-), dawno temu sam mnozylem h.kudy ale nei mailem do tego cierpliowsic, teraz mysle o meduzach , partie startowa helbi modrej mam jakies 800m za oknem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kondor jesteś the beściak, jedyne co mi się udało wyhodować w życiu do gupiki!

W słonym propagacja jest dość łatwa, ale to nie to samo!

Jesteś wielki.

Właśnie pokazałem mojej córce 5 lat Twoje konie no i jak to dziecko stwierdziła, a Ty tak dlaczego nie potrafisz :)

Niezły dostałem policzek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje za pasje, upór i sukces w chodowli. Powiedz gdzie trzynasz rodziców tej stajni? W głównym baniaku czy masz dla nich oddzielne szkiełko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - JESTEŚ WIELKI :)

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tą wielkością...

Dla mnie akwarystyka morska to nowość. Akwarium morskie załozyłem w lutym 2009...

Popełniłem wiele błędów.

Najgorszym, było zupełne wyjałowienie akwarium przez co dopadła mnie inwazja sinic z którą prawie wygrałem ale prawie robi wielką różnicę...

Moje akwarium było pełne różnych zwierzaków i na poczatku nie musiałem dokarmiać koników... ale oczywiście rozwaliłem sobie system i wszystkie drobne organizmy zniknęły...

Jak patrzę na akwaria pełne spsów [np u roberta] to mi kopara siada bo moje akwarium to prawie goła żywa skała.... no poza xenią...

Wcześniej bawiłem się w rozmnażanie pielęgniczek i jak narazie koniki morskie wydają się być z 10 razy prostsze w hodowli od np A.viejita...

Patrząc na oko... wszystkie odłowione larwy z ostatniego miotu żyją. Dopiero minął pierwszy dzień. Ale żadna larwa nie zapowietrzyła się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa, powinieneś być dumny. Jak dokładnie wygląda karmienie małych koników u Ciebie? Wzbogacasz o coś podawany pokarm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kondor nie każdy ma ręke do rozmnażania zwierzaków,Ty jak widać świetnie sobie radzisz! :)

Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×