Skocz do zawartości
bazuka

ginące ryby

Rekomendowane odpowiedzi

cały czas przeglądam zapis z kamerek i to nie jest tak jak myślałem. Mitrax ją wziął jak już 20min nie żyła, poniżej wrzucam 2 filmiki gdzie widać jak coś się kotłuje i widać coś czarnego strasznie szybkiego ale co to?????

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie mam pojęcia , ale może być ciężko wyciągnąć i może będzie trzeba wyciągnąć skałę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krab Chlorodiella Nigra - ale to typowy ślepy strzał... bo na filmiku tego niewiele widać ale wydaje mi się dość prawdopodobnym bywalcem. Z obserwacji to kraby, krewetki są wszystkożerne... to że jedzą glony nie oznacza iż pogardzą mięsem. A z głodu to nawet mięsem własnego gatunku- kanibalizm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 minut temu, chwialek napisał:

Krab Chlorodiella Nigra - ale to typowy ślepy strzał... bo na filmiku tego niewiele widać ale wydaje mi się dość prawdopodobnym bywalcem. Z obserwacji to kraby, krewetki są wszystkożerne... to że jedzą glony nie oznacza iż pogardzą mięsem. A z głodu to nawet mięsem własnego gatunku- kanibalizm...

Glony to dodatek , co prawda filmik widziałem na telefonie , ale te kraby miałem i były siwe/srebrne . Jak by nie głodował , to by nie polował . Fajny dodatek do sumpa . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×